Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с инсталиране на програма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с инсталиране на програма

    Здравейте.

    Не можах да немеря сходна тема.

    Опитвам се от два дена да си инсталирам фотошоп, но без успех.

    Изтеглх си version CS5.1. Но не успях да я маунтна с Деймън туулс. Изтеглих няколко нови версии на Деймън туулс, но не могат да се инсталират. Пробвах и с алкохол 120 - две различни версии, но също не се инсталират. "Another program is currently use this file" - това е съобщението.

    Изтеглих версия портабъл на фотошоп CS6, но като я стартирам отново изкача "Another Program is currently use this file". Пробвах различни работи - изключвах firewall, mtorrent, антивирусната, рестарти, нищо не става. Зациклих вече.

    Нещо е станало, но не знам какво и къде да го търся

    Благодаря ви предварително.

  • #2
    Re: Проблем с инсталиране на програма

    Трудно е така да се каже - ако си я свалил с торент, изтрии я от торента защото той си я държи, не я монтирай с демон тулс, а я разархивирай с уин рар.
    Даваш десния бутон върху .img файла - отваряш с уин рар и после копираш съдържанието от уин рара в друга папака, цъкаш сетъп и инсталираш.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с инсталиране на програма

      Вероятно е от торент програмата или то браузъра. Най-добре е след като свалиш файла да го изтриеш от торент програмта, да провериш дали браузъра в downloads не е запазил нещо и да опиташ. Проблемът ти е в това, че някъде по веригата инсталационният файл остава да се използва и не може да се инсталира.

      Дано си ме разбрал - успех !

      Коментар


      • #4
        От: Re: Проблем с инсталиране на програма

        Изтрих програмата от мторрент. CS5.1 e iso файл. Пробвах да отворя с Winrar, но излиза съобщение "The archive is either in unknown format or damaged".
        Винаги съм свалял с Мторент и не съм имал никакви проблеми след сийдване при инсталиране или маунтване на програма

        Коментар


        • #5
          Re: Проблем с инсталиране на програма

          Ами монтирай я с демон тулса или я запиши на цд. По принцип когато сиидваш файла винаги е зает, защото се чете от него - няма как иначе.

          Коментар


          • #6
            От: Re: Проблем с инсталиране на програма

            Ами всъщност като се опитам да инсталирам и демон туулса ми излиза "Another program is currently use this file".

            Имах проблеми с Firefox, инсталирах си Опера, но тя не отваря директно торент файловете за мторент, а ги записва на десктопа, и свалящият се торент също се записва на десктопа, трябва да пробвам да ги сваля наново, но в папка Downloads. Не знам дали ще помогне, но поне ще опитам.
            Довечера продължавам с борбата.
            Желая ви успешен ден!

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с инсталиране на програма

              Обикновено след рестарт на уиндоуса локването изчезва, но може да провериш коя точно програма ти е заключила достъпа до файла чрез Lock Hunter:
              http://lockhunter.com/

              Lock Hunter-а се появява в менюто, когато натиснеш десен бутон върху файла. Показва ти какво точно става с файла, кой го е "заключил" и дава възможност да го отключиш или да го изтриеш.

              Коментар


              • #8
                Re: Проблем с инсталиране на програма

                Махни го и него от торента. Спри си торент клиента и браузъра.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с инсталиране на програма

                  Нещата се оправиха.

                  Изтрих всичко и започнах свалянето отново, но този път в папка Downloads.

                  Иначе никоя програма не беше заключила програмите. Днес след опитите за стартиране излизаше "....... is not valid application for win x 32....." или нещо такова.

                  Всичко си е както преди.

                  Благодаря на всички за съветите.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X