Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

    Добър вечер.
    Моля за помощ!
    Компютъра забива и след това ме изхвърля от играта случва се при 2 от 3-те игри които играя - SPINTIRES и Ski Region Simulator 2012. Играя 5-7 минути и след това се случва горе описаното, винаги.
    Това започна да се случва след преинсталиране на компютъра не от мен, аз нищо не разбирам.
    Параметрите са:
    AMD Athlon 64x2 dual
    core processor 5200+
    2.60GHz, 2.00 GB ot RAM
    nvidia GeForce 8600 GTS

    Кодовете на грешките които ми изписва са :
    BCCode : 1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : BFA814B6 BCP3 : B1DBFAF0
    BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
    Това ми изписва като: Code errors contents
    C:\DOCUME~1\stoqn\LOCALS~1\Temp\WER5d98.dir00\Mini030915-01.dmp
    C:\DOCUME~1\stoqn\LOCALS~1\Temp\WER5d98.dir00\sysdata.xml

    Какъв би бил проблема "софтуерен" или "хардуерен"? При второто няма да се занимава, но ако е първото моля да ме насочите как бих могъл сам да си помогна. Все си мисля(с риск да ви насоча в грешна посока), че при преинсталирането нещо не е направено както трябва и сега не сработва добре и това е ефекта, тъй като проблема го нямаше преди, но нищо не мога да твърдя, защото не намирам разликите от преди преинсталацията. Четох в интернет за подобни проблеми, но повечето се насочват към хардуерни дефекти, което нито знам как да променя нито как да проверя.

    Поздрави.

  • #2
    От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

    Погледни в device manager дали имаш някакви отметки. Най-вероятно имаш стари драйвери, които се нуждаят от обновяване щом си правил преинсталация.

    Коментар


    • #3
      От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

      Според мен имаш проблем с видео картата. Драйвъри или прегряване. Свали това може би ще ни даде повече информация. http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #4
        От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

        Точно видео карта или драйвъри!Някои симулатори са тежки ,независимо че картата може да покрива изискванията и обратно!Особено ,ако са на Майкрософт,по тях пускат търсачи на неоригинални Уйдноуси и хоп,черен екран!И аз имам некои доста мощни игри ,които да кажеме на 50 стартирания може да бъгне един път с изхвърляне и се личи при натоварване на графиката става!Пробвай с настройки на игрите махни някой друг ефект ,аз така правя и всичко си е песен,че няма да има дим ,някоя сянка или супер дълбочина в хоризонт на картината,голяма работа,важното е да има електронен адреналин и ENJOY!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

          Първоначално публикуван от vwwr Преглед на мнение
          ...
          Проблема, който описваш е доста комплексен - може да е наистина проблем с драйвера, повредена RAM памет и/или видео карта. Не мисля, че това е прегряване - тази карта няма какво да загрее в нея.

          Коментар


          • #6
            От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

            device manager - проверих и не видях отметки => би трябвало всичко да е ъпдейтнато до последна версия.

            Благодарен съм много за отзивчивостта, но не мога да дам повече информация, просто не разбирам ... съжалявам!

            п.с. Свалих си "UNDERGROUND 2" играта върви перфектно без да ме изхвърля или накъсва (поне за сега). Промених настройките на SPINTIRES до минималните, като изключих повечето ефекти, нямаше подобрение, като цяло тази игра върви като на забавен каданс. Спрях да я играя.
            Поздрави

            Коментар


            • #7
              От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

              Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
              Проблема, който описваш е доста комплексен - може да е наистина проблем с драйвера, повредена RAM памет и/или видео карта. Не мисля, че това е прегряване - тази карта няма какво да загрее в нея.
              Имах същия модел карта (fanless) умря точно от прегряване.
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #8
                От: Забиване, след това изхвърляне от някои игри.

                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                Имах същия модел карта (fanless) умря точно от прегряване.
                В компютъра на бившата има такава... ще работи дори и без радиатор...

                Възможно е просто поради липса на оптимизация да имаш проблеми със Spintires... руснаците не са известни с добре кодираните си игри.
                Опитай да си качиш MSI Afterburner (извинявам се за външният линк - приложението е безплатно и аз не работя в MSI) и виж какво ще каже за температурата на картата докато играеш - все пак да сме сигурни дали е прегряване.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X