Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SE X1 или HTC Touch Pro2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SE X1 или HTC Touch Pro2

    На хартия са еднакви общо взето
    Някой да има преки впечатления?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    До: SE X1 или HTC Touch Pro2

    Iphone само това!

    Коментар


    • #3
      До: SE X1 или HTC Touch Pro2

      Това ми се струва по-добро. А е и по-ефтино.

      И е с две СИМ карти. Процесора му е малко по-бърз - Самсунг 533МХц.
      Имам по-стария модел Х800 и е железен.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        До: SE X1 или HTC Touch Pro2

        Две карти не ползвам, няма и да почна да ползвам
        Не искам айфон

        Евентуално може да е ХТЦ Тъч ХД ако реша, че не ми трябва клавиатура

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: SE X1 или HTC Touch Pro2

          За АЙ-то си прав, ама в гората понякога ако потрябвада се обадиш, единия оператор никакъв го няма, ама другия е на лице. Та в този смисъл. А ако не е за в гора - скачай на СЕ. Голяма е гъзария !
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            До: SE X1 или HTC Touch Pro2

            Аз съм за HTC-то. Повече опит в смартовете, по-малко бъгове и по-добро качество. По мои наблюдения. Пък ако искаш след това можеш по-лесно да си правиш флашове отколкото на СЕ. В случай, че ще правиш де!
            ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
            lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #7
              До: SE X1 или HTC Touch Pro2

              Аз бих заложил на HTC Touch Pro2, 2009 и от HTC си знаят работата, не им е първия, нито петия модел pda с WM.

              Коментар


              • #8
                До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                Такаа. В този ред на мисли - някой наясно ли се Андроид ОС?
                Има ли приложения? Съвместимост? Изобщо впечатления?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                  За Андроид все още не мога да кажа нищо от собствен опит, но за Х1 и Touch Pro 2 - мога. Аз лично бих ти препоръчал Touch Pro2, аз ползвам Х1, който е почти пълен аналог на Touch Pro, дори с TouchFlo3D интерфейс съм го ползвал. За съжаление обаче Xperia-та има бъгове, които са отстранени в X2, a TouchPro2 е един перфектен телефон, дори и клавиатурата му за разлика от TouchPro вече има и цифров ред
                  Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                  За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                  Коментар


                  • #10
                    До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Такаа. В този ред на мисли - някой наясно ли се Андроид ОС?
                    Има ли приложения? Съвместимост? Изобщо впечатления?
                    Зависи какво точно търсиш от страна на приложения и към каква ОС ще го вързваш. Само мога да кажа, че на този етап карти на гармин не може да му пуснеш.
                    Преди няколко дни попаднах на статия, че Делл също смятали да правят някаква кооперация с Гоогле за правене на телефони, така че ако не бързаш - изчакай
                    По отношение на WM базираните - вземи си HTC - предполагам си се ровил в тяхния форум: http://www.xda-developers.com/

                    Коментар


                    • #11
                      До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                      Аз съм с Xperia от около 7 месеца. Засега бъгове не съм забелязал. За сметка на това телефона преживя 2 зверски изпускания - едното съчетана с 5 метра подскоци по бетонени стълби - благодарение на металният си корпус телефона оцеля.

                      П.С. HTC със сигурност имат по-голям опит в разработката на смартфони отколкото СЕ. Именно за това СЕ възложили на НТС да проектират един смартфон за тях - в момента се продава под името SE Xperia X1
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #12
                        До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                        Ето малко кадри и на новото бижу от СЕ/НТС - Xperia X2

                        http://www.youtube.com/watch?v=UDoCN2fnu_w&feature=fvst
                        Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                        За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                          Като стана дума за нови телефони - преди 2 дни Самсунг и ЛГ пуснаха свои модели с Android:
                          http://www.rboffers.com/news/mobiles...e-with-o2.html

                          http://www.lge.com/about/press_relea...il/21912.jhtml

                          Предполагам, че тези които са тръгнали да купуват телефон, ще изчакат малко и поне ще прочетат предстоящите review-та на тези телефони

                          Коментар


                          • #14
                            До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                            Сигурен ли си, че искаш телефон с хардурна клавиатура? След известно време движещите части се разхлопват и телефона изглежда като падал - личен опит с HTC TyTN - освен това хардуерната клавиатура се побългарява по трудно от екранната, още повече ако искаш фонетична. Препоръчвам HTC Diamond, Diamond 2 ili HD. От първия съм много доволен повече от година, с втория и третия си играх наскоро и ми хареса повечето оперативна памет която са им сложили иначе имат разлика само в резолюцията и размера на дисплея. Който и телефон да си вземеш след година ще почнеш да се оглеждаш за нов - стария ще ти омръзне

                            Коментар


                            • #15
                              До: SE X1 или HTC Touch Pro2

                              Сони ериксон не си взимай - освен ако не си хардкор фен на марката и искаш да ги спонсорираш, големи трошляци са. Много е важно да имаш идея за какво ще го ползваш. Според мен най-доборто в момента на пазара е HTC HD2. Лично го пробвах в един магазин и останах очарован. Аз съм с първия андроид G1 и засега съм много доволен. Има кирилица на клавиатурата, има програми и игри. Все пак зависи за какво ти е. В момента най-качествените смартфони са на HTC, а съвсем скоро се очаква да се появи в Европа и Motorola Dorid.
                              Имай предвид, че каквото и HTC да купиш (не най-евтиното обаче) ще си го ползваш поне година , ако не и две без да те е яд. А и имат един сайт за поддръжка, където никоя друга марка го няма. http://forum.xda-developers.com.

                              Каквото и да вземеш - пробвай, разцъкай го добре и си прецени. Ако не ти е удобно и те дразни още от първия път, не го взимай - като обувките, които ти казват, че ще се разтегне кожата и няма да ти ръбят. Ама мазолииии.
                              Александър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X