Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на hi-res слушалки!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на hi-res слушалки!?

    Не съм сигурен,че темата е за тук както не съм сигурен дали няма такава тема вече.
    Обаче форума отдавна ми е достатъчно дървен,че да му се мъча.
    Как и да е.
    Понеже идва петъка с намаленията ми се ще да се оборудвам с нова техника
    Вариантите са или блутут върху ухото или кабелни пак върху ухото.
    На първо време съм харесал Oneodio Monitor 60 и Anker life Q30.
    За тия пари ако има нещо по читаво моля за мнения.
    По принцип ще се захранват или от лаптоп/телефон или от sony X30.
    По натам като има време ще се взима и плеърче ама да му дойде ден и на него.
    Тръпна в очакване както се казва за вашите мнения.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    Въобще не знам моделите които си споменал, както и кви пари са, но имам неразпечатани Motorola които взех с One Vision.

    Мислех да ги пускам в комплект с телефона, щото предполагам, че до месец ще съм с нов, но при добро предложение мога да ги дам и без него.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      Съмнявам се че ще са такива каквито търся ама поне модел сложк да видим де.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        Всекидневните са ми Bluedio T7. Моите бяха към 150лв от Китай, сега гледам са 37€.
        Ако не бях пробвал някога разни скъпи модели, щях да ги определя като отлично свирещи.
        Човек се учи докато е прост!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          Съмнявам се че ще са такива каквито търся ама поне модел сложк да видим де.
          Слушалките са големи и с блутут връзка.
          Кутията им е запечатана и ще си я разпечата само новият им собственик.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            Снимай ги и дай цена. Аз имам страхотни спомени от един моторола слушалки отпреди 20 години. Не бяха нищо особено като вид и трайност, но звучаха много добре и бяха евтини. Бих си взел пак с ясното съзнание, че тая моторола няма нищо общо с оная моторола отпреди 20 години.
            Последно редактирано от bokomo; 23-11-21, 11:53.

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Мога да снимам кутията, но няма да я разпечатвам.

          • #7
            Два дни вече я снимаш.Айде,че дойде петъка и ще поръчвам я от амазон я от китаичетата.
            Дейтвай бързо с модел и промо цена.Така коледнопетъчно...
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Казах, че няма да разпечатвам кутията, та който го интересува как изглеждат да ги намери в ньетъ.

          • #8
            След като отворихте темата, извадихме със стария ( 2004-та приключих) колега, едни много, много добри за времето си слушалки на AKG - K*44, работят безпроблемно до ден днешен. Над 2000 партита, много поливания, много подменени кабели. Но като им гледам цената в eBay - вземете си нещо съвременно.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #9
              Нещо от Зенхайзер или Берингер няма ли? От 11г. имам Берингер със спирален кабел, модела не го знам, не са при мен, но и едва ли е актуален вече. Много съм доволен, единствено им се обели подобието на кожа
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X