Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Xiaomi, но кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ...ПП: И Poco е евтинджос серия, та нищо чудно да не са се престарали с камерата.
    500 лева е психологическата бариера, която не съм склонен да прескоча, що се отнася до цена на телефон. Не съм от ИТ сектора, парламента или тайните служби, та да се развявам с телефон за няколко килолева
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от IvanIvanovi
      аз четох твоите писания и си купих същия, еми не прави по-добри снимки от S8, която замених, въпреки че е с 4 камери.
      Аз понеже S серия никога не съм имал, та гледах DxOMark и подобни. И ако твърденито ти е вярно, би-следвало че S9 и S10, S11 и S20 също правят по-лоши снимки от S8, а това някак ми е трудно да си го представя.

      Не е до броя камери, а до сензора и обработката.

      Не знам какво конкретно искаш от камерата, но на мен такова нещо ми е достатъчно:
      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220128_235527.jpg Прегледи:0 Размер:673.3 КБ ID:6817184

      Това е снимано при осветление, при което все още не много телефони се справт така, а стария ми беше направо трагичен.
      Последно редактирано от sparkybg; 14-02-22, 14:18.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Горе споменаваш Mi Note 10 Lite, което е МНОГО различно от Mi Note 10 (без Lite). Последно какво е? Снимката е от чисто Mi Note 10, без Lite.

        Разликите са доста големи и са именно в камерата, и като оптика и като сензори и като размер на оптиката и сензорите.

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        lite е моя.

      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Ето и от къде идват несъответствията.

        Впрочем сега погледнах най-новото Xiaomi - сензора е 50MP, но пиксела е 3 пъти по-голям. Но все пак разликата в крайния резултат не е чак фрапираща, макар да си е съвсем реална.

    • #18
      Аз след няколко години Шаоми изневерих преди няколко месеца с Realme 7 pro. Има 8/128, Snapdragon 720G, Super amoled. Струваше 450 лв доволен съм, идват си ъпдейти, работи бързо. Най-готиното му е 63W зарядното, от 0 до 100% за 40 минути.

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Харесва ми. От къде го купи? Аз по-евтин от 515 лв. не намерих.

    • #19
      От Зора, разликата с Алито беше няма и 50 лв и нямаше смисъл.

      Коментар


      • #20
        Купих Xiaomi 11 lite ne, ОпП=8 GB и ВгП=128 GB. Дано нема ядове.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Честит да ти е, четох добри отзиви за това ксиоми, особено при съотношение качество-цена няма равен

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X