Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skypephone - има ли го вече?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Skypephone - има ли го вече?

    Скайп ми предлага да закупя три телефона, с които да говоря без да съм включил компютъра, където и да съм, с други двама абонати на Скайп, или със всички мои "събеседници" там, които си купят телефони.

    Някой пробвал ли е? Впечатления?

    http://www.three.co.uk/Mobiles/3_Skypephone

  • #2
    До: Skypephone - има ли го вече?

    На мойта Нокия Е51 си инсталирах програмата Fring и със нея Skype и така дали чрез ЗG или WiFi си ползвам Skype където и да е

    Коментар


    • #3
      До: Skypephone - има ли го вече?

      Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
      На мойта Нокия Е51 си инсталирах програмата Fring и със нея Skype и така дали чрез ЗG или WiFi си ползвам Skype където и да е
      Заинтригуваме...без това за 3G-то, че е много скъп мегабайта през него, а Скайпа си е много лаком в това отношение. Виж през WiFi си е удобство най-голямо.

      Коментар


      • #4
        До: Skypephone - има ли го вече?

        аз имам и е доста удобно защото например ако аз съм на компютъра а сестра ми има важен разговор на скайп тя отива в другата стая(обхвата е 10м.)и си говори,абе..доста е удобно

        Коментар


        • #5
          До: Skypephone - има ли го вече?

          Аз имах на телефона Fring, но отскоро ми качиха нова- Nimbuzz ! По-добро е, с повече функции и по-близко до скайпито на компютъра в сравнение с Fring. Могат да се изпращат файлове, линкове, видеоразговор може да се провежда с Nimbuzz.
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            До: Skypephone - има ли го вече?

            Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
            Скайп ми предлага да закупя три телефона, с които да говоря без да съм включил компютъра, където и да съм, с други двама абонати на Скайп, или със всички мои "събеседници" там, които си купят телефони.

            Някой пробвал ли е? Впечатления?

            http://www.three.co.uk/Mobiles/3_Skypephone
            Това което ти предлагат е валидно за Англия (не знам за други страни, сигурен съм, че тук го няма). Имам някои приятели там, които го ползваха и беше много удобно. Концепеницата е следната: с месечната ти такса има и (почти) неограничен трафик за Skype.

            Нещата, за които ти говорят колегите са коренно различни.
            Георги Гатев

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X