Обява

Свий
Няма добавени обяви.

N73 vs XPERIA X1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • N73 vs XPERIA X1

    Решил съм да си сменям старичката Нокиа с по-нова, най-вече заради батерията и съм се спрял общо-взето на 5800 Navigation edition. Вчера ,обаче, направих един експеримент /способност на зумиране върху картен лист 4-5 Mb от руските карти/ с телефона на приятел за да се уверя че новите и по-мощни модели са наистина такива. Резултата беше неочакван - Xperiata, която е съвсем друг клас телефон, с 4 пъти по-голям RAM, с 3 пъти по-бърз процесор и по-голям екран с повече пиксели, не успя да увеличи изображението колкото N73, даже даде с около 30% по-малък зум, добре че има повече пиксели и миниатюрните надписи все пак се четяха горе-долу. Та питането ми е дали аз нещо не бъркам и какво да очаквам от 5800, която на свой ред е по-слабичка от Х1?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    До: N73 vs XPERIA X1

    За мен най добрият телефон е Сони Ериксон к800. Знам че веднага ще кажете че не е вярно, нокиата била по здрава и така нататък. Изобщо не е вярно. Ако питаш мен за четене на надписи си вземи 5310. С нея преписвам в училище и никога до сега не съм имал по ниска отценка от 6-ца.

    Коментар


    • #3
      До: N73 vs XPERIA X1

      Вчера пробвах 5800 - разликата е огромна /спрямо Х1/, зумира като лаптоп, явно това ще е новия телефон! А от Сони-Ериксона определено съм разочарован, може би силата му е някъде другаде, ама къде - си нямам идея?! Явно параметрите на Нокиа, макар и по-ниски, са доста по-реални.
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X