Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

    http://www.tapatalk.com/

    Това е безплатен софтуер, през който всеки vbulletin форум може да се ползва от мобилен телефон, в много по-удобен вид (подобно на чат) и с по малко трафик през мобилната мрежа.

    Ако смятате, че си заслужава, бихме могли да го предложим... Доколкото разбирам е необходимо администраторите на форума да инсталират плъгин от tapatalk.
    108
    Да, дори и с десктоп интерфейса.
    42.59%
    46
    Да, но само с мобилен интерфейс
    25.93%
    28
    Не, неудобно е/не ми е нужно
    31.48%
    34
    Последно редактирано от axlastro; 15-04-10, 21:06.
    Александър

  • #2
    До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

    За мен телефоните,така както се развиват и стават мултифункционални е тормоз.Имам супер телефон,който между всички функции е и телефон,но аз държа да го използвам единствено ,като телефон.Ако съм в ситуация в гората имам малък комп с мобилен нет,и връзката ми е почти гарантирана.Ако имам обхват и съм закъсал има на кой да се обадя от форума винаги и денонощно.През останалото време в ежедневието не се сещам ,кога ще чета форума през телефона си..
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #3
      До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

      Освен всичко останало, има и едно важно уточнение:
      Tapatalk is a forum app for iPhone, BlackBerry, Android and Nokia.
      А, ако нямам или не желая да притежавам такъв телефон?

      Според мен (никого не ангажирам с мнението си), това е "загубена кауза".
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

        има малко смисъл само за важно инфо ,
        според мен не се мъчете, хубавите телефони и така го виждат.

        единствено някаква формичка за спешни известявания може да е от полза,но пък в спешна ситуация е малко тъпо да интернетстваш.
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #5
          До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

          Сега, искам да поясня малко повече.

          Ако погледнете в сайта, в секцията за притежатели на форуми, може да видите, че усилието за пускане на нещото е минимално - инсталира се плъгин на сървъра и всичко е готово. Няма настройки и други чудесии.

          Скоро ще пусна и малко скрийнове от телефона си да видите за какво иде реч.

          Да, и на моя телефон се вижда идеално в сегашния вариант, но има доста сериозни предимства и мобилната версия.

          http://www.tapatalk.com/en/plugin
          Последно редактирано от axlastro; 16-04-10, 09:42.
          Александър

          Коментар


          • #6
            До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

            Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
            има малко смисъл само за важно инфо ,
            според мен не се мъчете, хубавите телефони и така го виждат.

            единствено някаква формичка за спешни известявания може да е от полза,но пък в спешна ситуация е малко тъпо да интернетстваш.
            Защо така мислиш? Не се знае. Мен ми се е налагало и да интернетствам в спешни ситуации.
            Александър

            Коментар


            • #7
              До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

              Аз ползвам HP IPAQ и влизам да чета. Много ме мъчи, че не успявам да пиша от него. Дори не мога да си обясня защо! Като вляза в "Отговор на темата" мога да пиша на всички полета, освен "Съобщение"
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Аз ползвам HP IPAQ и влизам да чета. Много ме мъчи, че не успявам да пиша от него. Дори не мога да си обясня защо! Като вляза в "Отговор на темата" мога да пиша на всички полета, освен "Съобщение"
                Явно толкова му разбира браузера от javascript.

                Коментар


                • #9
                  До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                  Съвсем леко в страни от темата, но да питам. От Нокията мога ли да пиша на кирилица във форума например? Има начин като променя езика на писане от съобщенията, но тогава не мога да търся в телефонния указател по име, защото всичките ми контакти за записани на латиница! А постоянно да влизам и да променям езика на писане, не си е работа! Та въпросът е, мога ли да си търся в указателя контактите си на латиница, а като отворя браузера да пиша на кирилица? Телефонът е със simbian S60
                  Последно редактирано от Peppy; 16-04-10, 11:13.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                    Съвсем леко в страни от темата, но да питам. От Нокията мога ли да пиша на кирилица във форума например? Има начин като променя езика на писане от съобщенията, но тогава не мога да търся в телефонния указател по име, защото всичките ми контакти за записани на латиница! А постоянно да влизам и да променям езика на писане, не си е работа! Та въпросът е, мога ли да си търся в указателя контактите си на латиница, а като отворя браузера да пиша на кирилица? Телефонът е със simbian S60
                    S60v5 могат да сменят езика за писане по всяко време, но на по-старите е само сложната процедура, която описа
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                      Досадно. Моя телефон (symbian s60v3) има и буквена клавиатура, но само латиница. Ако искам да се логна във форума, трябва да търся една по една буквите Я, с, е, н някъде в страницата и да ги копирам в полето за име

                      Коментар


                      • #12
                        До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                        ами супер ще да е тази функция , но дали ще върви на HTC ? щото съм с HTC Mega / Touch2 / и ако не тръгне
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • #13
                          До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Досадно. Моя телефон (symbian s60v3) има и буквена клавиатура, но само латиница. Ако искам да се логна във форума, трябва да търся една по една буквите Я, с, е, н някъде в страницата и да ги копирам в полето за име
                          Всъщност, ако някой S60v3 с QWERTY клавиатура, може да пробва Function(Bottom Left)+Space или Shift+Chr После ще има да черпи

                          Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                          ами супер ще да е тази функция , но дали ще върви на HTC ? щото съм с HTC Mega / Touch2 / и ако не тръгне
                          За сега, поне от това приложение, не се поддържа... Но предполагам, че има други програми, които правят същото.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Явно толкова му разбира браузера от javascript.
                            Ами, за съжаление, няма кой да потвърди или отрече, защото собственикът му (сиреч АЗ) още повече не разбира...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              До: Искате ли да ползвате форума от мобилния си телефон?

                              Аз от моя телефон редовно си разглеждам теми из форума. Чете се и така, но... специализиран изглед за телефони би бил много по-удобен. За пример мога да дам сайта на Dnes.bg, който си има специален изглед за разглеждане от телефони, който се зарежда много по-бързо и леко, няма нужда всяка страница да се "зумва" допълнително и т.н.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X