Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложете оптимален вариант на GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложете оптимален вариант на GSM

    Моля, предложете оптимален вариант на GSM за синчето (15 год.). Все пак няма да го пращам на друга планета, нито пък се претеснявам за потентноста му.

  • #2
    До: Предложете оптимален вариант на GSM

    Първоначално публикуван от Chapai Преглед на мнение
    Моля, предложете оптимален вариант на GSM за синчето (15 год.). Все пак няма да го пращам на друга планета, нито пък се претеснявам за потентноста му.
    АМИ някаква гъзарийка N97, i-phone 3G. Все пак 15 годинки не е наи-оптималната възраст за разумни действия. Характер се гради, не е шега работа.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: Предложете оптимален вариант на GSM

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      АМИ някаква гъзарийка N97, i-phone 3G. Все пак 15 годинки не е наи-оптималната възраст за разумни действия. Характер се гради, не е шега работа.
      Да, бе. И да му бият два шамара батковците и да му го вземат. Или пък като мойте синове да го удави в морето. Три удавени вече имам у дома. И колко загубени, потрошени....Купуваш му нещо за 200-250 лв, с фото и мп3 и толкова. Телефона е да се говори, за другото си има компютри....
      Съжалявам, Пламене, ама при цялото ми уважение към теб тук не съм съгласен ....

      Коментар


      • #4
        До: Предложете оптимален вариант на GSM

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Да, бе. И да му бият два шамара батковците и да му го вземат. Или пък като мойте синове да го удави в морето. Три удавени вече имам у дома. И колко загубени, потрошени....Купуваш му нещо за 200-250 лв, с фото и мп3 и толкова. Телефона е да се говори, за другото си има компютри....
        Съжалявам, Пламене, ама при цялото ми уважение към теб тук не съм съгласен ....
        Съгласен съм съм с теб, но в магазина ти предлагат най-скъпото, после най-евтиното и след това те оставят да избираш на спокойствие.
        Освн това прояви и малко чувство за хумор...
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          До: Предложете оптимален вариант на GSM

          Примерно този http://www.germanos.bg/e-germanos_bg...&category=1123 - нов е, актУален, има нужните екстри за един младеш... абе въобще гледай да си в крак с ''технологичната мода''
          [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

          Коментар


          • #6
            До: Предложете оптимален вариант на GSM

            Нокиа Е51 е доста добро смартфонче с почти неограничени възможности. Малко камерата му куца, но все пак за тея цели си има цифрови фотоапарати.

            Коментар


            • #7
              До: Предложете оптимален вариант на GSM

              Питай го за какво ще го ползва и дали има предпочитания за марка.Кажи колко пари си отделил.

              Коментар


              • #8
                До: Предложете оптимален вариант на GSM

                На тази възраст, ГСМ не е средство за комуникация, а престиж, обмяна на снимки и музики... "Глей ква игра си качих...", "Аре да ми прехвърлиш тоя скрийнсейвър". В този смисъл, камерата, мр3, блутут, а по възможност и Уай Фай са задължителни. Това, за което трябва да се замислиш по- сериозно е абонаментния план, на който ще го пуснеш. Не са единични случаите с "ученически" месечни сметки, които са по- големи от стойността на телефона. Зависи от детето, но и от приятелите му. Съветът ми е : хубав, гъзарски телефон, с лимит около 30 лв., по възможност ограничен в някаква група... Абе, не ти е лесен въпросът.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  До: Предложете оптимален вариант на GSM

                  Значи аз съм на 13 и имам Нокиа 5310 XpressMusic с 2 гигабайта памет и съм доволен лимита ми е 50 лева но аз се ограничавам и рядко минавам 20 лв.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложете оптимален вариант на GSM

                    Първоначално публикуван от Chapai Преглед на мнение
                    Моля, предложете оптимален вариант на GSM за синчето (15 год.). Все пак няма да го пращам на друга планета, нито пък се претеснявам за потентноста му.
                    Трябва да има вече покупка-а-а. Защо се бавиш? ПИШИ.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложете оптимален вариант на GSM

                      Извинявам се за разсеяноста си, явно нямам оправдание . Отдавна закупихме 5130 XpressMusic и пубертета е достатъчно доволен. Благодаря на всички обърнали внимание на темата...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложете оптимален вариант на GSM

                        Какъвто и да му купиш все ще го счупи, забрави или изгуби
                        LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X