Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон Sonim XP 5300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телефон Sonim XP 5300

    Имам телефон Sonim XP5300 ,обаче имам чуството ,че батерията ми е за смяна понеже държи ,държи седмица примерно ,и за ведниж се срива. От една чертичка за няма разговор и свършва до изключване .
    Имах Спирит преди това на една чертичка държеше два дена най-малко без да ограничавам ползването. Никога не ми е свършвала батерията на Спирита , но на него веднъж му смених батерията от нов .Батерията с която го купих замина бързо и с другата вече 5-6 години незнам колко .
    Имал ли е някой такъв проблем със Sonim XP5300 , и от къде да си купя нова батерия ?
    Тези ,които бяха официални представители не мога да открия Елена Нейкова мисля ,че беше менажер продажби.
    Не знам дали имат нещо останало .
    Някой ако знае нещо.
    Последно редактирано от монио; 01-01-20, 12:31.

  • #2
    Обикновено признака за свършила живота си батерия е този че при показания 20/30% и т.н. изведнъж се сриват при разговор когато консумацията на ток е най-голяма. При новите батерии е малко хазард, попадаш или на лоша такава или на много добра или по средата.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      Трябва си батерия май ,но за тези телефони от къде ?

      Коментар


      • #4
        В алиекспрес има доста батерий на Соним

        Коментар


        • #5
          По скоро имах предвид ,че ще има някъде в БГ да се продава това.
          Останах с впечатление че има някакъв представител .
          Тея интернет магазини някак . . . . . пък дали ще дойде кавото поръчам ,регистрации ,пък сега номер на карта ,с нимка с кучетата ,снимка с жената ,ба а а а а а ......я я я я я я я я .
          Иначе е вариянт някакъв -последен.

          Коментар


          • #6
            Ако намериш в България , дай знак , че и аз търся
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              Мисля да им пиша в бука да вида какво ще кажат , имат представяне там . В България нищо конкретно не намерих.

              Коментар


              • #8
                Да повдигна малко темата .
                Този телефон ми е идеален за работата . Силен говорител, стабилен обхват, дълъг живот на батерията и няма проблеми да пада по скали и кални локви, може да се работи с ръкавици . Та искам да си го ползвам още.
                С времето събрах 3 бройки , дали има някъде сервиз , където от 3-те да ми събере , поне един работещ ?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  Ще питам....
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X