Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Флаш рекламки :(

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Флаш рекламки :(

    Въпрос: може ли лесно или сравнително лесно да се спрат/забранят флаш рекламките по сайтовете?
    Понеже звучи неясно, уточнявам: Като отворя 3-4 прозореца с разни флаш-простотии и Оперката ми си заминава. А как папка РАМ, не е истина. Не искам да разкарам флаш-плеера тотално, щото понякога искам да гледам разни клипчета. Иначе, ако не изобилства от флаш реклами - всичко си работи ОК, ако ще и 10 страници да съм отворил.
    пример: отварям 2 странички от Замунда - всичко е ОК. Отварям трета - леко забавяне. отварям четвърта и айдееее.... правец 82 здравей, здравей...
    Не е само Замунда де, просто го давам за конкретен пример. Иначе на Форума мога отворя 10 страници - нищо, всичко си лети.
    А, щях да забравя - отварям всичко в един прозорец, отделните страници са на подпрозорци.

    Та ако евентуално не е някой много странен бъг на Опера, как мога лесно да забраня/спра плейването на текущите 5-10 рекламки на страница? Сравнително грамотен съм, но като си дойда скапан от бачкане, нито ми се рови, нито ми се мислят скриптове (не съм го умувал на сериозно, но с повечко писане няма начин да няма начин). Зтова питам за готово решение - ако има такова. Все пак, едва ли съм единствения, на който леко му писва от по 50 еднакви мигащи тъпи реклами на страница...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Флаш рекламки

    Всеки заслужаващ внимание браузър има флаш-блокер. Флашчето излиза като празно поле със стрелкичка за старт, сам решаваш дали искаш да го видиш. Вървят като plug-in. Пишеш flash-blocker в google за съотв. browser и флаш рекламите отиват при ламповите телевизори.

    Коментар


    • #3
      От: Флаш рекламки

      Първоначално публикуван от lucene Преглед на мнение
      Всеки заслужаващ внимание браузър има флаш-блокер. Флашчето излиза като празно поле със стрелкичка за старт, сам решаваш дали искаш да го видиш. Вървят като plug-in. Пишеш flash-blocker в google за съотв. browser и флаш рекламите отиват при ламповите телевизори.
      Благодрая колега, златен си!
      Оправих се вече, само ми трябваше малко подсказване.
      Уууу, кеф, всичко си лети и не ме нервира
      Благодря още веднъж!
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Флаш рекламки

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Благодрая колега, златен си!
        Оправих се вече, само ми трябваше малко подсказване.
        Уууу, кеф, всичко си лети и не ме нервира
        Благодря още веднъж!
        Радвам се, че помогнах!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X