Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фейсбук - сериозен проблем.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фейсбук - сериозен проблем.

    Проблема с фейсбук ми се очертава като сериозен.

    През 2010 година се регистрирах там, поради събитие, което ме вълнуваше, и организирането на група срещу него.
    Събитието се отмени, аз започнах да се опитвам да се отпиша от фейсбук, и след около месец ми се стори, че съм успял.

    До оня ден, обаче!

    Получих едно напомнително мейлче, че отдавна не съм влизал, та да взема да вляза, и ако имам проблеми - да им пиша, дъра-бъра...
    Съответно, писмото отиде в спама, но днес получих ново мейлче, че ".... "..Акаунтът във Facebook, свързан с хххх@хх.ххх, беше активиран повторно от скорошно влизане в приложението Facebook for Android."

    Хубаво, ама аз нямам фейсбук на телефона, и на компютъра нямам, и дори никъде нямам, защото си мислех, че съм се откачил от тая гнус.

    Да, ама не.

    Въпроса ми е - какво да правя?

    Ако вляза отново, искайки нова парола, това вероятно ще ме залее с вълна нови приятели - учудващо е, че имам приятели, все пак - хора, които познавам - 8 човека. Аз не искам нито приятели във фейсбук, нито самия фейсбук.

    Има ли по-надежден начин за отписване от фейсбук? Създаване на dummy мейл и регистрирането му в профила ми е единственото, което ми идва на ум.

    Ако има някакво по-виртуозно решение - моля за съвет.


    НЕ ИСКАМ ФЕЙСБУК!!!

  • #2
    От: Фейсбук - сериозен проблем.

    От няколко години позволява заличаване на профил. Но да, трябва да влезеш и после да зададеш изтриване на акаунта.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Фейсбук - сериозен проблем.

      Сураттефтера е като мвр-то. Няма излизане.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Фейсбук - сериозен проблем.

        Първоначално публикуван от neroni
        Аз си смених името с нещо вулгарно и няколко дена писах на съпорта им глупости.
        Поискаха ми снимка на документ, че се казвам наистина така.
        Пратих им един един jpeg с едни хубави български псувни и ми блокираха профила.
        Да го духа Зъкърбърг не им искам и аз скапаната социална мрежа.
        Яаа, това ми хареса.

        Мадърфакъра на български ли го писа, или на английски?

        Интересно, че одеве щерката ми прати покана за приятелство, но не съм получил никакво уведомление за това.

        Наблюденията върху профила ми са през профила на жена ми.

        А като ми блокират профила, това значи ли, че вече не съм част от тая боза?

        Защо, прочее, профила ми е активен, при положение, че тия педали се кълняха, че съм се отписал, с хиляди напомняния, че правя съдбовна грешка и прочее.
        И каква е тая моя активност през Андроид, дето..

        Всъщност - от какво трябва да се притеснявам, ако не обърна внимание на тия писма от секюрити ат фейкбукмайл точка цом?

        Според тия идиоти последната ми публикация е от рождената ми дата - тогава, хм, не фейсбук нямаше, ами това педалче Цукърбърг не е бил дори еротичен блясък в погледа на баща му...
        Последно редактирано от Veni1; 22-10-17, 18:38.

        Коментар


        • #5
          От: Фейсбук - сериозен проблем.

          Първоначално публикуван от neroni
          На чист Български им го написах. Явно са си го превели. Нали си имат гугъл транслате
          Вече втора година нямам в пощата писмо от тях. И профила не се намира при търсене.
          Идеално!!!!

          Аз имам доста богат лексикон в областта на каруцарската филология, и с удоволствие ще се поупражнявам.
          ...
          ( на мястото на всяка точка има мнооооого сочни и дълги изречения, дето не са за писане)

          Добре, ако това е единственото решение, ще действам така.

          Ако има и друго - аз съм привърженик на радикалния антифейсбукизъм, и съм готов и на по-крути мерки.
          Инак, да се прекръстя на Khuy Sples Khan - важи ли, или нещо по-натурално трябва?

          Коментар


          • #6
            От: Фейсбук - сериозен проблем.

            Ако смениш емайла си със невалиден/фейк и се тогава дали няма да стане номера ?
            Use since:
            OpenBSD 3.x
            FreeBSD 4.x
            Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

            Коментар


            • #7
              От: Фейсбук - сериозен проблем.

              Ами не знам - аз нямам никакъв, ама никакъв опит с тая "социална" мрежа.

              И пак да питам - до какво може да доведе това навлизане?
              Аз не съм писал нищо, имам регистриран моя мейл, имена и рождена дата..верно, че е било много наивно, ама преди толкова години това не беше такова зло, каквото е сега.

              Прецизирайки въпроса - ако се опитам да си възстановя паролата, и се опитам да си сменя името, мейла, рождената дата и прочее, това ще отклони ли вниманието на цукърберг към незначимата ми персона?

              Коментар


              • #8
                От: Фейсбук - сериозен проблем.

                Вени, преди по-малко време (7-8 години) се "отписах" от еб@ният сурат тефтер.
                Отписването беше с някакъв линк, който беше официален но не беше наличе просто така за цъкане.
                Нямаше го из настройките на профила.
                Съжалявам, не помня как го намерих или някой ми го даде.
                Последваха няколко мейла за потвърждение от страна на системата и от тогава до сега да не чуе дявол не съм получавал НИЩО и по никакъв повод свързан с него.
                Пу-пу! Да не ми е уроки!
                За съжаление не зная какво да те посъветвам...
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  От: Фейсбук - сериозен проблем.

                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  Вени, преди по-малко време (7-8 години) се "отписах" от еб@ният сурат тефтер.
                  Отписването беше с някакъв линк, който беше официален но не беше наличе просто така за цъкане.
                  Нямаше го из настройките на профила.
                  Съжалявам, не помня как го намерих или някой ми го даде.
                  Последваха няколко мейла за потвърждение от страна на системата и от тогава до сега да не чуе дявол не съм получавал НИЩО и по никакъв повод свързан с него.
                  Пу-пу! Да не ми е уроки!
                  За съжаление не зная какво да те посъветвам...
                  Ами май и аз така се отписвах, но не помня - то преди 8 години..
                  За това време никой никакси не ме е притеснявал.

                  Ама аз не знам какво може да ме очаква след това открадване, да речем, на профила ми?

                  Инак, може да си направя един кух мейл, за да се отпиша, но това не е май най-доброто решение..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фейсбук - сериозен проблем.

                    Заеби - на мен проблема ми е сериозен!!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фейсбук - сериозен проблем.

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      ...
                      Ама аз не знам какво може да ме очаква след това открадване, да речем, на профила ми?

                      ...
                      Добре де, какво те свързва физически с този профил?
                      Името? Електрическата поща?
                      И тоя профил наследил ли е реални твои лични данни? Приятели?
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фейсбук - сериозен проблем.

                        Eto това съществува в момента във фейсбука:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име-фейсбук-1.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5771129

                        С други думи, поне на теория, можеш напълно и безвъзвратно да си изтриеш профила собственоръчно.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фейсбук - сериозен проблем.

                          Да, името ми, основния ми мейл, 8 приятеля - жена ми и други 7, които познавам, ама не комуникирам с тях, и рождената ми дата..

                          Голямо диване съм, ама преди толкова години нещата изглеждаха по друг начин.




                          ХА, Коле, това вероятно ми трябва - аз нямам никакъв опит, и вероятно щеше да ми коства много, докато стигна до тук.

                          благодаря за хелпа.

                          Възможна ли е опцията от комбиниране на идеята на нерони, и после закриване по твоя метод? Че и дори и прехвърляне към фейк-мейл?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фейсбук - сериозен проблем.

                            Вени, нямам представа, но можеш да тръгнеш по "официалния" път и ако след закриването на акаунта получиш пак някой нечакан мейл, да предприемеш крутите мерки.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фейсбук - сериозен проблем.

                              Напълно те разбирам ! Лошото е , че не е само фейсбУУка ! И за съжаление ще става по-лошо , следят ни отвсякъде , къде ходим , какво правим там , какви интереси имаме , защо ги имаме....мамата си тракало ! Изгъзицата е , че начина да се отървеш от всичко това е да се откажеш от всичко съвременно , най-вече смарт телефони , компютри и подобни джаджи , напрактика невъзможно ! Какъв е вариантта , аз лично не знам.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X