Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

    Айде пак тъпа тема!

    Батерията на таблет Samsung Galaxy Tab3 сдаде багажа. Тръгнах да поръчвам, но се оказа, че има два вида с различни размери и трябвало да кажа размера на моята. Да, де, ама как се отваря? Няма бурми, няма нищо! Ако някой знае...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

    https://www.youtube.com/watch?v=9lDOWB6els0

    Коментар


    • #3
      От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

      Това после ще бъде ли таблет?

      Скапала се батерията ли? Ами нов таблет! Ние какво ще ядем?!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

        Принципно може да го разхлопаш с отварянето. Ако някой има опит с този модел и е склонен да ти го отвори - ще е по-малко разхлопан. Не съм запознат с модела, а самсунг преносимо нещо нямам от повече от 5 години, а и вероятно няма да имам скоро.

        Виж доклко лесно е да се прекалибрира батерията на този модел. Може да се е ошашкала.

        Коментар


        • #5
          От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

          Сигурен ли си че е батерия? Аз за малко да я сменя. Включвам, показва, че зарежда, зарежда си ... а батерията нема заряд..... Разглобих го да му търса батерия и докато чета из нета гледам - "купете си нов качествен кабел и тогава вижте". Зех един кабел "оригинален", малко зареди и пак същия филм. Пак се залетех за батерия и тогава ми изпадна един оригинален "хама" кабел. Познай- малката пак си гледа "мультики" със старата батерия. И досега не мога да си обясня точния феномен на кабела и показването на зареждането на батерията и всъщност незареждането й. Самсунгска работа. Много галаси таблети са го играли тоя филм. Моя е ноут 10.1 ако има неква значка. Иначе не е толко сложен за разглобяване колко изглежда. Леко с пластмасова отвертка и си стават нещата. Ама аз съм за кабел. Моя таблет е на сума ти години и нон стоп ползване ежедневно и пак си държи няколко часа поне.
          п.с. никакво разхлопване след разглобяването. Като нов, като изключим едно подхлъзване на металната ми отвертка и драскотина от това. Ама земи кабел първо де. Колкото и да не ти се вярва. И то наистина марков.
          висете отпуснато

          Коментар


          • #6
            От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

            Кабел за какво? Таблета си върви с оригинално зарядно, към което има и оригинален кабел. Да разбирам ли, зарядното е добро, но трябва да търся нов кабел? И откъде?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

              Смени кабела на зарядното или пробвай с друго зарядно имахме същия проблем, реши се със смяна на кабела на зарядното.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #8
                От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                Скапва се USB куплунгът на повечето Самсунги от това поколение и няма зареждане. За да е по-гадно понякога показва че зарежда без реално да вкарва много ток. С нов кабел може да спечелиш още няколко седмици или месеци работа ама накрая трябва да се отвори и да се смени калпавото USB.

                Коментар


                • #9
                  От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                  Куплунга който е към таблета ли? Ами той едвам се вижда с просто око!
                  Към зарядното е с USB2, но към таблета е микроскопичен.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                    Не към таблета, а в самия таблет женския куплунг. Постепенно се разшляква и престава да контактува с поизносени кабели. После престава да контактува и с нови.

                    Иначе и в двата края на кабела е USB2. Откъм зарядното е USB2-A, откъм таблета е USB2-microB

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                      Аз като го гледам е несменяем и излиза, че съм прав, че плаче за нов таблет. Има ли вариант да се отвори и да се изкара кабел директно от батерията?
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                        Сменяем е. Резервните са читави и се сменя веднъж, после работи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как се сменя батерия на таблет Samsung Galaxy

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Ние какво ще ядем?!
                          Това производителя по никакъв начин не го вълнува
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X