Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изтегляне контакти от sgh-e530

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Едно гадже навремето имаше такъв Самсунг. Много проклет таралеж (тамагочито, не гаджето). Имаше някаква самсунгска програма, която работеше под XP и можеше да сваля всичко от телефона на компютъра, но по някаква ясна само за корейските програмисти причина, периодично докарваше компютъра до тотален колапс. Следваше рестарт в сейф мод, търсене на последния рестор поинт и пр. Програмата оригинално беше за Win NT...направена горе-долу да върви на XP. Ми не вървеше! Ужасна бъгня. Кабел за това нещо...най-лесно според мен ще е на битака. Гледане, пробване...може да се намери и същата антика с все кабел евентуално. Просто е много стар телефон, от времето, когато всеки производител правеше нещата така, че да не са съвместими с нищо друго под слънцето.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      Ако изобщо може да става въпрос за лесни стъпки в това начинание то линка от амазон е такъв.
      В описанието е указано, че е кабел за данни.
      За китайският си пише,че е за зареждане.
      Въобще не е ясно има ли жичките и пиновете за данни.

      После остава въпроса със софтуера и машина, на която да се подкара.

      Май към момента реалистичният вариант е наистина през сим картата.
      Там където има повече детайли на контакт - на ръка и така.

      Между другото моите контакти са в хухъля още от времето на Symbian S80.
      И това беше платена услуга.
      В онлайната е истината открай време, тези “сютове” за компоти даже като ги пробутваха беха купчина оборски тор с глазура.
      ​​​​​​​
      Враг усраине

      Коментар


      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        Под виртуалбокса може да се подкара някакво там ХР със софта на Замзунг, ако е нужно, и да му се разрешат USB-тата, така че да чете телефона. След това от виртуалката, през виртуалната LAN мрежа може да се претакат на реалката :-) И от там в новия талафон. Малко сложно, но аз поне бих се пробрал. За кабелите не обърнах внимание, но трябва да е за данни.

      • Веско
        Веско коментира
        Редактиране на коментар
        Според рекламата софтуера mobile-master.com ще работи с въпросния телефон. Чакам да ми донесат апарата и ще пробвам...

    • #18
      Има може би още едно решение, сим картата ако събира например само до 100 контакта, задавате на вашия стар телефон да се копират първите 100 контакта, слагате го на новия смартфон и извличате 100-те контакта, после се изтрива от сим картата вече качените контакти и се качват на стария телефон следващите 100 контакта и така докато се копират всичките 800 контакта за които споменахте, та по този начин също може да се копират контактите като използвате сим картата като един вид флашка с малко памет.
      Последно редактирано от Еделвайс; 26-09-23, 18:32.

      Коментар


      • #19
        Успех!
        С Про версията на Mobile Master стана работата!
        Всичко през Bluetooth.
        Изтеглиха се всички контакти в компютъра. После с един конвертор експортнах vcf файл и новия Андроид запя
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X