Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Благодаря. Опциите и бутоните са намерени. След като сложих Нова, като лаунчър по подразбиране можах да сложа и лаунчъра,който си бях харесал
    Прикачени файлове
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Благодаря. Опциите и бутоните са намерени. След като сложих Нова, като лаунчър по подразбиране можах да сложа и лаунчъра,който си бях харесал
      Я, някаква катерица се ё лепнала на скрийншота
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Докладвам - ulefone power ,след точно година му умря батерията. Сега съм със десктоп телефон. Поръчах батерия 25лв. но проблема е че ще е при мен незнайно кога. Недостатъка на телефон от Китай.
        Лошата новина е че ми трябва поне един телефон или два /ако ми омръзне да чакам/, а с харакеристики като китаеца са сума ,която не ми се дава.
        Отидох в оператора да видя някакво решение и ми прелагат самсунг А5 или хуавей п10 лайт, ако прежаля автономноста на батерията.
        Мнения за горепосочените има ли?
        Някакви озиви
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          За А5 мнение нямам, но за А3 2017, от който пиша в момента мога да кажа само добри неща. А аз съм си мрънкало, та ще да е добър.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Аз съм с P10 lite от около 2-3 месеца.
            Определено съм доволен.
            Първоначално ми беше адски неудобен на пипане - все имах чувството че ми се изплъзва от ръката. Купих си един такъв удароустойчив кейс, който заспа на телефона, а той в ръката ми:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:-cool-armor-huawei-p10-lite.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5759520

            Никога не съм имал смартфон с толкова издръжлива батерия. При мен мобилните данни са винаги включени, ръчкам доста, говоря доста... Сутринта в 09:00 го свалих от зарядното, днес цял ден е бил хотспот на лаптопа, който непрекъснато синхонизира два облака и сега гледам че батерията е на 48%.
            Камерата е бърза и снима добре. ГПСа локализира мигновено. Пръстовия отпечатък е нещо, от което никога няма да се лиша при следващите си телефони. Като скорост е много добре, памет - бол.
            Единственото, което ми липсва е вграден автоматичен запис на разговорите, което имах при ASUS Zenfone. Всички аналогични апп-ове са пълна скръб...
            Та, аз лично съм много доволен от телефона.
            Георги Тонев

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Аз се хвърлих на Самсунг S8. Не е евтин, но пък знаеш за какво даваш пари. Никакви забележки до момента. Предстои да тествам камерата в реална обстановка.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                Докладвам - ulefone power ,след точно година му умря батерията. Сега съм със десктоп телефон. Поръчах батерия 25лв. но проблема е че ще е при мен незнайно кога. Недостатъка на телефон от Китай.
                Лошата новина е че ми трябва поне един телефон или два /ако ми омръзне да чакам/, а с харакеристики като китаеца са сума ,която не ми се дава.
                Отидох в оператора да видя някакво решение и ми прелагат самсунг А5 или хуавей п10 лайт, ако прежаля автономноста на батерията.
                Мнения за горепосочените има ли?
                Някакви озиви
                Моят на година и нещо го продадох на колежка, месец и нещо след това спря да се зарежда, поръчахме му един лентов кабел и батерия от Алито. Аз имам от два месеца Ulefone power 2, пак батерия 6000 mAh, 4 ram, и др. Ако не го ръчкам непрекъснато изкарва 3 дни с едно зареждане, говоря много. Лично аз съм доволен че не мисля само за зарядно. Пробвал съм го след 5 часа в режим навигация с пуснат блутуут, батерията показваше, че остават 65%. Като за ~170 долара е прекрасен, не бих дал 800 лв за Самсунг с подобни параметри, след година и нещо така или иначе ще иде в OLX.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Аз съм доволен от телефона , но го няма из нашия район. Няма и резервни части. Склонен бях на двойна цена на батерия от олх да речем ,но няма.
                  Замислих се за двойката вчера докато поръчвах батерията, но жена ми не иска такъв, а аз се надявам с нова батерия да си го ползвам докато смъртта ни раздели.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Аз се хвърлих на Самсунг S8. Не е евтин, но пък знаеш за какво даваш пари. Никакви забележки до момента. Предстои да тествам камерата в реална обстановка.
                    Гледах го и него, но 5,5" са ми на граница с търпимоста откъм размер. 5,1 -5,4 ми е оптимално сякаш. Пък и китаеца ми е предостатъчен. Такава ми е работат че ми трябват всички функции почти ежедневно, но не ми трябва най-бързия процесор или най-добрата камера.
                    Скъпи суперкомпютри не са ми нужни.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      Гледах го и него, но 5,5" са ми на граница с търпимоста откъм размер. 5,1 -5,4 ми е оптимално сякаш. Пък и китаеца ми е предостатъчен. Такава ми е работат че ми трябват всички функции почти ежедневно, но не ми трябва най-бързия процесор или най-добрата камера.
                      Скъпи суперкомпютри не са ми нужни.
                      Че е скъп, скъп е. Но е по-малък по размер от S5, въпреки по-големия екран. Т.е. по-голям процент от лицевия панел е зает от екрана и това прави телефон с по-голям дисплей да изглежда и в действителност да бъде по-малък по външен размер.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Леко почва да ми писва, а не ми се отваря нова тема...
                        Имам чувството, че куцо и сакато се е хванало да пише андроидски приложения. В резултат на това, плейстора е фрашкан с плява и 5-6 % полезни неща.
                        1. Има оптимизатори на батерията, които не правят нищо друго, освен да харчат батерия.
                        2. Чистачи на място, които само заемат място. И харчат батерия, де.
                        3. Елементарни неща се превръщат в изнервящо действие и трябва да си изтегля съответния опримизатор за такова действие.
                        4...
                        5...
                        За да си избера правилното приложение измежду 200 подобни, трябва да ровя форуми, да чета рецензии, опит-грешка...
                        Имам чувството, че това е някакъв нов вид вирус- война на приложения, антиприложения, нищоприложения, борещи се едно с друго, за да успееш да си вържеш телефона през блутут с друго устройство, примерно.
                        Няма да цитирам конкретни марки телефони или конкретни приложения, но се насажда у мен едно недоволство. Искам нещата просто да работят, мамка му, но явно много искам, или много трябва да знам, или много да чета, или да фърля всичко, както бях решил преди три години и да мина на допотопна барака с копчета. Ако ще разнасям тая паламарка, искам поне да работи пущината.
                        Таааааа, основният ми въпрост. При айайфоните същата боза ли е, или там софтуерът го пишат по- малко писатели, но за сметка на това пишат работещи неща? Срещал съм някъде подобна констатация и сериозно се замислям да сменям религията.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Леко почва да ми писва, а не ми се отваря нова тема...
                          Имам чувството, че куцо и сакато се е хванало да пише андроидски приложения. В резултат на това, плейстора е фрашкан с плява и 5-6 % полезни неща.
                          1. Има оптимизатори на батерията, които не правят нищо друго, освен да харчат батерия.
                          2. Чистачи на място, които само заемат място. И харчат батерия, де.
                          3. Елементарни неща се превръщат в изнервящо действие и трябва да си изтегля съответния опримизатор за такова действие.
                          4...
                          5...
                          За да си избера правилното приложение измежду 200 подобни, трябва да ровя форуми, да чета рецензии, опит-грешка...
                          Имам чувството, че това е някакъв нов вид вирус- война на приложения, антиприложения, нищоприложения, борещи се едно с друго, за да успееш да си вържеш телефона през блутут с друго устройство, примерно.
                          Няма да цитирам конкретни марки телефони или конкретни приложения, но се насажда у мен едно недоволство. Искам нещата просто да работят, мамка му, но явно много искам, или много трябва да знам, или много да чета, или да фърля всичко, както бях решил преди три години и да мина на допотопна барака с копчета. Ако ще разнасям тая паламарка, искам поне да работи пущината.
                          Таааааа, основният ми въпрост. При айайфоните същата боза ли е, или там софтуерът го пишат по- малко писатели, но за сметка на това пишат работещи неща? Срещал съм някъде подобна констатация и сериозно се замислям да сменям религията.
                          Там е още по зле. Ще се самоубиеш само след като качиш няколко мп3 ки и си свалиш снимките. Всичко е в облаците и става само през олеле тунс. Освен ако не си махнеш оковите😁 демек не си хакнеш телефона. И там куцо и сакато пише приложения, разликата няма да е голяма. Всичко малко по така, дори и неработещо струва пари.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Ако намериш такъв опростен модел свирни да взема и аз , че ...
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Там е още по зле. Ще се самоубиеш само след като качиш няколко мп3 ки и си свалиш снимките. Всичко е в облаците и става само през олеле тунс. Освен ако не си махнеш оковите демек не си хакнеш телефона. И там куцо и сакато пише приложения, разликата няма да е голяма. Всичко малко по така, дори и неработещо струва пари.
                              Дани, това от собствен опит ли го пишеш? Ако е така, нямам причина да не ти вярвам и мога да се самоубия още сега. Не разбирам, това някакъв нов начин за тормоз на потребителя ли е, поредно нанизване на окови и зависимост от новите технологии ли...? Ама измествам темата към други раздели, та ще спра дотук.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                От опит на шефа с телефона аз на епъл имам само компоти. Секюрити идеология е. И начин за печалба. Като ти свърши фри облака почваш да плащаш. Феновете на епъл ще те нарекат еретик ако си jailbreak неш телефона. Разни хора разни идеали. https://en.m.wikipedia.org/wiki/IOS_jailbreaking

                                Преди да си купиш това недоразумение прочети малко. Или си купи някоя s5 втора употреба и виж дали ще си паснете. За мен не става.

                                https://support.apple.com/en-us/HT201302
                                https://ios.gadgethacks.com/how-to/p...tunes-0147391/

                                От тук насетне олеле фона си познава зарядното и не се зарежда от каквото и да е. Познава си и кабелечето и не може да си купиш менте. Ако не си носиш зарядно и кабел обикновенно оставаш без телефон. Не е като да хванеш първото усб от каквото ти падне и да го ръгнеш в ПЦ то или каквото имаш под ръка.

                                Положителното е че има страхотен перформанс за слабичкия хардуер. Много добре написа и оптимизиран ОС. Новите модели са ми грозни и ако нямаше отхапана ябълка приличат на сделани в китай.
                                Последно редактирано от Daniel; 19-07-17, 20:42.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X