Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CAT S52 проблем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CAT S52 проблем?

    От известно време тефонът ми се държи доста странно. Започна да му се губи възможността за отключване с пръстов отпечатък. На екрана излиза съобщение "Хардуерът за пръстов отпечатък не е наличен", или нещо подобно. Също така когато потърся тази опция в настройки, тя просто липсва. Примерно това се случва за няколко часа, или половин ден след което функцията си се появява от нищото и си работи нормално. Наред с това телефонът започна произволно да си се рестартира сам от време на време. Примерно два дни работи нормално, на третия си се саморестартира два-три пъти на ден. Другото, което ми прави впечатление, че батерията започна по-бързо да пада от нормалното. Какво може да бъде!?! Може ли да е вирус? Как да го разбера и премахна евентуално? Въобще какво да правя!?!
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

  • #2
    Back-up и после Factory reset поне аз така бих направил. Другото е да затриеш последните качени приложения ако евентуално някое го ... такова.
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

    Коментар


    • #3
      Няма ли някакъв друг начин, за да не стигам до фабричните настройки? От наличните приложения няма нещо различно от това което ползвам от месеци. Последно съм качвал МетеоБлу, но то беше в края на юни...
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X