Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скапа се андроид телефона някой знае ли добър Сервиз да го оправи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скапа се андроид телефона някой знае ли добър Сервиз да го оправи?

    Здравейте ползвам 1 стар андроид телефон, който за моите нужди е перфектен , за съжаление нямам бекъп резервно копие на данните в телефона и доста от тях са извън картата памет,
    телефона спря да се включа преди това се рестрартираше през 1 секунда....
    в момента не го разпознава зарядно
    https://www.youtube.com/watch?v=AXdFIYYintE

    предполагам трябва да се направи тази процедура знае ли някой добър Сервиз за гсми в София който може да се справи и да продължа да си ползвам телефона?

  • #2
    В София, на Руски паметник, на спирката на автобусите има един сервиз ML group. За подобен проблем ми свършиха работа.
    Хюндай Санта фе 2,2, АК; Форд с-мах 2.0, РСК; Форд Транзит; Киа Соренто

    Коментар


    • #3
      За съжаление не могат там да помогнат друг сервиз сещаш ли се.

      Коментар


      • #4
        О878651010 Киро - Колегата ми от сервиза на "Мобифон", звънни го питай може и да му кажеш че дядо го е предал с какво си вади хляба
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          Утре ще му звънна надявам се да помогне ходих в 5 сервиза никой не се занимава вече със смяна на чипове на дънни платки на телефони, всеки сменя батерии, дисплеи копчета и до там.....
          много жалко след някоя и друга година хептен ще изчезнат повечето майстори...
          Телефона е на 5години но е доста запазен имам го от нов искам и данните да си спася, така,че ще се радвам ако успее да помогне и да го оправи и смени проблемния чип от дъното или да го презапои.

          Коментар


          • #6
            Здравейте, може да проверите на следните две места дали ще могат да Ви помогнат за посочения проблем - ДжиЕсЕм сервиз (намира се на бул. „Cливница“ 237) или GSM сервиз Корект (намира се в ж.к. Младост 2 ул.Св. Киприян 30) - по препоръки и отзиви от познати местата са доста добри. Успех!


            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X