Обява

Свий
Няма добавени обяви.

xperia x1 vs nokia N96: по добрия навигатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • xperia x1 vs nokia N96: по добрия навигатор

    Така, стария ми телефон изпуши тотално и се налага покупката на нов, и съм решил да взема телефон с gps, най-вече за навигация в големите градове, че редовно се губя. В момента имам една нокиа н95, но нещо доста често губи сигнала и пада батерията. :-(

    Знам че е най добре навигацията да е отделно от телефона, но аз все пак няма да я използвам толкова често.



    EDIT: Колега, от поста се вижда, макар и трудно, поради липсата на правилните препинателни знаци, където трябва, и наличието на други, където не трябва, че ви се е скапал телефона и си търсите такъв с GPS чип, и още че смятате че отделната навигация е по-добре да е отделно от телефона. Но нито от заглавието, което умишлено оставям както си е, нито от съдържанието на поста Ви е видно или разбираемо каква точно е целта на публикуването му му.

    Моля от тук нататък се постарайте малко повече да спазвате правилата, с които сте се съгласили преди да се регистрирате в настоящия форум. Още повече че така на всички ни ще е по-лесно да ви помогнем за интересуващият ви въпрос.
    Последно редактирано от sparkybg; 19-12-08, 23:19. Причина: Лош правопис, неясно съдържание.

  • #2
    До: xperia x1 vs nokia N96 по добрия навигатор

    Ето няколко мнения за Нокиа Е71 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40189

    Коментар


    • #3
      До: xperia x1 vs nokia N96: по добрия навигатор

      Извинявам се за правописа , но все пак мисля , че заглавието казва всичко . Сравнявам 2 конкретни модела , и ме интересуваше ,кой от 2-та е по добър за дадената цел, посочена в заглавието.

      В крайна сметка се оказа , че ериксоните използват "а gps" ,който минава през интернет , нокиата пък имала други дефекти относно губенето на връзката. Та най- добри се оказаха "HTC "

      Темата може да бъде изтрита или заключена по преценка.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X