Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

    Така де, търся си компактен бърборилник с 2 карти. Китайските всичките са претрупани, което ме дразни. Някакви съображения?

    А, и още - знае ли някой за телефон с 3 сим-карти?

  • #2
    До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

    в метро имаше някакви Hyundai без екстри по 180лв, един приятел си купи и не се оплаква.
    ако искаш да е що-годе свестен си вземи Samsung Duos (имат 2 модела)
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • #3
      До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

      Мой приятел ползва това Самсунг Дуос Д980:
      http://www.phonearena.com/htmls/Sams...ne-p_3260.html

      и беше доволен като цяло. Доколкото успях да го разгледам - ползва се лесно и интуитивно. Има интересни функции, но не са натрапчиви. Но нещо после му се прецака дисплея, и сега го е оставил за ремонт.

      П.С. Колегата ме е изпреварил за Дуос. +1
      Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

      Коментар


      • #4
        До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

        Самсунг-Д880,падна им цената,а излезе корава машина,държи се в кръста вече година и половина душманско ползване.Тези с три карти не са с постоянно активни-трябва да превключваш ти,едната само е работеща.

        Коментар


        • #5
          До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          ...Тези с три карти не са с постоянно активни-трябва да превключваш ти,едната само е работеща.
          Не всички, не всички

          Коментар


          • #6
            До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

            http://simbol.hit.bg/
            LZ1PPR, 0 (Rh+)
            Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
            За мен: https://goo.gl/8SebdR

            Коментар


            • #7
              До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Така де, търся си компактен бърборилник с 2 карти. Китайските всичките са претрупани, което ме дразни. Някакви съображения?

              А, и още - знае ли някой за телефон с 3 сим-карти?
              Ясене, аз съм с това:
              http://www.shopmania.bg/shopping~onl...p-1436000.html

              Линкът е произволен. Купих го преди около 4 месеца. Около 290лв, нов.

              Аз също търсех максимално опростен телефон с две карти - писна ми от всичките слайдове, тъч скрини и пр. Хубавото на този модел, което повечето Самсунги нямат е, че когато говориш по едната карта и ти звънят на другата им дава свободно, а на теб ти показва, че имаш чакащо обаждане. На някои модели говорейки по едната карта на другата дава, че няма обхват ако те търсят.
              Самсунг далеч не ми е любимата марка за мобилен телефон, но е единствената що годе стабилна марка с две карти.

              Вече го има официално в БГ. Аз купих някакъв полски или нещо подобно...
              Последно редактирано от Сашо Пунчев; 03-12-09, 16:04.

              Коментар


              • #8
                До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                Първоначално публикуван от Сашо Пунчев Преглед на мнение
                Ясене, аз съм с това:
                http://www.shopmania.bg/shopping~online-mobilni-tieliefoni~buy-samsung-c5212~p-1436000.html

                Линкът е произволен. Купих го преди около 4 месеца. Около 290лв, нов.

                Аз също търсех максимално опростен телефон с две карти - писна ми от всичките слайдове, тъч скрини и пр. Хубавото на този модел, което повечето Самсунги нямат е, че когато говориш по едната карта и ти звънят на другата им дава свободно, а на теб ти показва, че имаш чакащо обаждане. На някои модели говорейки по едната карта на другата дава, че няма обхват ако те търсят.
                Самсунг далеч не ми е любимата марка за мобилен телефон, но е единствената що годе стабилна марка с две карти.

                Вече го има официално в БГ. Аз купих някакъв полски или нещо подобно...
                И другите двукартови "Самсунг" държат двете карти постоянно активни и получаваш почукване,от който и оператор да те търсят.
                И на мен не са ми любимци/уважавам "Моторола"/,но по сравнителната таблица за момента алтернативите са кът.

                Коментар


                • #9
                  До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  И другите двукартови "Самсунг" държат двете карти постоянно активни и получаваш почукване,от който и оператор да те търсят.
                  И на мен не са ми любимци/уважавам "Моторола"/,но по сравнителната таблица за момента алтернативите са кът.
                  Възможно е, не съм запознат. Един приятел взе слайд някакъв и като му звъня, а той говори по другата ми дава, че не е в обхват или нещо подобно. Не искам да излиза, че препоръчвам този модел - пръчка си е... Иначе е много практично!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                    Samsung D780 !

                    Моноблок (слайдерите се скапват бързо), всички необходими функции за бизнес телефон, има малко екстри (радио, фото и т.н.), с micro-SD карта памет (няма в комплекта).

                    Работи едновременно с двете карти, батерията държи, има високоговорящ режим, накратко - това е Телефонът според мен.

                    Онлайн цени за нов - от 218 лв. нагоре. Аз така си го купих и нямам проблем.
                    Анци, a.k.a. LZ1GNU
                    :arrow: Защо Линукс е по добър? (whylinuxisbetter)
                    :arrow: Движението "Zeitgeist" (thezeitgeistmovement)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                      Аз съм с Самсунг С5212.
                      Нямам забележки. Модела е от 2009.
                      Недостатък:
                      1.За да сложиш/махнеш СД картата се сваля батерията.
                      2.Буксата за слушалките е отстрани и е малко неудобно(според мен).

                      Само че му надрасках стъклото и не мога да намеря.
                      Нов бил модела .... нямали части още.

                      Чунким пък за старите модели имат !
                      LZ5ZI qth HASKOVO
                      Pajero II GLS 3000 V6

                      Коментар


                      • #12
                        До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                        Аз имам китаец без излишни простотии по него - Anycool D66+. Взех го ползван половин година и аз го ползвам една. Изпадал ми е от джобовете няколко пъти и все още се държи без забележки, с изключение на един незначителен бъг. Не изписва понякога имената на избираните от телефонния указател, а само номерата и телефоните трябва задължително да са запаметени със +359ххххххххх, за да изписва имената при входящи повиквания.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                          Имам един китаиски от първите,без TV.С две карти работещи едновременно.Ако искаш мога да ти го пратя подарък.Взех си Самсунг и този ми е излишен.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                            Първоначално публикуван от JORO-pz Преглед на мнение
                            Имам един китаиски от първите,без TV.С две карти работещи едновременно.Ако искаш мога да ти го пратя подарък.Взех си Самсунг и този ми е излишен.
                            бре, бре. Измисли му някаква цена, че ще ме подгонят за корупция .

                            Я кажи нещо за него?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Телефон с 2/3 сим-карти, но без радио, ТВ и други "екстри"?

                              Ми две карти,активен дисплеи,без излишни екстри.А цената е една колаНай-добре кажи в понеделник къде да ти го пратя,пък ако не ти хареса после и ти го даи на някои

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X