Моля за помощ за програма за сравнение на две снимки (от две снимки да станат една). Нещо по просто без фотошоп и корел дроу.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Програма за сравнение на снимки
Свий
X
-
От: Програма за сравнение на снимки
Поясни какво точно искаш да направиш че така както си задал въпроса не е много ясно какво точно искаш да направиш с тези снимки. Искаш да направиш от двете панорамна снимка като ги обединиш ли, да направиш HDR снимка от такива с различна експонация, да направиш сравнение по пиксели между двете ли? Кажи по-подробно какво целиш че да ти помогнем както трябва с нашите отговори.Първоначално публикуван от gorskia79 Преглед на мнениеМоля за помощ за програма за сравнение на две снимки (от две снимки да станат една). Нещо по просто без фотошоп и корел дроу.
-
От: Програма за сравнение на снимки
Няма подобен софтуер... съжалявам, че така направо, но за целта ти трябва човек с познания по ретуширане на снимки... Ако постнеш два примера може да опитам някаква възстановка, но имай предвид, че на практика ти трябва дизайнер - аз по принцип съм мрежов администратор...Първоначално публикуван от gorskia79 Преглед на мнениеПример: два от делни фаила jpg. снимки на деца да ги обединя в една снимка (едно до друго, без изисквания за наслагвания, фон и т.н.).
Коментар
-
От: Програма за сравнение на снимки
Най лесно е да се импортират в Corel Draw фона и двете снимки. След това с инструмента за редакция на снимки добавяш точки и с тяхна помощ внимателно очертаваш обектите и ги наслагваш все едно са апликация. Ето един наистина лесен и бърз начин да направиш това без сериозни драми (моля извинете външният линк):
Естествено няма причина да правиш фона градиент или нещо fancy - сложи солиден цвят за фон, който контрастира за да ти е лесно да го махнеш по-късно, ако решиш или сложи цвят, който би се сливал с другата картинка.Последно редактирано от Pacific; 04-05-11, 09:57. Причина: Корекция на линк - ако не заработи youtube embeding-а...
Коментар
-
От: Програма за сравнение на снимки
Благодаря, за Корела и Фотошопа знам че могат всякакви фокуси, но да свалям и инсталирам някоя от тях за еднократно сливане не ми се занимаваше. Мислех че има някоя програмка от тези за разглеждане на снимки в която зареждаш 2 снимки (еднакви по размер и пиксели) и ти ги обединява в една цяла. По принцип ползвам "ACD see" има много функиции, но такава не намерих.TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
www.kamino92.com
Коментар
-
От: Програма за сравнение на снимки
"ACD see" само разглежда и прави "плахи" обработки... Няма да ти свърши работа... Търси по-добре някой приятел да ти свърши работа и да не се занимаваш със теглене и инсталиране...Публикувайте отговор
Коментар
-
От: Програма за сравнение на снимки
MS Paint.
Върви си с Windows и е достатъчен за такива гимнастики.“When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
Walter Rohrl
GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар