Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Нокиа е52

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Нокиа е52

    привет колеги,вчера като рожденник жената ми направи подарък нокиа е52но излезе едно проблемче можеби:искам всеки номер като ми звънне да е с различна мелодия но немога нещо даго наглася колко време се мъча но нещо нестава.ще съм благодарен на колегите ако ми обястнят като на малко дете как става номера

  • #2
    До: въпросче за нокиа е52

    Хубав подарьк.Може даги сьбереш номерата по групи.И после да им зададеш различни мелоди.И доста трябва даси поиграеш.

    Коментар


    • #3
      До: въпросче за нокиа е52

      как се прави това по групи?къде точно да вляза? в тел.указател в менюто няма опция за създаване на група ако може малко по-подробно дами обясниш-стъпка по стъпка ще е супер
      Последно редактирано от spens_82; 31-03-10, 21:23.

      Коментар


      • #4
        До: въпросче за нокиа е52

        Тозя модел с кое меню е точно.Синбион ли беше.Аз сам с друк модел Нокия.И трябва да се разровя по подробно как му е менюто точно.

        Коментар


        • #5
          До: въпросче за нокиа е52

          Първоначално публикуван от spens_82 Преглед на мнение
          как се прави това по групи?къде точно да вляза? в тел.указател в менюто няма опция за създаване на група ако може малко по-подробно дами обясниш-стъпка по стъпка ще е супер
          Ако менюто тие сложено на Бьлгарски вече ще е по лесно.Меню-следтова има икона обучение- и следваш командите.Малко е досадно но го разгледай.

          Коментар


          • #6
            До: въпросче за нокиа е52

            менюто е на български,никаде е няма опцията,само в на едно място излезе:меню,медия,галерия,звукови клипове-единствено от там може да се добави мелодия(по точно там има само звуци) към номер който желая но-там има само звуци правих опити да копирвам песни в тая папка "звукови клипове" но просто неможе.тея от нокия как може да продават такива скъпи телефони а да я няма тая екстра,язък за марката.няма ли колега който го има тоя телефон нокиа е52 за да ми обястни подробно начина(ако го има) за това добавяне на мелодия към тел номер

            Коментар


            • #7
              До: въпросче за нокиа е52

              Преди ползвах Е51,стария модел на Е52,номера беше да създадеш нова група(това вече си го намерил,мисля),да наслагаш 'тикчета' на всеки който искаш да е в тази група,най-често по един човек в група,за да може само той да ти звъни с определена мелодия,и в опциите на създадената вече група имаше да се сложи мелодия по избор. Аз никога не съм използвал тази опция,не ми харесваше
              Успех,ако има нещо - казвай,ще карам по спомени

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за Нокиа е52

                темата е за катинар-забравих да спомена че тела го правих,такаче да се заключва темата

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X