Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за малко разяснение относно режещите плотери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за малко разяснение относно режещите плотери

    Здравейте, от скоро ми се върти една идея в главата свързана със стикери. Поразгледах из интернет за режещи плотери но повечето режат определен вид фолио, с прекалено голяма широчина са и т.н.т., а аз нищо не разбирам и се обърках съвсем. Трябва ми да реже в размер не по-голям от А4 и да реже различни фолиа за стикери. Можете ли да ме посъветвате към какво да се насоча - марка, модел, цена и т.н.т.?
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    Re: Моля за малко разяснение относно режещите плотери

    Ако е голям плотера не пречи да режеш ширина А4,
    Всички режещи плотери (които съм виждал и с които съм работил) са с ексцентрично заточено ножче и може да им се настройва натиска (за да може да реже различни дебилини фолио). Не знам, ако вземеш А4 (струва ми се че имаше такива правени) няма да съжаляваш, когато ти се наложи да отрежеш нещо по-голямо.

    Коментар


    • #3
      От: Моля за малко разяснение относно режещите плотери

      Попринцип няма да ми се налага да режа по-големи работи. Ще го ползвам за домашни потреби Трябва ми нещо не по-голямо от настолен принтер и евтино разбира се
      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • #4
        Re: Моля за малко разяснение относно режещите плотери

        Случайно попаднах на това и това.

        За цени и качество нямам идея, но специално на мен ми харесат първият.
        Според мен е добре да се консултираш и с търговеца.

        Коментар


        • #5
          От: Моля за малко разяснение относно режещите плотери

          Понеже съм поработвал в рекламна къща - по-добре потърси някой с плотер и се споразумейте за цената на рязане. Цените са много високи. Читав плотер за рязане от средния клас струва, колкото читав мотор, ако това ти дава идея за какво става дума. Пича при който работех (вярно отдавна беше) имаше дузина човека, които идваха с неща направени на Corel Draw и съответно на флашка и им ги режеше на някакви мизерни суми. Примерно на 50 стотинки на линеен метър фолио или нещо в тоя смисъл. Фолиото и рязането са най-евтиното в рекламата - труда е скъпата част.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за малко разяснение относно режещите плотери

            Да, определено ще е по евтино да ходя до някоя фирма да ми изрязва елементите. Разбрах, че няма да е толкова евтино колкото си мислех закупуването на такъв плотер. Благодаря ви за мненията все пак
            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X