Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

    Последен ден за подаване на отчети, а сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?
    Някои има ли повече информация? Най вече ме интересува дали изобщо ще заработи това чудо?

  • #2
    От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

    Вчера късно по ТВ новините казаха че може да има проблеми, "всички чакали последния ден и имало възможност от временно претоварване на сървъра"
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #3
      От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

      Хм. Какво значи Временно претоварване... Че за някои работи а за мене не Че почакам тогава не е проблем...

      Коментар


      • #4
        От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

        Хе, че то цяла година ту работи, ту не работи...
        Та баш днес ли да работи?

        Лично аз никога, ама съвършено никога не съм успявал да си свърша работа от първия път, дори от първия ден с опити, там.
        Но съм упорит - на крака няма да им отида нивгиш!!!!

        Коментар


        • #5
          От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

          От вчера ту го има, ту го няма. Половината пъти ми дава Service unavailable.
          Успявам да го отворя донякъде, но не и да свърша каквото и да е. Явно наистина всички са се изляли в последния възможен момент и се е претоварил.
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • #6
            От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

            Интересно е че от 1 час и аз опитвам(профилактично) да влезна в Вписвания, обявявания, заличавания ама не става

            Service Unavailable

            LZ1ZAH

            Коментар


            • #7
              От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

              Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
              Интересно е че от 1 час и аз опитвам(профилактично) да влезна в Вписвания, обявявания, заличавания ама не става

              Service Unavailable
              Какво се чудите?

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Последен ден за подаване на отчети ...
              И по стара българска традиция десетки хиляди са чакали точно този ден ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение


                И по стара българска традиция десетки хиляди са чакали точно този ден ...
                Факт, винаги е така дали за документи дали за промяна на регистрация на колите(номерата)...
                LZ1ZAH

                Коментар


                • #9
                  От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                  Също така е факт и факта, че когато преди почти 2 месеца се опитах да подам ГФО на фирмите ми, успях на края на втория ден...
                  Кви са тия факти, кво е това чудо..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                    Ама не е там въпроса в БГ има само 200 300 хиляди фирми. Facebook има по няколко милиона потребителя едновременно и няма проблем... Защо?
                    Сега ще кажете няма бюджет за оборудване... Ама като се пусне държавната поръчка парите са като за купуване на facebook в начален стадии...
                    Някои не си върши работата както трябва, после хората виновни, че се сетили в последния момент...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      Ама не е там въпроса в БГ има само 200 300 хиляди фирми. Facebook има по няколко милиона потребителя едновременно и няма проблем... Защо?
                      Сега ще кажете няма бюджет за оборудване... Ама като се пусне държавната поръчка парите са като за купуване на facebook в начален стадии...
                      Някои не си върши работата както трябва, после хората виновни, че се сетили в последния момент...
                      Защото Фейсбук е търговско дружество и от услугите си печели пари, а не разчита на държавен бюджет.
                      Ако държавата налее пари в оборудване, което да е оразмерено за пиково натоварване, пак ще има недоволни, защото през по-голямата част от годината този капацитет ще стои неизползван.

                      Всеки път, когато настъпва някакъв краен срок, е все същата истерия - опашки и мрънкане, защото повечето чакат до най-последния момент.
                      На 12 юни си пуснах отчета без ни най-малък проблем.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                        Приказката е по добре да "артиса" отколкото да не стигне
                        Аз съм сигурен с бюджета които дават няма да е проблем да се взема оборудване които да устой на 300 400 хиляди човека... Ама нали трябва парите да идат в някоя джобче...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                          Преди малко ми дойде автоматичен отговор, че заявлението ми е входирано. Пуснах го онзи ден, през нощта, с триста зора, но през деня и с 500 зора не става.

                          П.П. А... и услугата не е безплатна.
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Хе, че то цяла година ту работи, ту не работи...
                            Та баш днес ли да работи?

                            Лично аз никога, ама съвършено никога не съм успявал да си свърша работа от първия път, дори от първия ден с опити, там.
                            Но съм упорит - на крака няма да им отида нивгиш!!!!
                            Аз пък - точно обратното. Сканирам, подписвам, оптимизирам до малък размер, и качвам. И обикновено става от първия път, и губя не повече от час за цялата работа със все сканирането. Само дето не чакам последния ден, ама съвсем никога и за нищо, включая и ДДС (макар да не се подава там).

                            Да чакаш края на срока за подаване винаги значи проблеми, и това съвсем не е български патент. И всичките недоволни, дето пишат в темата, са съвсем наясно с това.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сървъра на агенцията по вписванията brra.bg не работи?

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              ..
                              Ако държавата налее пари в оборудване, което да е оразмерено за пиково натоварване, пак ще има недоволни, защото през по-голямата част от годината този капацитет ще стои неизползван. .
                              Чиновниците нарочно не са поискали в заданието производителността която е нужна.

                              Всяка банка в топ 5 в България обслужва повече клиенти и никоя не е имала проблеми повече от 2 дни примерно. (а са почти в реално време системите им)

                              Просто доста лесни далавери ще са невъзможни, ако този регистър заработи бързо и нормално.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X