Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
    Съвсем наскоро четох, че по-старите айфони започват да се забавят заради остаряването на батерията. Обяснението беше, че има някакви пикови натоварвания, на които стара батерия не може да отговори и съответно се получава забавяне. Може би смяна на батерията би помогнала. Това вероятно важи и за другите марки.
    Не мога да се съглася. Моята ябълка , март месец, беше заменена гаранционно . Модела е стар 5ес , но беше в гаранция. Телефона , който ми дадоха, е произведен февруари , тази година. Пак си се бави Ама аз имам 130 приложения
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Новия смартфон мислех да го взема от мтел, реших да седна и да сметна по подробно кое колко ще ми излезе при съответните им схеми, комбинации и условия към договора, в крайна сметка за да ми излезе по-евтино самия смартфон, трябва да го платя в брой и да съм на най-високия им тарифен план 3XL за 2 години.

      Ще чакам оператора да почне да предлага скъпите смартфони, на лоялни клиенти на преференциални цени и по мой избор на техен план, това ще е нещото което ще ме накара да съм техен клиент до живот с усмивка , в някои развити страни така правят операторите, тук ще има да чакаме да стане като при тях.

      Та засега ще си карам със стария ми смартфон, колкото и да ми се иска Note 8, 2 бона за телефон си е много пара, надявах се чрез оператора ще е по-евтино но се оказва обратното...
      Последно редактирано от Еделвайс; 22-12-17, 08:26. Причина: Пояснение

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Привет колеги, повечето от вас знаят че ползвам от години iPhone 5s, много съм съм доволен от него, но в последно време при новите програми и ъпдейтвания вече си е станал бавничък.
        Та мисля да премина за разнообразие към другия лагер - конкретно за Note 8, нека тези от вас които ползват въпросния смартфон да споделите отзиви?
        Много е голям, аз бих изчакал, до 2-3 месеца излиза galaxy 9,
        Ябълките ако не се вземат в ръце, само най-верните фенове ще останат. Iphone 8 - тази стара глупост я пуснаха за да изпъкне "иновативния" Iphone Х, който пък се оказа пълен провал.

        През оператор, става след смяна на оператора При прехвърляне на номер има добри оферти
        Ако не ти се набутват пари - вземи си xiaomi от Китай- нямат гаранция, но пък са евтини

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
          Много е голям, аз бих изчакал, до 2-3 месеца излиза galaxy 9,
          Ябълките ако не се вземат в ръце, само най-верните фенове ще останат. Iphone 8 - тази стара глупост я пуснаха за да изпъкне "иновативния" Iphone Х, който пък се оказа пълен провал.

          През оператор, става след смяна на оператора При прехвърляне на номер има добри оферти
          Ако не ти се набутват пари - вземи си xiaomi от Китай- нямат гаранция, но пък са евтини
          Харесъл съм си Note 8 именно защото е голям, да мога да гледам телевизия, правя често снимки и с писалката на смартфона ще мога да правя интересни корекции, в същото време и за навигация да го ползвам а големия екран ще е предимство, в нас пък ще го ползвам като малък таблет и домашен компютър, та затова искам Note 8, но засега едва ли ще го имам, не и при тези цени и условия от оператора, от времето на цитрон сим картите съм верен и лоялен клиент на мтел, сигурен съм че ако отговорно лице работещ в мтел ме види за почти 20 години и че съм един от първите им клиенти от създаването на мобилтел, също и че нямам от тогава нито една сметка неплатена, убеден съм че биха ми подарили въпросния смартфон, но както се казва - гладна кокошка просо сънува

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Не , не .
            Най високия клас телефон за всичко, не. Не е добра стратегия.
            Телефон като навигация не става, не че не може но 8-10-16-2д - каране ще съсипе телефона. Най евтината китайска навигация се справя в пъти по добре за дълъг път, от най скъпия телефон. Абсурдно е телефон за 2бона да го държиш 16ч онскрин.
            При таблета е абсолютно същата работа, а за компютър и Тв нестава.
            Ноте е мелез- между таблет и телефон- Голям за телефон- неудобен за носене и малък за таблет.
            Същото да вземеш Л200 за градска кола, щото веднъж в годината ходиш на ски

            ?как гледаш тв на телефон. Защо?

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Не , не .
              Най високия клас телефон за всичко, не. Не е добра стратегия.
              Телефон като навигация не става, не че не може но 8-10-16-2д - каране ще съсипе телефона. Най евтината китайска навигация се справя в пъти по добре за дълъг път, от най скъпия телефон. Абсурдно е телефон за 2бона да го държиш 16ч онскрин.
              При таблета е абсолютно същата работа, а за компютър и Тв нестава.
              Ноте е мелез- между таблет и телефон- Голям за телефон- неудобен за носене и малък за таблет.
              Същото да вземеш Л200 за градска кола, щото веднъж в годината ходиш на ски

              ?как гледаш тв на телефон. Защо?
              Значи, всичко изброенето се отнася за по малко време, не часове наред, примерно дават поредния мач или тенис турнир, аз не съм си в нас и искам да му хвърлям по едно око, имам си навигация Гармин и я ползвам при дълъг път, смартфона ще го ползвам за навигация при градско каране и при нужда, сърфирам по много време и друго си е на голям екран, в същото време най-малко ползвам смартфона за разговори, ще повярвате ли ако ви кажа че всеки месец ползвам около 20-30 минути общи разговори!, точно така не преувеличавам, с намален слух съм, чувам само със слухов апарат и по телефона избягвам много да говоря, затова наблягам главно в писмена форма всички видове комуникации и затова държа на големия екран.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Вчера мигрирах от ИОС на Андроид. Ползвах Iphone 6 plus, който отива на пазара, тъй като бе заменен от Galaxy . Няколко пъти съм имал Айфони и не бих казал, че са мой тип. Плюса ми е прекалено голям, а и като цяло не намирам разлика /освен естествено ценова/ при моето ползване между НИКОЙ айфон, с изключение на подобряващото се качество на камерите. Новите Самсунги в горния клас с АМОЛЕД екранчета страдат доста от прегаряне , с тези извити дисплеи са изложени на по-голям риск от счупване при изпускане. Задните панели също са стъклени и поради това доста хлъзгави. Чукнеш ли го малко по-силно стават грозна картинка- напукват се целите. Но пък в ютюб разни фенове ги варят, печат, замразяват, пускат от самолети.....и накрая пак работят
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                  Здравейте
                  Аз използвам най простия телефон (една нокия за 3лв) нонстоп и ми върши работа.Обаче имам 3 деца и трошат смартфони като ...абе за една година 4 броя..
                  Много се изнервих.И колкото и да ги мразя се наложи заради децата да седна да ги уча и проуча.Не съм специалист просто споделям моето виждане.
                  Смартфоните са много капризно нещо по отношение на чупливоста.Това би трябвало да е включено като основен параметър ама не е!
                  Обаче има една особена категория която се отличава с здравината си.Освен за строители бачкатори аз бих казал че те са и за деца.Щото в детските ръце нищо не оцелява.
                  Що се отнася до здравината.Аз условно я разделям на две. Едното е дето се чупи дисплея(стъклото) и затова вече има класове.Примерно клас 2 клас горила глас 3 и прочие. Това според мен е минимума.Да добавя че най скъпите смартфони са с най обикновенно стъкло(дисплей) !!!
                  Освен дисплея има удароустойчивост на корпуса. Там също има нещо като класове!
                  Марката не е толкоз важна по важно е как е направен и кой клас е.С огромно удивление разбрах че смартфон с отлични параметри и брониран(по мойте стандарти) излиза около 300 лв... На всичкото отгоре батерията държи няколко дни.Не искам да посочвам конкретно защото ще се зачете като реклама.
                  Но е факт че най известните вериги и магазини продават най известните марки които са с най обикновенно стъкло.Сиреч трошат се само от поглед!!!
                  Дотам се стигна че рекламата на самсунга е че първото трошене ще го поемат гаранционно второто трошене вече клиента
                  За кво да говорим?
                  Хаха. Аз съм дал 2 телефона и един таблет на моите. Нямам поражения до момента(да чукна на дърво). Единия телефон(сони) беше на каката, сега го наследи дребосък на 4 години ползва го вече година(телефона е по стар от нея). Каката на 9 има телефон и таблет 7" на по 2-3 години...

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Нот 8 и S8-ците задължително с масивен гръб обхващащ добре ръбовете. Държат се неприятно, тежки и хлъзгави са и при едно изпускане и счупване на дисплей нещата стават много кофти, много са скъпи за разлика от на iPhone-ите. Това са моите съвети за тия телефони, иначе са много мощни и изпипани, а и нагряването им драстично е намалено спрямо предходните S-ки. Бързия заряд е също много як, взеха си поуките от Нот 7-цата. Зарядните им вече превключват и на 12волта, не само на 9, изходно напрежение.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Eто че Епъл умишлено забавят по-старите апарати. Но да не си помисли някой, че защото да продават по-нови....
                      https://www.hicomm.bg/kratki-novini/...ne-modeli.html
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Това е разликата между Епъл и Самсунг според мен, Самсунг не си позволяват да залъгват толкова клиентите си. Те просто спират ъпдейтите на старите си модели с изостанал хардуер.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                          Това е разликата между Епъл и Самсунг според мен, Самсунг не си позволяват да залъгват толкова клиентите си. Те просто спират ъпдейтите на старите си модели с изостанал хардуер.
                          Всички, не само производителите на телефони, правят така , че да продават новите си модели.
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                            Всички, не само производителите на телефони, правят така , че да продават новите си модели.
                            ...като разчитат на "агънцата", щото здравомислещите са по- малък процент, и ако ги правиш на балъци мигрират без забавяне и предрасъдъци.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                              С огромно удивление разбрах че смартфон с отлични параметри и брониран(по мойте стандарти) излиза около 300 лв... На всичкото отгоре батерията държи няколко дни.Не искам да посочвам конкретно защото ще се зачете като реклама.
                              Оооффф, колко пъти трябва да обяснявам, че тук СЕМ не важи, и нама ограничениое за трекламите?
                              Има си де, ама не са това за което масовия потребител се страхува.

                              Та-казвай марката и модела(марките, ако са няколко), така ще направиш услуга на съфорумците, и ще си в полза за форума като цяло.
                              За мен също де.
                              Аз също троша телефони на поразия, и вече се оглеждам кой ще е следващия ми телефон.
                              Не, че е задължително да е модерен, аз си мога и с обикновена нокия "фенерче", но новата техника си има предимства които са добро нещо. А и както каза Таргата-"Не можем да изоставаме от света".

                              Не, че ще дам 300 лева за телефон, на мен и 30 са ми много за играчка, но поне да знам какво да търся по сайтовете за втора употреба.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Взех си Ксиоми А1, харесва ми но някой може ли да каже каква е комбинацията от клавиши за рестарт?
                                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X