Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отзиви за HP ipaq rx 3715

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отзиви за HP ipaq rx 3715

    Решил съм да си сменям PDA-то(1915) с по-ново(ipaq 3715), втора ръка. Някой може ли да ми даде някъква реална оценка за този PDA, за да не се получи набутване. Подучух, че имало някви проблеми с дигитайзера на този модел. Верно ли е това? Също чух за някъв проблем с wifi-то. Как мога да го тествам на место за да разбера дали е ОК. Всякъкви коментари и инфо са добре дошли. Машинката ще я ползвам за GPS и евентуално интернет телефония в чужбина през wifi. Благодаря предварително. Поздрави
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

  • #2
    По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). WiFi се пробва най-лесно (в домашни условия)с даунлоадване .Отидете със стария собственик на някое OMV- регистрирай се, влез в някой сайт и си свали една МР3-ка- ако не прекъсне връзката най-вероятно всичко е наред.
    Nissan Patrol Y61

    Коментар


    • #3
      Готин PDA, но процесора му за мен не е най-добрия вариант. Зависи за какво ще го ползваш и колко пари ти искат. Такава техника втора употреба се купува САМО от познати, или ако има оставаща оригинална гаранция (а не такава която е издадена от разни магазинчета). Имай впредвид, че PDA в България НЕ СЕ РЕМОНТИРАТ. Пращат се ако не се лъжа в Холандия (и Фуджитсу - Сименс и НР), така че мисли внимателно. Мно трудно може да го пробващ дали работи читаво за по-малко от 1-2 дни!
      LZ1JJJ

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Novice
        По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). ..........
        По принцип 5550 е съвсем друго изделие, и е друг клас, в смисъл доста по-качествено от това!
        LZ1JJJ

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Novice
          По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). WiFi се пробва най-лесно (в домашни условия)с даунлоадване .Отидете със стария собственик на някое OMV- регистрирай се, влез в някой сайт и си свали една МР3-ка- ако не прекъсне връзката най-вероятно всичко е наред.
          Благодаря за отговорите и инфото. Това за wifi и OMV валидно ли е навсякъде в страната. Аз за пръв път чувам нещо такова. Поздрави
          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от dani
            Първоначално публикуван от Novice
            По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). ..........
            По принцип 5550 е съвсем друго изделие, и е друг клас, в смисъл доста по-качествено от това!
            По-добър процесор,повече памет, (обаче няма камера) за нещата , които ще ползва колегата е все едно кой от двата.Мисля , че чипа за WiFi and Bluetooth e един и същ.

            За ОМВ мисля, че на всички има WiFi, освен това и на някои Макдонад'си има., както и в някои ресторанти.Влез в дир.бг там има списък на местата които имат Wifi
            Nissan Patrol Y61

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Novice
              Първоначално публикуван от dani
              Първоначално публикуван от Novice
              По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). ..........
              По принцип 5550 е съвсем друго изделие, и е друг клас, в смисъл доста по-качествено от това!
              По-добър процесор,повече памет, (обаче няма камера) за нещата , които ще ползва колегата е все едно кой от двата.Мисля , че чипа за WiFi and Bluetooth e един и същ.

              За ОМВ мисля, че на всички има WiFi, освен това и на някои Макдонад'си има., както и в някои ресторанти.Влез в дир.бг там има списък на местата които имат Wifi
              Много благодаря
              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Novice
                Първоначално публикуван от dani
                Първоначално публикуван от Novice
                По принцип това не е лош избор( аз имам 5550). ..........
                По принцип 5550 е съвсем друго изделие, и е друг клас, в смисъл доста по-качествено от това!
                По-добър процесор,повече памет, (обаче няма камера) за нещата , които ще ползва колегата е все едно кой от двата.Мисля , че чипа за WiFi and Bluetooth e един и същ.

                За ОМВ мисля, че на всички има WiFi, освен това и на някои Макдонад'си има., както и в някои ресторанти.Влез в дир.бг там има списък на местата които имат Wifi
                На каква база го мериш. Процесора на Samsung за мен е пръчкав!!!
                А камера на PDA - нека не коментираме, все тая дали я има!!!
                Колегата не е споменал за какво ще го ползва. Ако го ползва за Garmin Que и интернет - ок, но за Skype примерно е бавен този процесор. Не гледай цифри на параметри, Интелския и Samsung процесорите са доста различни като архитектура 5550 е казано грубо високата серия на НР, а тези на които модела им започва с 1, 2 или 3 са ниската серия, изпълнена с по нисък клас компоненти, не случайно са и със Samsung процесори!

                Най-добре го вземи и го пробвай! И внимавай с гаранцията, няма как да се тества за 1-2 часа. Пробвай и батерията!
                LZ1JJJ

                Коментар


                • #9
                  човека си казва, че ще го ползва за GPS и евентуално за интернет телефония в чужбина през WiFi.
                  Според мен ако си имал лоши резултати със Скайп е от качеството на WiFi или интернета в БГ, а не от процесора.А по принцип си прав Самсунговия процесор е по- нисък клас, но пък високия клас ПДА на Самсунг са със Самсунгов процесор

                  Според мен напоследък ниския от високия клас се отделя по памет,екстри, възможност за различни видове въвеждане на инфо и свързване с други устройства и по- малко от типа процесор.
                  Моя примерно има четец за пръстов отпечатък, който се ползва като парола.Питай ме дали съм го ползвал.....
                  Nissan Patrol Y61

                  Коментар


                  • #10
                    До: Отзиви за HP ipaq rx 3715


                    Колега я виж новият модел HP rx5710

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X