Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

    Здравейте, търся къде да си разкодирам телефона Нокиа N80, ако някой знае къде мога да го разкодирам ще съм му много благодарен. Той има някаква нова блокировка и т.н.
    Honda Africa Twin RD07 '95

  • #2
    здрасти .. аз имам Нокиа N70 и там е същата работа .. по неофициална информация, разкодирането е възможно само в ... Сърбия, .. засега.

    Коментар


    • #3
      Пробвахте ли в представителството на Нокия
      [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        оооо да, там само нас чакат

        Коментар


        • #5
          Re: Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

          Първоначално публикуван от kiketo
          Здравейте, търся къде да си разкодирам телефона Нокиа N80, ако някой знае къде мога да го разкодирам ще съм му много благодарен. Той има някаква нова блокировка и т.н.
          кодиран към някой оператор или е краден.......
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            моя е кодиран към orange

            Коментар


            • #7
              Че какъв е проблема,отиваш там и искаш да ти качат нов софтуер и срещу 30-тина кинта си готов
              [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kokolighta
                Че какъв е проблема,отиваш там и искаш да ти качат нов софтуер и срещу 30-тина кинта си готов
                Nokia N70 и следващите от N-серията са конструктивно изпълнени по друга система за разлика от предшествениците си където сигурността,SP lock-a и прочие са софтуерно заложени. За момента разкодирането им в България не е възможно За Сърбия и аз съм чул, но си мисля че са слухове ....
                Успех все пак !
                [url]http://www.bezdom.info/[/url]

                Коментар


                • #9
                  Re: Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

                  Първоначално публикуван от redair
                  Първоначално публикуван от kiketo
                  Здравейте, търся къде да си разкодирам телефона Нокиа N80, ако някой знае къде мога да го разкодирам ще съм му много благодарен. Той има някаква нова блокировка и т.н.
                  кодиран към някой оператор или е краден.......
                  кодиран е към Orange UK
                  Honda Africa Twin RD07 '95

                  Коментар


                  • #10
                    В Алфа копи(нокиа) забрави! И в българия някой се занимаваше с разкодиране ама всъщност ги праща в сърбия и си товари в цената. Един приятел преди по-малко от месец разкодира при братушките едно Н70(май) ама не мога да се свържа нещо с него сега, по-късно ще разбера къде и как по-точно става цялата процедура. До колкото си спомням струваше 200!!! лв и се сменява някакъв процесор

                    Коментар


                    • #11
                      Здравейте .

                      Тъй като аз имам сервиз за GSM-i и се занимавам както с разкодирането ,
                      така и с ремонти мога да поясня някои неща по тази тема .
                      Начините за разкодиране на тази серия Nokia (технологична серия BB5) не са много но има:
                      1. Стандартният (предвиден от производителя) с код който се въвежда
                      съвсем елементарно от клавиатурата и телефонът се отключва.
                      а: Този код могат да го калкулират в NOKIA ( но те не предлагат такава услуга ).
                      б: Операторът който е кодирал и предлага апарата ( те го дават този код но след 6 месеца от продажбата на апарата и то само на човека който го закупил на промоция от тях ).
                      в: От служители на оператора на които не им стига заплатата и
                      на черно предлагат кодовете на разни препродавачи, Online се плаща и гаранцията е 0% (има такава опция но не я препоръчвам).

                      2. Програмно разчитане на зоната където са "ключалките" и презаписване на тази зона с отключена , или сервизна команда към апарата за самопремахване на тези "ключалки" (Нелегалното отключване).

                      Такова отключване програмно може да го прави само един човек в света в Сърбия и неговите служители или колектив .

                      От цял свят такива телефони се пращат в Сърбия при него както и от
                      България . Проблемът е че телефона минава през няколко човека които печелят от това и крайната цена се оскъпява много и гаранция
                      че няма да му се случи нещо по пътя няма (я митница я кражба...и много други варианти).

                      Аз лично избягвам да се натоварвам излишно с такава отговорност.

                      Най-добре кодът да се получи от оператора по описания по-горе начин.

                      Надявам се че съм успял да ви разясня проблема с тези телефони. Вече 2 години няма по-нормално решение за разкодиране
                      .

                      Поздрави !
                      flash-gsm team

                      Коментар


                      • #12
                        H70

                        Аз мога да подкрепя колегата защтото се борим стози проблем от две години

                        Коментар


                        • #13
                          Да съживя малко темата с въпроса ми който таи надежда "Абе тия телефони още ли не се разкодират"
                          Предми месец два четох статия че в щатите са легализирали софтуера за разкодиране на GSM-ите за да могат свободно да си сменят операторите и нещо от сорта. Та това истина ли е или просто са си запълвали он-лайн вестника, беше в net-info.
                          Honda Africa Twin RD07 '95

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

                            писах нещо преди малко за колегата с Нокиа 91 ето ли линка:
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8635
                            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Разкодиране на Nokia N80 - ПОМОЩ

                              Значи Нокиа от тия серии в България неможе да се разкодира ... Един приятел прати Нокиа 6280 в Сърбия и я разкодираха , но дали е както трябва станала незнам.
                              Някъде чух че точно тая нокиа като се разкодира и софтуерно се прецакрала .. праела квото си иска .. но незнам дали е верно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X