Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за избор на лаптоп ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

    Честито и с кеф да си го ползваш.
    Евентуално може да е нещо от програмата, ако не е излекувана добре и с варианта х64 на платформата. Пробвай с друга версия или програма за да сравниш работата в тази насока. А може да потърсиш нещо за оптимизиране на процеса. Виж как се натоварват процесора и паметта.

    Коментар


    • #47
      От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

      Първоначално публикуван от SenSi Преглед на мнение
      Честито и с кеф да си го ползваш.
      Евентуално може да е нещо от програмата, ако не е излекувана добре и с варианта х64 на платформата. Пробвай с друга версия или програма за да сравниш работата в тази насока. А може да потърсиш нещо за оптимизиране на процеса. Виж как се натоварват процесора и паметта.
      64 го махнах веднага, след това пробвам с Уйн 7 32, пак същото, сега с XP SP3 и пакккк тц.Пробвах и с последната версия на Virtual DJ, която излезе преди няколко месеца и е съвсем актуална.Натоварването е минимално.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #48
        От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

        Аз си имам едно предпочитание за екс пи със сървиз пак 2 и настроен за най-добра производителност. Всичко що е ъпдейт спряно. Качваш само необходимото да върти твойте си програми. На много по-слаби машини нема да замръзне.
        Честито Ванка и със много радост да си го ползваш. И мноо народ да изжениш .
        висете отпуснато

        Коментар


        • #49
          От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

          За да се използват и 4-те GB RAM е необходима 64 битова ОС. Не, че не могат да се подкарат всичките и на 32 битов Windows 7, но не е същото. Вече минаха времената, когато 64 битовите ОС създаваха проблеми с доста програми. Така, че аз препоръчвам Windows 7 64bit. За XP 64bit хич няма да си правя труда и да пиша - тотална недомислица, скалъпена набързо за да отговори на нуждата от 64 битова ОС.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #50
            От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            За да се използват и 4-те GB RAM е необходима 64 битова ОС. Не, че не могат да се подкарат всичките и на 32 битов Windows 7, но не е същото. Вече минаха времената, когато 64 битовите ОС създаваха проблеми с доста програми. Така, че аз препоръчвам Windows 7 64bit. За XP 64bit хич няма да си правя труда и да пиша - тотална недомислица, скалъпена набързо за да отговори на нуждата от 64 битова ОС.
            За рамта са прав, с XP разпознава само 3 GB, което е повече от достатъчно за целите ми.Ще върна оригиналния HDD за да видя с 7 64 , какво ще стане при работа с клиповете.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #51
              От: Малко помощ за избор на лаптоп ?

              Е ще ти помпа рама самата 7 ца това ще стане. Опоскан от към сервизи експи я дигне до 200 я не . А седмицата като ги разпознае та голям праз като си ги кътка за какво ли не . Изпробвахме новия стар крафт на лаптоп със 4 рам и забиваше със 7 цата. Метнахме му старото зверче експи про сп2 и си свирка и е във висшата лига във батълнет сега , пък и не се опитва вентилатора му да излита . Абе ше го наместиш до сезона на женитбите споко .
              висете отпуснато

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X