Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

    Търся кабелчето което за комуникация между устройството и компа!
    Обиколих цял Пловдив но никаде не ми помогнаха! Всички ми казват че номрланото USB което е както за зареждането на устрйството трябвало да стане без проблем, но уви. Едни приятели си взеха новият модел и имат същият кабел USB 11-pin и като пробвах с него - без грешка - така че ако някой може да ми помогне, ще съм благодарен!

  • #2
    До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
    Търся кабелчето което за комуникация между устройството и компа!
    Обиколих цял Пловдив но никаде не ми помогнаха! Всички ми казват че номрланото USB което е както за зареждането на устрйството трябвало да стане без проблем, но уви. Едни приятели си взеха новият модел и имат същият кабел USB 11-pin и като пробвах с него - без грешка - така че ако някой може да ми помогне, ще съм благодарен!
    Или снимай и покажи какво търсиш , или иди по магазините :
    Технополис , Викиват , Кузмов електроникс , Кауфланд - отдела " Компютри - ДОМО "
    Няма начин да не намериш !

    Коментар


    • #3
      До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

      Ходих до магазина дето е на малката главна, малко по надолу от Халите на ъгала, незнам как се казва. Там продават много HTC-та , но се опитват там да ми пробутат малкото USB - кабелче вече за 3ти път.

      Така изглежда USB-то. Името му е ExtUSB, но никаде не мога да си го намеря тук.

      Коментар


      • #4
        До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

        Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
        ... Така изглежда USB-то. Името му е ExtUSB, но никаде не мога да си го намеря тук.
        На Touch Pro USB-то изглежда по същия начин, но току-що пробвах, че се свързва без проблеми и с USB кабела от Garmin 60CSX.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

          Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
          Ходих до магазина дето е на малката главна, малко по надолу от Халите на ъгала, незнам как се казва. Там продават много HTC-та , но се опитват там да ми пробутат малкото USB - кабелче вече за 3ти път.

          Така изглежда USB-то. Името му е ExtUSB, но никаде не мога да си го намеря тук.
          На моето HTC3300 изглежда по същия начин и безпроблемно се свързва с обиокновенно стандартно мини USB!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

            Е аз съм пробвал с USB-то от 60-ката но уви не стана.
            Всичко сам направил и настроил както трябва!
            Остава само някаде върте в устройсвото да се е прекъснала някоя връзка, но ако беше така, дори и с оригиналния кабел щеше да направи проблем ?
            Е благодаря все пак за усилията!

            Коментар


            • #7
              До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

              Надявам се знаеш че освен кабела има и една програмка без която няма връзка с комапа казва се ActiveSync...

              Коментар


              • #8
                До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

                Знам колега, без нея фаида няма! Но уви, кабела ми трябва.
                Е ще си остане варианта с BlueTooth и картата.
                Ако все пак някой му се намира излишен такъв или ми каже магазин, ще съм много благодарен!

                Коментар


                • #9
                  До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

                  Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                  Знам колега, без нея фаида няма! Но уви, кабела ми трябва.
                  Е ще си остане варианта с BlueTooth и картата.
                  Ако все пак някой му се намира излишен такъв или ми каже магазин, ще съм много благодарен!
                  При моя HTC touch-cruise кабела си беше в комплекта. Защо не погледнеш в ebay, днес детето ми, поръча от там за HTC-то зарядно за автомобил за 3 евро, гадните търговци тука искат 35 лв.
                  Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

                    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                    ... Ако все пак някой му се намира излишен такъв или ми каже магазин, ще съм много благодарен!
                    Виж това. Хората твърдят, че обикновен USB кабел върши работа.
                    В тази тема 2 души с HTC са установили същото. Нещо не ми се вярва този модел да е толкова уникален, че само за него да е необходим някакъв специален кабел.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся "синхронизиращ" кабел за HTC Р3600

                      Колега,

                      "свръхспециалният" кабел е обикновен miniUSB-USB кабел. Проверено е 100ци пъти и е сигурно!

                      Т.
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X