Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Mozilla(език) - решение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Mozilla(език) - решение?

    От известно време Мозила-та ми стана на български език Къде ли не рових по настройките и не мога, и не мога да я направя отново да пише на английски Свалих си я на ново и пак е на български Може ли някой да ми помогне Да не си помислите, че съм против българския Просто нямам навика да ми пише "Файл", "Редактиране", "Инструменти" и други...
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

  • #2
    До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

    Просто като си я свалил се е свалила българската версия. И моята е такава, свиква се и е много удобна. Радвай се че не е македонска, щот тогава няма да можеш да работиш от хилеж всеки път
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
      Просто като си я свалил се е свалила българската версия. И моята е такава, свиква се и е много удобна. Радвай се че не е македонска, щот тогава няма да можеш да работиш от хилеж всеки път
      Взе да ми се иска да е на македонски Но като че ли все още предпочитам английската версия
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

        и моята е на български

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

          Първо поздравления, че сте избрали този хубав, сигурен и бърз браузър , откакто съм с него направо забравих за IE-то , който всъщност е много готин браузър - с него можеш да си даунлоуднеш именно Firefox
          А сега на въпроса - мда, на БГ е, защото както каза колегата по-горе се е даунлоудната на БГ език

          "Проблема" се решава по следния начин (просто трябва да си смъкнете версия на енглиш):
          като се отиде в сайта в секцията за даунлоуд:
          http://www.mozilla.com/en-US/firefox/
          където е бутончето за даунлоуд - Download Firefox - Free, отдолу с по-малки букви пише версията на браузъра, за каква операционна система е и на какъв език е. В момента на мене ми излиза директно Енглиш, но при вас излиза на Български. За целта пък точно това зеленото бутонче пак с малки букви пише "Other Systems and Languages", цъкате там и си избирате различни версии и като език, и като операционна система

          Ми тва е

          П.П. Абе то верно имало Firefox на македонски бе , пък аз мислех, че се бъзикате
          При следващия ъпдейт ще си я инстална нея, че да се похиля малко
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

            Ако искаш хилежа да е тотален си инсталирай Уиндоус на македонски - тогава ще дойдат да те приберат едни чичковци в бели престилки
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с Mozilla(език) - решение?

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              ... тогава ще дойдат да те приберат едни чичковци в бели престилки
              Аааа, не, благодаря, но не пуша , ще се задоволя само с Модзилката
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X