Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bluetooth слушалки ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bluetooth слушалки ?

    Привет,
    Търся слушалки от тези малките, които влизат в ушите, не знам точно как се водят.
    Какви да търся за бюджет около 150-200 лв.?
    За дете на 11 години, ако има значение, предпочитам да е нещо което няма да изпада лесно от ухото...
    Благодаря предварително на отзовалите се !

    ​​​​​​
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    По-добре почни с евтини, за да се види дали ще ги ползва и дали са удобни. Аз си взех едни китайски за около 40-50 лв и свикнах с тях. Вече имат нужда от смяна и ще гледам за нещо по-така..
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      Искаш ли да ти пратя ей това :
      https://www.myaipower.com/collection...r-wearbuds-w20

      Ако се харесате ще имаш да черпиш
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • cnc82
        cnc82 коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря Ванка за предложението ! За в момента ще се въздържа, поради това, че трябва да се обмисли идеята въобще такъв вид слушалки ли да са.

    • #4
      Като родител на 3 деца категорично съветвам да са от евтините - с цел да се прежалят.
      Давам им седмица живот - при 11 годишно хлапе.
      Губят се, крадат се, изтърват се, чупят се, не се зареждат - немалко хора/деца не могат да търпят нищо в ухото (и аз съм така) изобщо...
      И не на последно място - не трябва да се насърчава директен звук в ухото - без да броим и хигиената...
      По добре виж алтернативи

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Искаш ли да ти пратя ей това :
        https://www.myaipower.com/collection...r-wearbuds-w20

        Ако се харесате ще имаш да черпиш
        Тези само с часовника ли се връзват или могат да работят и друго блутут устройство?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Връзвал съм ги към лаптопа , с друго не съм пробвал

      • #6
        Евтини in-ear слушалки са убийство за слуха на 11 годишно дете. Отделно хигиената...

        Коментар


        • #7
          Благодаря за съветите ! ​​​​​​
          Хмм... може би трябва да обмисля отново покупката на такива слушалки. Имам едни Xiaomi, около 50 лв. бяха, ползвам ги от дъжд на вятър на работа някой път. И на детето бях взел такива, видяха им сметката...
          Така или инъче каквито и да са, се ползват само вкъщи за гледане на филми от компа или слушане на музика от телефона. 100 пъти предлагах да са от нормалните слушалки, които са като антифони, обаче не и не...
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Евтини in-ear слушалки са убийство за слуха на 11 годишно дете. Отделно хигиената...
            Без да съм специалист - не бих купил за детето си каквито и да било евтини слушалки. И то не щото съм баровец, а щото резервен слух не продават в магазина. По същата причина не купувам и евтини слънчеви очила.

            Към автора - ако слушалките ще се ползват само в къщи няма причина да им купуваш in-ear. По малък живот на батерията, лесно се губят и тн. Вземи им нормални over-the-ear. Като нямат други - щат, не щат, ще ги ползват
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #9
              А някой може ли да каже конкретно защо евтините слушалки убиват слуха повече от скъпите?? Откъде идва този мит?
              Ама точно?
              Питам понеже съм ремонтирал знам какво има вътре и затова се чудя за разликата?
              Кое в евтините причинява повече поражения??

              Коментар


              • #10
                Щото са им яко надути ниските честоти за да се харесват на масовката, което, вервай ми, е в голяма вреда на слуха, особено на подрастващ. Отделно никакъв свестен контрол на силата. Като се размина с някой тинейджър, на който му думкат in-ear слушалките и се чуват на 2 метра ми се сгажда.

                С ремонт нищо няма да усетиш.

                Коментар


                • mishomishev
                  mishomishev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз мисля че знам какво е тембър. Между другото то няма съвсем точно определение.
                  Затова кажи ми ти

                • bokomo
                  bokomo коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ето ти го по лесно, ако две слушалки имат различен "тембър" - поне едната е с неправилно звуковъзпоризвеждане.

                • mishomishev
                  mishomishev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Абе не съм съгласен че това е тембъра ама не ми се спори.

              • #11
                Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                Кое в евтините причинява повече поражения??
                Цената.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #12
                  Да попитам; тия слушалки, дето се завират в ухото, могат ли да работят по една? Т.е. да слушам само с едното ухо, като се изтощи - сменям слушалката с другата? Имат ли някаква специфична форма, не позволяваща да се завират в ушите ако се размени лява с дясна?
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • Juiced
                    Juiced коментира
                    Редактиране на коментар
                    Могат, аз моите ги ползвам и докато карам по една като блутуут слушалка.

                  • p-pleven
                    p-pleven коментира
                    Редактиране на коментар
                    И на мен това ми е идеята. Благодаря!

                  • kirilkirilow
                    kirilkirilow коментира
                    Редактиране на коментар
                    Работата самостоятелно зависи от вида на самите слушалки.
                    Повечето видове могат да работят самостоятелно - по една.
                    Маркирани са L ( Left ) - лява и R ( Right ) - дясна
                    Оформени са по различен начин и е неудобно за носене Лява на Дясното ухо или обратно

                • #13
                  Зависи с коя версия на TWS са. При по-раншните едната слушалка се свързва към мобилното устройство, а втората комуникира с първата.
                  При по-новите ревизии всяка от слушалките комуникира с мобилното устройство.
                  Най-лесно е да пробваш как ще работят самостоятелно.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #14
                    Все пак взех тези : JBL Wave 100TWS

                    В крайна сметка не са от скъпите, но и детето ги ползва от време на време, та не мисля, че ще му навредят.
                    Между другото ги пробвах и не забелязах никаква разлика с моите xiaomi от 50 кинта. 🙄
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #15
                      Някои доктори не препоръчват да си навираш нищо в ушите за повече от едно определено време. Добри сгъваеми Върху Ухото е истина еле за деца.
                      Моите имат 2 чифта,едни за екшън, не ти дреме дали ще се напълнят с кал или пясък и едни с които ми се разхождат из нас като Чибурашка.
                      Жента има от тия тапи,нищо евтино няма в тях,но има и Сони 3тия модел,аз съм с 4ката……….ми има разлика еле след първите 15 Мин

                      https://topheadphones.desigusxpro.co...sit-naushniki/

                      За деца АЗ препоръчвам Чибурашка модела,освен на размер няма с какво да ги бият тапите
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 27-07-22, 08:52.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X