Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

    DURROCOMM е фирма която произвежда яки телефони, също както Sonim.
    Даже като конкретни характеристики при аналогични модели, Дуроком много често са по-добри.

    Коментар


    • #17
      От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

      Имат ли с операционна система?
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

        Не, със шайба са.

        http://www.durrocomm.com/specification%20.html



        http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-DURROCOMM...item45f202231a
        Последно редактирано от kinex; 03-06-10, 21:12.

        Коментар


        • #19
          От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

          Питането ми бе дали в смисъл дали могат да се качват приложения за него, дори и да са платени. От това което прочетах в нета излиза, че не може. В смисъл, на мен не ми върши работа.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

            Малко късно открих тая тема, горе долу по време на последния отговор и аз си купих Соним. Модел XP 3. Взех го от частно лице по интернет, тоест на риск и с неизвестна история. Телефончето ме зарадва. Минималистично като функции, но телефона е като жената - екстри много, но основната функция е една... Май е минал през Русия, защото има руско меню и кирилица, което за мен е голямо улеснение. Бачкам като водолаз и му направих съответния тест: http://www.youtube.com/watch?v=KxwTY4XTv3A Понесе го без проблем и смятам водоустойчивоста му за достатъчна. И аз имах проблеми с микрофона до такава степен, че около нова година писах на сервизния им цетър за източна Европа. Поискаха ми информация (номера) и ми отговориха, че телефона е още в гаранция. Произведен е юни 2009г. Тия дни ще го пращам до Чехия да го видят. Свикнах с него. Единствения кусур според мен е, че няма халка за шнур. Батерията кара до 8 дена с разговори.
            Път е мястото през което смяташ да минеш

            Коментар


            • #21
              От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

              В петък ми дойде телефона от Прага.микрофона е оправен. Зарядното ми не беше оригинално, хората ми пратиха оригинално. Много коректно отношение. Изпратих го за моя сметка, върнаха го за тяхна. Така че съм щастлив .
              Път е мястото през което смяташ да минеш

              Коментар


              • #22
                От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

                Две години и два месеца по-късно искам да добавя малко впечатления за моя Соним.

                За този период съм го ползвал 120 часа или около 70 000 минути ...
                Телефона се държеше безупречно.
                Всъщност проблем беше счупването на зъб от капачето, което защитава входа на зарядното.
                Това доведе до лошо затваряне и проникване на вода при поредния глупав демонстрационен тест в буркан с вода. Телефонът беше почистен тук в сервиз в София и работи така допреди месец, когато се появи силен шум и смущения по време на разговори.
                Добрата новина:
                От Sonim приеха гаранцията (3 годишна безусловна) въпреки, че тел. е отварян тук и не бях направил надлежна регистрация в сайта им след закупуването му.
                Представителите на Sonim в България http://sonimtech.bg/ го приеха, изпратиха на ремонт, и след около 3 седмици върнаха ...
                Сменени са:
                -дисплея (имаше мазни петна след почистването в БГ)
                -клавиатурата (беше изтрита на някои често ползвани клавиши)
                -предния капак (нищо му нямаше)
                -малката капачка долу ( със счупения зъб)
                -микрофона
                -говорителя
                -и машината вътре. Вече не е XP1, а XP3.20 Quest

                Ами нямам какво да добавя!
                Впечатлен съм от отношението на тази компания.

                В момента на практика имам нов телефон.
                Наложи се да си купя и нова батерия (батериите не са гаранционни).
                Новата батерията, транспорта и всичко ... ми струва 100лв.

                Единственото, което се очаква от мен в следващите две години е да пазя капачето долу (което определено е лошо решено).
                В новите им модели обаче решението на това капаче е принципно друго...
                Последно редактирано от Димо; 03-03-12, 21:18.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #23
                  От: Sonim XP3 Quest /Land Rover S1/

                  Брат ми има същия телефон и всичко писано като издръжливост и добро отношение на представителя в България е вярно.
                  За краткото време което го има защото го е купувал тази година два пъти му го сменяват с нов.Първият път доплати и взе по новият модел, вторият път му разбърка софтуера и пак му дадоха нов.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X