Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

    Някой знае ли как може да се свърже чрез блутут въпросния лаптоп и мобилен телефон Нокиа, и да може да се набира от лаптопа и той да се използва като Каркит? При всичките ми опити го свързвам, но не мога да набирам през лаптопа и ми дава "Error 777". Ако някой има идея нека сподели.

  • #2
    До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

    Не съм се замислял как може да стане, ама ми е любопитно защо ти е тая дивотия при тези цени на кар китовете които ти намалят и музиката като ти звъни телефона?
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

      Защото понякога си слагам лаптопа в колата като GPS, пускам си музика от там и като ми звъни телефона да мога да отговарям от там за да не ми пречи докато шофирам. До сега с тази работа се справяше Нувито, и то доста добре, но на лаптоп видимоста е много по добра и детайлна.

      Коментар


      • #4
        До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

        Не е зле да дадеш още данни - с каква операционна система се опитваш да го направиш, с какъв софтуер си пробвал, какъв блутут стек ползваш

        Коментар


        • #5
          До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

          Лаптопа е Асус 1000 Н с оригинален Уиндоус ХР, блутута е WIDCOMM Bluetooth Software 5.5.0.3200 и той си идва с лаптопа. Имам два телефона Нокия единия е Е 61 а другия 6630. Свързвам ги с лаптопа , но немога да звъня от лаптопа чрез тях, нито да приемам обаждания.

          Коментар


          • #6
            До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

            WIDCOMM не помня дали можеше да направи аудио-профил, bluesoleil със сигурност може. Набирането за voice може да стане през PC Suite, а

            Коментар


            • #7
              До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

              Коя версия на РС Суит? Не иска да се свързва с телефона през блутут с РС Суит.

              Коментар


              • #8
                До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

                Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                Коя версия на РС Суит? Не иска да се свързва с телефона през блутут с РС Суит.
                последна, разбира се. Свързва се. WIDCOMM драйверите са гадни, може от тях да е.

                Не ми е ясно как ще го направиш компютъра да е слушалка, но стигни първо дотук.

                Коментар


                • #9
                  До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

                  Да стана с последната версия, но връзката е кофти. Нищо ще го пробвам в колата как работи. Искам да си ползвам лаптопа като GPS в колата когато пътувам на дълги разстояния и също да ми е като слушалка. Звука на лаптопа го включвам към радиото за да използвам колоните на колата. Довечера ще направя опит и ще пиша за резултата.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

                    Свързах телефоните към лаптопа, а звука на лаптопа към колоните на колата. За съжаление когато ми звънят или набирам докато се свърже блутута с телефона отнема няколко секунди. След това когато аз слушам се чува супер, но когато говоря се получава едно забавяне от 1-2 секунди, вероятно от това че звука минава през блутута и лаптопа се забавя в обработката на инфото. Това общо взето, явно ще трябва да търся друг начин вероятно ще си взема кар кит. Интересното е че когато ползвам Нувито го няма това забавяне.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Свързване на лаптоп Асус 1000 с мобилен телефон Нокиа Е61

                      Колега някакъв кабел неможели да ползваш, предполагам че по жицата нещата стават малко по бързо, точно толкова колкото да не ти забавя.
                      'Не искам богатства, не искам пари - искам на бирата и бензина старите цени!!!'

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X