Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Ако е без ограничение в бюджета, бих забил първо Z2 или Х4. Ако е за много як като здравина, има все още мото х форс тук там. Имаше някаква Моторолска гаранция 4 години за счупен джам.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Аз съм с xforce. Вчера така го треснах че ми се сви сърцето. Нямаше грам щета. Все пак да се има предвид че моторола е собственост на леново за добро или за лошо и вероятно не е "оная" моторола.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Ако някой още не го е пробвал- при работа с машини или друг вид мръсна работа може да се използват зип-лок торбички. Продават се по 50-100 броя за смешни пари .
        Чува се през нея и можеш да мажеш по екрана с мръсни и мокри ръце.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Колеги имам Sony z3 ,от както му счупих оригиналния дисплей (на багажника на колата, огъна се като джапанка )вече не е същия телефон,има няма и му се спука дисплея,та съм се ориентирал към по дурако-устойчиви модели .Някой има ли опит със смартфони от типа на Blackviw BV 8000 Pro или HAMMER AXE Pro ?
          Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            вече мина доста време от как Samsung S8 се появи на пазара и съм се насочил към него, някой с лични впечатления?
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              вече мина доста време от как Samsung S8 се появи на пазара и съм се насочил към него, някой с лични впечатления?
              И аз като теб.... но като гледам колко много напукани се появиха, почвам да се плаша. В един форум намерих тема "проблеми и дефекти".... вече е 44 страници
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Здравейте
                Аз използвам най простия телефон (една нокия за 3лв) нонстоп и ми върши работа.Обаче имам 3 деца и трошат смартфони като ...абе за една година 4 броя..
                Много се изнервих.И колкото и да ги мразя се наложи заради децата да седна да ги уча и проуча.Не съм специалист просто споделям моето виждане.
                Смартфоните са много капризно нещо по отношение на чупливоста.Това би трябвало да е включено като основен параметър ама не е!
                Обаче има една особена категория която се отличава с здравината си.Освен за строители бачкатори аз бих казал че те са и за деца.Щото в детските ръце нищо не оцелява.
                Що се отнася до здравината.Аз условно я разделям на две. Едното е дето се чупи дисплея(стъклото) и затова вече има класове.Примерно клас 2 клас горила глас 3 и прочие. Това според мен е минимума.Да добавя че най скъпите смартфони са с най обикновенно стъкло(дисплей) !!!
                Освен дисплея има удароустойчивост на корпуса. Там също има нещо като класове!
                Марката не е толкоз важна по важно е как е направен и кой клас е.С огромно удивление разбрах че смартфон с отлични параметри и брониран(по мойте стандарти) излиза около 300 лв... На всичкото отгоре батерията държи няколко дни.Не искам да посочвам конкретно защото ще се зачете като реклама.
                Но е факт че най известните вериги и магазини продават най известните марки които са с най обикновенно стъкло.Сиреч трошат се само от поглед!!!
                Дотам се стигна че рекламата на самсунга е че първото трошене ще го поемат гаранционно второто трошене вече клиента
                За кво да говорим?

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                  Здравейте
                  Аз използвам най простия телефон (една нокия за 3лв) нонстоп и ми върши работа.Обаче имам 3 деца и трошат смартфони като ...абе за една година 4 броя..
                  Много се изнервих.И колкото и да ги мразя се наложи заради децата да седна да ги уча и проуча.Не съм специалист просто споделям моето виждане.
                  Смартфоните са много капризно нещо по отношение на чупливоста.Това би трябвало да е включено като основен параметър ама не е!
                  Обаче има една особена категория която се отличава с здравината си.Освен за строители бачкатори аз бих казал че те са и за деца.Щото в детските ръце нищо не оцелява.
                  Що се отнася до здравината.Аз условно я разделям на две. Едното е дето се чупи дисплея(стъклото) и затова вече има класове.Примерно клас 2 клас горила глас 3 и прочие. Това според мен е минимума.Да добавя че най скъпите смартфони са с най обикновенно стъкло(дисплей) !!!
                  Освен дисплея има удароустойчивост на корпуса. Там също има нещо като класове!
                  Марката не е толкоз важна по важно е как е направен и кой клас е.С огромно удивление разбрах че смартфон с отлични параметри и брониран(по мойте стандарти) излиза около 300 лв... На всичкото отгоре батерията държи няколко дни.Не искам да посочвам конкретно защото ще се зачете като реклама.
                  Но е факт че най известните вериги и магазини продават най известните марки които са с най обикновенно стъкло.Сиреч трошат се само от поглед!!!
                  Дотам се стигна че рекламата на самсунга е че първото трошене ще го поемат гаранционно второто трошене вече клиента
                  За кво да говорим?
                  То зависи конкретно от децата
                  Мойте са таквиз палачори че какво ли не успяха да строшат - то не бяха Катерпилър, Стронгфон и т.н. уж много здрави марки.
                  Последно съученика на малката го беше взел и хвърлил от 3-тия етаж и на сол.
                  При мойте работи само следното:
                  1. Купувам най евтиното с най дебелия калъф и най здравото стъкло.
                  2. Обявявам на всеослушание че за тази година повече телефони няма да има.
                  3. Моля се на господ да изкара 2 месеца
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Аз и съпругата ми сме с S8 от месец май.
                    1. Много добра батерия. Издържа ми 2 дни при пуснати постоянно wifi, data и с доволно разговори и чат.
                    2. Страхотен екран. Много удобен и с чудесни цветове.
                    3. Страхотна камера! Наистина прави по-хубави снимки от моя фотоапарат за 1650 лв. (Lumix LX100). Има професионални функции на камерата и доста интересни контроли.
                    4. Много е бърз.
                    5. Последно, но може би най-важно - един приятел каза, че този модел има най-ниско ниво на излъчване на вредни емисии от телефона и си смени

                    Отрицателни качества:
                    1. Има твърде много програми, които подозирам, че на всеки е трудно да проучи и разбере дали има нужда от тях.
                    2. На моя апарат основната камера спря да фокусира от време на време. Не знак защо, но спря,

                    Общо заключение: телефонът много си струва!
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                      Аз и съпругата ми сме с S8 от месец май.
                      1. Много добра батерия. Издържа ми 2 дни при пуснати постоянно wifi, data и с доволно разговори и чат.
                      2. Страхотен екран. Много удобен и с чудесни цветове.
                      3. Страхотна камера! Наистина прави по-хубави снимки от моя фотоапарат за 1650 лв. (Lumix LX100). Има професионални функции на камерата и доста интересни контроли.
                      4. Много е бърз.
                      5. Последно, но може би най-важно - един приятел каза, че този модел има най-ниско ниво на излъчване на вредни емисии от телефона и си смени

                      Отрицателни качества:
                      1. Има твърде много програми, които подозирам, че на всеки е трудно да проучи и разбере дали има нужда от тях.
                      2. На моя апарат основната камера спря да фокусира от време на време. Не знак защо, но спря,

                      Общо заключение: телефонът много си струва!
                      благодаря за споделеното, аз телефон избирам по най-ламерския начин, който ми пасне най-добре в ръката и влиза в бюджета...... тех. характеристики почти не гледам, те са близки в близките ценови диапазони.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Привет колеги, повечето от вас знаят че ползвам от години iPhone 5s, много съм съм доволен от него, но в последно време при новите програми и ъпдейтвания вече си е станал бавничък.
                        Та мисля да премина за разнообразие към другия лагер - конкретно за Note 8, нека тези от вас които ползват въпросния смартфон да споделите отзиви?

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Ще обидиш iphone-аджиите, те са дикачливи.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Павка, тамън успя да надградиш себе си и да ъпдейтнеш към новия иОС. За почти същия бюджет можеш да вземеш Iphone 8.
                            Не се заблуждавай с андроидите. След година ще съжаляваш.
                            Пиша ти го на база опит.

                            Поздрави,
                            Ники
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                              .....След година ще съжаляваш.
                              Пиша ти го на база опит.

                              Поздрави,
                              Ники
                              Ники, какви по-точни са ти наблюденията, на какъв телефон и андроид си останал с тези впечатления, съпругата ми ползва Galaxy S6 edge, никакви проблеми, единствено първия път когато го взе, трябваше ми повече време за да разуча и премахна всички излишни програми, пълна забрана на ъпдейти на програми които не ни вълнуват. Та за кое имаш предвид че ще съжалявам след година?

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Привет колеги, повечето от вас знаят че ползвам от години iPhone 5s, много съм съм доволен от него, но в последно време при новите програми и ъпдейтвания вече си е станал бавничък.
                                Та мисля да премина за разнообразие към другия лагер - конкретно за Note 8, нека тези от вас които ползват въпросния смартфон да споделите отзиви?
                                Съвсем наскоро четох, че по-старите айфони започват да се забавят заради остаряването на батерията. Обяснението беше, че има някакви пикови натоварвания, на които стара батерия не може да отговори и съответно се получава забавяне. Може би смяна на батерията би помогнала. Това вероятно важи и за другите марки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X