Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойка за таблет 10" за кола.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стойка за таблет 10" за кола.

    Девойки и младежи със сили свежи. Препоръчайте подходяща стойка за таблет 10 инча, за кола. Която да е стабилна и устойчива на вибрации. Искам да мога да ползвам таблета и като навигация, докато пътувам. В пещерата на бай Китаец гледам няколко различни вида стойки, и начини на монтаж и захващане на таблета. Но на снимките изглежда прекалено добре, а невинаги е ясно какво ще пристигне. Давайте подсказки кое, какво защо, и как го ползвате. Предпочитам да не е на вендузи за предното стъкло. и самата стойка да може лесно да се сваля и качва. Няма да се ползва всеки ден, а по-скоро инцидентно 2-3 пъти в месеца, когато пътувам в командировки. Също така препоръчайте и софтуер за трасиране на пътешествията, за андроид. Ползвах преди време някакъв немски - цайтерфасунг ако не се лъжа. Нещо не останах доволен. Дайте и тук някаки идеи да не се мотам излишно. Предварително благодаря.
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

  • #2
    RAM

    FANAUE
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Стойката дето държи тамагочито е едно, след нея базите са различни.
      Към тръба са нарочени за моторасти и копелездачи, с вендузи се водят за консверви и скрапери с ремаркета ама всичко е условно.

      А на теб къде ти е акъла?
      Кой ненормален ше плясне 10 цола мазньоч на мотор?!?
      Аз и 4 не кипря но аз съм си аз. Все си мисля обаче, че има някакви граници!

    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Писал съм, че ми трябва за Хавтомобил ве братчед, а това което боса ми е дал, в жужъла ми излиза за матор...
      Гледам тия дни на паркинга пред кауфлан в една кОла някаква стойта, ама нямах време да питам човека, пък и беше в три часА следобед в най-голямата жега...

    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Исках да кажа, че рам имат база и различни основи в зависимост от съоръжението.
      И ни само, при куадлок е същото.
      Конфигурираш си стойката спрямо приложението, модулни са.

      Виждал съм бакшиши с провесени таблети, май масово ги ползват за работа със софтуерът им.
      Ако имаш познат такъв разпитай от какво са доволни.
      Те почти живеят в скапаната консерва…

  • #3
    Това което ти държи пада или телефона е едно и също за мотор,кола,самолет или яхта,рамото след него е едно и също,закрепването към моторното превозно средство е единствената разлика - дали го монтираш на тръба,на болт,на стъкло или завито с болтове.

    Е за майтап - това ако трябва да гледаш мача.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5778.jpeg
Прегледи:298
Размер:505.5 КБ
ID:6970103 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1195.jpeg
Прегледи:297
Размер:761.3 КБ
ID:6970104

    Това което държи пада и рамото му са същите с които се закрепва за стьклото на комбито,рамото завършва с 1 инч топка,същата като вендузите които се ползват в комбито

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3447.jpeg
Прегледи:296
Размер:552.6 КБ
ID:6970102
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #4
      Кажи къде искаш да видиш закрепен айпад бил той 8-10 или 13 иначе,мога да го забия на прозореца,на мека стойка за чаши,на твърда за чаши,на тръба или на таблото на колата.
      На мотора мога да го закрепя за закрепването на резервоара за спирачната течност,на тръба,на рамката на предния прозорец,на болтовете на бара на кормилото


      Мога 3 да сложа ако кажеш,където кажеш та това което предлагам става за всичко,другия път като се качваш на самолет ги виж как ползват същото за предния джам.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #5
        Да докладвам. От пещерата на бай Китаец поръчах ей това чудо на техниката. Закрепва се за ребрата на духалките от парното. Понеже при мен двете централи духалки, по средата на таблото духат само студено, там ще му е и идеалното място. Двойна DIN конзола нямам, и нямам намрение да му монтирам. Возилото е на 29 годин, почти музеен експонат. Трябва ми нещо тъпо, просто и евтино. Няма да се ползва секи ден, но да върши някаква работа за по няколко часа.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SCR00385.jpg
Прегледи:240
Размер:23.2 КБ
ID:6970450 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SCR00386.jpg
Прегледи:243
Размер:27.2 КБ
ID:6970449
        Прикачени файлове
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #6
          Ще ги строши
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • KingofROAD
            KingofROAD коментира
            Редактиране на коментар
            Поживем и увидим. Друг начин на монтаж без вендуза за стъклото засега не намирам. Абе той голфсвагена е танк.

          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Над 6 инча телефон и то който опира в таблото не е добре и не е мислен да се закрепя за решетките.

            Ако не държиш да е на таблото може да ползваш инч топка с ухо закрепена за релсата на седалката,дълго рамо и крепежа на таблета. За да е здраво и да не трошиш нищо си трябват поне 2 точки на закрепване към колата .

            Всичко това от опит с не толкова евтини крепежи при които козата продължава да си иска пръча

          • KingofROAD
            KingofROAD коментира
            Редактиране на коментар
            Абе точно под таблото минава една греда, напречно на купето, и цялото табло в долния си край, се държи на нея. Нека дойде първо в ръцете, пък тогава ще го мисля. Имам празни места за бутони, затворени с капачкки.тапи. Може нещо през тях да се измисли, някоя шпилка, или шина. Той таблета тежи около 500-600 грама някъде, ще взема да го претегля. Освен това аз и офроЙд не карам с това возило, или много рядко, и то по леки черни пътища.

        • #7
          Ще счупиш всичко по решетките много бързо и готово. Ни стойка ни решетки.

          Коментар


          • #8
            Писах ти вече да погледнеш с какво и как ги закрепват бакшишите.
            Със сигурност не е на решетките.
            Аз също мисля, че да овесиш 10 цола мазньоч там ще завърши неуспешно и с чупене.
            Враг усраине

            Коментар


            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              Нямам време да ги ръчкам такциджиите. Доколкото съм видял го правят с някакви отвори в таблото. Като дойде тази джуджавка, може и да не я монтирам направо на решетките, ами да видя на мястото на празен бутон в таболото как ще стане. Недей брЪза с матряла...
              Последно редактирано от KingofROAD; 04-08-24, 21:47.

          • #9
            Последно ми попадна ето тази кукичка от Темуто, другата пещера на бай Китаец. Може да свърши работа.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SCR00015.jpg
Прегледи:171
Размер:42.8 КБ
ID:6970607
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • #10
              От пет години ползвам тази стойка. Оригинално е за закрепване към духалките. С 8" таблет 500гр. иска да ги извади. Модифицирах я с планка. Влиза под радиото без драми. Носи таблета при офроуд разходки стабилно. Лесно се вади и не пречи в ежедневието. Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20240806.jpg Прегледи:0 Размер:56.2 КБ ID:6970610

              Коментар


              • #11
                Първоначално публикуван от divj Преглед на мнение
                ...Влиза под радиото без драми...
                А радиото?
                Враг усраине

                Коментар


                • #12
                  Ще почакам докъм 19-20 август, когато уж трябва да дойде моята стойка. И тогава ще умувам за подходящо закрепване. Имам няколко празни места за бутони в таблото, затворени с капачки/тапи. Мога и да разместя други. Трябва да ми е в ръцете....
                  Иначе тествам едно приложене - Geo Tracker. Има малко проблеми, че иска рестарт всеки път, когато за прави нов запис. Но иначе работи добре. Чертае маршрута на картата, и дава доста данни за изминатия път. Засега ще карам с него.

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Geo-Tracker-2024-08-05-21-22-02.png Прегледи:0 Размер:307.8 КБ ID:6970616 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Geo-Tracker-2024-08-06-08-32-07.png Прегледи:0 Размер:401.7 КБ ID:6970617
                  Последно редактирано от KingofROAD; 06-08-24, 08:12.
                  -Чем занимаетесь по жизни?
                  -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                  -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                  Коментар


                  • #13
                    Да докладвам, стойката от бай Китаец дойде. Общо взето става, първоначално добри ФЧепетления. Държи се сравнително добре за ребрата на духалките. Клати се малко, но доколкото да обира вибрациите. За офройд не става, ако се скача по дупки, бабуни, коловози и тн., ще се счупи. Но аз офройд не карам. За всекидневните ми пътувания 90% се Хасвалт става. Даже ще си поръчам още една за служебната кола. Прилагам снимки.

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240816_163357.jpg Прегледи:0 Размер:567.7 КБ ID:6971343 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240816_163408.jpg Прегледи:0 Размер:502.9 КБ ID:6971344

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240816_163455.jpg Прегледи:0 Размер:572.8 КБ ID:6971345 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240816_163430.jpg Прегледи:0 Размер:638.3 КБ ID:6971346

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240816_163447.jpg Прегледи:0 Размер:635.9 КБ ID:6971347
                    -Чем занимаетесь по жизни?
                    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Мале, този голям и тежък таблет е само въпрос на време да се откърти цялата решетка за която е хваната стойката, никакъв шанс за стабилна работа, имай го едно наум, сам ще се убедиш с времето.

                    • KingofROAD
                      KingofROAD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бъди спокоен братчед. Таблетът няма да виси постоянно там. Има вариант да измисля и по-стабилно закрепване, но ще е по-нататък, че други задачи ме занимават в момента...

                  • #14


                    https://home.relive.cc/

                    За тракер доста познати използват товаа , не съм запознат особено , но чертае маршрут , средна скорост , максимална скорост , прикачват се снимки ........
                    Сега - BMW R1200RT 2006 г
                    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                    Коментар


                    • KingofROAD
                      KingofROAD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Засега търкалям този геолокатор, понякога има малки разминавания, но за любителски цели става достатъчно добре. За обикаляне по планините все още нямам толкова свободно време, но по-нататък ще го тествам.. Благодаря за подсказката.

                  • #15
                    https://www.brodit.com/en
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • Esper
                      Esper коментира
                      Редактиране на коментар
                      Имал съм техни стойки.
                      За конкретен модел апарат, автомобил, марка и генерация.
                      Струват се всяка стотинка от цената.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X