Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления от услугите на NET1?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Впечатления от услугите на NET1?

    Ще съм благодарен, ако някой може да сподели впечатления от Интернет-а през NET1.

    Че, като гледам, май са на оптика, а на мен вече ми писна след всяка лятна буря да гърми суича на LAN-а и после да си късам нервите със съпорта, дето последно им отне 2 дни да свършат работа за 5 минути ...
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    От: Впечатления от услугите на NET1?

    С оптика е само така наречения PON пакет който предлагат само около главния си офис - Борово (най-добре да се провери с тях).
    От тях ползвам най-скъпия бизнес план (LAN) и съм доволен, направиха няколко жеста които не се очакваха от тях.

    Като ниво на подръжката - нищо впечатляващо, както и в повечето български доставчици.

    Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Впечатления от услугите на NET1?

      Стават, ползвам ги. Оптика до сградата, медна жица - само от мазето до компютъра. Като надеждност - нищо общо с кабеларката от стълбовете. Като се прецака нещо, идват на същия или другия ден - но рядко се прецаква. Помня 3-4 прекъсвания за 2 години на 2 места.

      Коментар


      • #4
        От: Впечатления от услугите на NET1?

        Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
        С оптика е само така наречения PON пакет който предлагат само около главния си офис - Борово ...
        За една и съща фирма ли говорим, че поне по информацията от сайта им централният офис на НЕТ1 е в Дружба 1, а абсолютно всичките им абонаментни планове са обявени като "Оптичен интернет"?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Впечатления от услугите на NET1?

          PON предлагат Спектър Нет. Нет1 използват друга технология, в която няма нищо Passive (P-то на PONа).

          Коментар


          • #6
            От: Впечатления от услугите на NET1?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Ще съм благодарен, ако някой може да сподели впечатления от Интернет-а през NET1.

            Че, като гледам, май са на оптика, а на мен вече ми писна след всяка лятна буря да гърми суича на LAN-а и после да си късам нервите със съпорта, дето последно им отне 2 дни да свършат работа за 5 минути ...
            от моя опит - Мегалан , Нет1 , БТК степенувани по степен защита от буря и осигуряване при спиране на тока.

            Мегалан последно държаха почти 2 часа без ток , а по време на бурята вчера и Мегалан и Нет1 не са прекъсвали осезаемо за обикновен Интернет (игри в мрежата не играя)
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #7
              От: Впечатления от услугите на NET1?

              От две години съм на НЕТ1 - телевизия и интернет. Живея в Слатина.
              Имало е моменти, когато са ме побърквали от нерви, но като тегля чертата бих казал че съм доволен от тях.
              Георги Тонев

              Коментар


              • #8
                От: Впечатления от услугите на NET1?

                От 2 години - имаше едно две доста кофти прекъсвания, иначе доста стабилна и бърза връзка. За едното прекъсване, което беше 5-6 дни си отдържаха от месечната такса и платих по-малко, което не е напълно компенсация за неудобството, но е наченка на такава.
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: Впечатления от услугите на NET1?

                  Мога да кажа, че съм доволен от НЕТ1.Вчера, след една от поредните гръмотевици се изгубиха цифровите канали на телевизията.Аналоговите си вървяха нормално.Отстраниха повредата в рамките на десетина минути.Преди тях ползвах интернет от друга фирма за 22лв. на месец. Сега за 30лв. имам малко по-бърз нет и телевизия .Случва се да има прекъсвания на интернета, но е в рамките на разумното (примерно до 1 час). Чавдаре, измисли откъде да ти минат кабелите ако се спреш на тях, понеже жената не е могла по никакъв начин, да придума техниците да се качат на покрива и да ползват готовото окабеляване....
                  Хубавото е, че не мрънкат за втори, трети и повече приемници. Дано съм бил полезен.Поздрави!
                  NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                  SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                  GSM: О887б97З79

                  Коментар


                  • #10
                    От: Впечатления от услугите на NET1?

                    Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
                    ... измисли откъде да ти минат кабелите ако се спреш на тях, понеже жената не е могла по никакъв начин, да придума техниците да се качат на покрива и да ползват готовото окабеляване...
                    Вече съм с техния Интернет. Във входа има и други абонати, така че кабел вече имаше, просто трябваше да се дръпне една жица до нашия етаж. Е, наложи се да издупчим 3 стени за да стигне кабелът до рутера ми, ама нямаше как. Досега кабелите на всички други доставчици (Евроком, Спектър и Нетистат) винаги са влизали откъм прозорците ...

                    Първи впечатления са, че Интернетът бива. Виж, дано да не се налага често да се звъни на поддръжката, защото там телефонът се вдига след известно чакане на фона на дразнеща музика.
                    В самото начало имах проблем с връзката, но той се оказа по-скоро свързан със софтуера на рутера ми и се оправих сам. Опитах се да им кажа къде според мен е бил проблемът, но така и не дочаках свободен оператор ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Впечатления от услугите на NET1?

                      Естествено, че няма да ползват готовото "окабеляване" по покрива - кабели по покривите и фасадите са сигурна рецепта за падаща мрежа при всяка буря. Поради което всички доставчици избягват да го правят за нови клиенти, а старите ги преработват към кабели в сградата и оборудване в мазето.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Впечатления от услугите на NET1?

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        ...
                        Първи впечатления са, че Интернетът бива. Виж, дано да не се налага често да се звъни на поддръжката, защото там телефонът се вдига след известно чакане на фона на дразнеща музика.
                        В самото начало имах проблем с връзката, но той се оказа по-скоро свързан със софтуера на рутера ми и се оправих сам. Опитах се да им кажа къде според мен е бил проблемът, но така и не дочаках свободен оператор ...
                        На e-mail-и са отзивчиви и по мое мнение по-бързи. Май искаха IP в мейла, за да те обслужват по-бързо, щом не помня значи са ок при мене

                        P.S
                        Който е измислил кол центровете, му пожелавам КОЛ където мисля!
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • #13
                          От: Впечатления от услугите на NET1?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Естествено, че няма да ползват готовото "окабеляване" по покрива - кабели по покривите и фасадите са сигурна рецепта за падаща мрежа при всяка буря. Поради което всички доставчици избягват да го правят за нови клиенти, а старите ги преработват към кабели в сградата и оборудване в мазето.
                          За кабелите по покрива си прав. При мен специално, не е както си го мислиш и работи така почти 10 години. До ателието ми шлаохът е пълен с гипс и няма стандартен достъп по канала на телефонния кабел. Много дразнят обикалящите по касите на вратите 2 кабела, но по добре така, отколкото без двете благинки.
                          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                          GSM: О887б97З79

                          Коментар


                          • #14
                            От: Впечатления от услугите на NET1?

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            , но така и не дочаках свободен оператор ...
                            За невъзможноста да се свържеш с тях си прав. Причината-ясна. подпален им е телефона от други абонати като теб с повреда. От скромния ми опит с тях, разбрах че просто трябва да се изчака и след половин час повредата е отстранена.
                            Пробвай когато всичко е ок. Мисля, че няма да е проблем, да се говори с оператор
                            NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                            SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                            GSM: О887б97З79

                            Коментар


                            • #15
                              От: Впечатления от услугите на NET1?

                              Макар и стара да е тази тема , си позволявам да се изкажа.
                              Много коректни доставчици , макар и малко да им куца координацията между маркетинга и обслужването, един не предал , а друг не разбрал.
                              Днес за малко възникна проблем с нета, поради нестиковане между горните два отдела, но след едно обаждане и 10 минути чакане проблемът бе решен, което е почти невъзможно при други, като вивакон, ментел и ала-бала.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X