Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за WIN 7 32 битов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за WIN 7 32 битов

    Здравейте ,имам нужда от помощ !Не мога да деинсталирам една програма от /Програми и компоненти.Тръгва нормално да се деинсталира и стига до един прозорец с надпис Failed to release SecuROM и след това ме пита иска ли да изтрие цялата дата на програмата ,аз потвърждавам и получавам екран с край и програмата си стои.Опитах да я инсталирам отново инсталира се и не тръгва.Тъпия прозорец казва ,че търси проблема защо не тръгва и до там.
    Моля някой по запознат с дълбините на 7 мия прозорец да помогне.

  • #2
    От: Помощ за WIN 7 32 битов

    "Програмата" да не е някоя игра с тоя SecuRom... и най-вероятно свалена от Маймунда с крак? Трябва ми повече информация за да ти помогна.

    //EDIT И, не не си слагай Revo uninstaller - по-голям боклук от този псевдо uninstaller не бях виждал с години...
    Последно редактирано от господин никой; 28-03-15, 20:38. Причина: EDIT

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за WIN 7 32 битов

      Инсталирането на програми е вече отживелица според мен, ползвайте portableapps.com има 1001 приложения и всичко е безплатно, стартира от флашка, сд карта, мобилен телефон, клауд от където искате, има поне два три читави ънинсталъра плюс сума други благинки.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за WIN 7 32 битов

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        стартира от флашка, сд карта, мобилен телефон, клауд от където искате
        ...и работи няколко пъти по-бавно. Не става за почти нищо по-сериозно, не е като да не съм опитвал.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за WIN 7 32 битов

          Аз имах подобен проблем с GTA играта.Опитах по стандартния начин ,след като не стана ,изтрих всякаква информация за нея на диска ,и най накрая се наложи да го форматирам.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за WIN 7 32 битов

            Пробвай в safe mode

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за WIN 7 32 битов

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              ...и работи няколко пъти по-бавно. Не става за почти нищо по-сериозно, не е като да не съм опитвал.
              Ти си програмист и имаш особени изисквания останалите няколко милиона потребители сме супер доволни вече много години
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за WIN 7 32 битов

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Ти си програмист и имаш особени изисквания останалите няколко милиона потребители сме супер доволни вече много години
                Работата на Photoshop, Solidworks и т.н. не знам да се върши задължително от програмисти.

                А те именно такива програми искат ресурс и именно те се мотаят. Каква ми е далаверата да си купувам i7 с десетки гигабайти RAM, SSD-та и прочие, ако после на него ще ползвам софтуер, който в 90% от времето се чуди кое от къде да прочете, кое и къде да извиртуализира само и само за да може да се стартира от флашката в джоба ми или от някой облак. Редактирането на Word-овски документи го правеше и Windows 3.11 на 386-ца почти толкова успешно, колкото и сега.

                Летенето из "облаците" не че е лошо занимание, но прехласването по него като универсално решение в един момент води до "к'во станА???". Универсално решение няма, и според мен няма и да има скоро.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за WIN 7 32 битов

                  питай чичо гугъл почти винаги работи при мен
                  примерно: https://www.google.bg/search?q=uninstall+hang+securom
                  нема начин да нема начин
                  Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
                  LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X