Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва с лаптопа ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво се случва с лаптопа ми

    От вчера имам проблем с лаптопа. Като го включа и ми изпише Welcome и т.н. ми изписва и ''Preparing your desktop''. Лаптопът се пуска и нямам нито история от браузерите, нито ми е запомнена някоя парола, същото е и с вайбър и скайп. Пиша си пароли навсякъде, рестартирам компютъра и като се пусне пак няма нищо. В таскбара също нямам нищо. Все едно съм с нов компютър. Някой знае ли защо?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Какво се случва с лаптопа ми

    На мен ми прилича на омазано Recovery.
    Какъв е лаптопа?

    Коментар


    • #3
      От: Какво се случва с лаптопа ми

      Ами влез в настройките на браузъра и виж дали е зададено да помни паролите.

      Коментар


      • #4
        Re: Какво се случва с лаптопа ми

        Омазани регистри. Най лесно е да го преинсталираш.

        Коментар


        • #5
          От: Какво се случва с лаптопа ми

          Благодаря. Лаптопът е Acer Aspire 5732z, долу-горе мой набор.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Какво се случва с лаптопа ми

            Предполага се, че е някакъв Windows? Щом всеки път ти изписва, че ти подготвя десктопа, то ти изтрива всичко.
            Решения от нета:

            1. Restart your PC to release the locks on your profile.
            2. Log on with another administrative account
            3. Delete C:\Users\%username%
            4. Delete C:\Users\TEMP
            5. Delete the registry key matching your SID from
            "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows
            NT\CurrentVersion\ProfileList". Check the value "ProfileImagePath" to make sure you pick your own profile.

            6. Restart once again.

            1. Run REGEDIT
            2. Navigate to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList"
            3. You should find your profile key, with another named identically except for a ".bak" extension
            4. Delete the "normally named" key
            5. Rename the ".bak" named key to remove the ".bak" extension
            6. Restart your machine
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Какво се случва с лаптопа ми

              За сега уж се оправи, благодаря. Ама му е време за преинсталация. А като го гледам, скоро ще е време и за нов лаптоп.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #8
                От: Какво се случва с лаптопа ми

                Това сигурно е, защото поради някаква причина не може да се зареди твоя профил и се създава нов временен такъв. Това веднага се разбира, като отидеш в C:\Users\ и видиш там папка TEMP. Ако случаят е такъв, трябва да намериш причината за това или да си направиш нов профил.
                В Google има доста информация, търси Windows Loads With Temporary Profile.


                Но при всички положения не прави "Delete C:\Users\%username%", където %username% е твоят профил, защото това ще ти изтрие информацията. По-скоро преименувай папката или и направи копие, преди да я изтриеш.
                Последно редактирано от connann; 09-04-17, 09:45.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво се случва с лаптопа ми

                  Една от причините е занимавал хдд, така, че мятаи снимките някъде докато е време

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво се случва с лаптопа ми

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    ...Предполага се, че е някакъв Windows? ...
                    Оооо , със сигурност ! Нека да познаем : `98 ?

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Омазани регистри. ...
                    ....каквото и да значи това на "компютърен език" , ама със сигурност е ориентация в проблема .

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    За сега уж се оправи, благодаря....
                    От само себеси ?

                    ... вече съм спокоен . Не съм най- зле .

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    ... А като го гледам, скоро ще е време и за нов лаптоп....
                    Ако решиш да изхФърляш стария - свиркай ! Транспортните разходи по куриер : за моя сметка .

                    ПС. ...за последното съм напълно сериозен .
                    Последно редактирано от Vlado_Ts; 09-04-17, 16:08.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: От: Какво се случва с лаптопа ми

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Оооо , със сигурност ! Нека да познаем : `98 ?



                      ....каквото и да значи това на "компютърен език" , ама със сигурност е ориентация в проблема .



                      От само себеси ?

                      ... вече съм спокоен . Не съм най- зле .



                      Ако решиш да изхФърляш стария - свиркай ! Транспортните разходи по куриер : за моя сметка .

                      ПС. ...за последното съм напълно сериозен .
                      В регистрите се записват всички настройки на всичкия софтуер. Там се записват и профилите. Според мен е имало проблемни записи и всеки път като се логне се е записвал нов профил. За това написах най лесното решение - преинсталация.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Re: От: Какво се случва с лаптопа ми

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        В регистрите се записват всички настройки на всичкия софтуер. Там се записват и профилите. Според мен е имало проблемни записи и всеки път като се логне се е записвал нов профил. За това написах най лесното решение - преинсталация.
                        ... както казваше един мой приятел : " ... и търкай , търкай ....."

                        ... ма тва е несериозно .
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво се случва с лаптопа ми

                          Е кво се учудваш - това е нивото и на софтуера и на администриращите го - липса на данни, юзера маа пароли "насекъде", они после ги нема...
                          После тамън да се навие юзъра на изцяло нов неработещ топ с 10-ка - единственият (явно) разбиращ от бозици се намесва и оправя всичко - най-евентуално Райковски е минал през църква и е запалил свещичка
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво се случва с лаптопа ми

                            Донеси го да го преинсталираме като съм по София, на по една бира, и без това не сме се виждали скоро.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво се случва с лаптопа ми

                              Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                              Донеси го да го преинсталираме като съм по София, на по една бира, и без това не сме се виждали скоро.
                              Едвам ме нави. Ще ти звънна като съм в София.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X