Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Дани, то нали сега уж сега излезе Нексус 5. Така де, сега ще излиза.
    http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php
    друго инфо ТУК
    Иначе да, и Самсунг не могат да пишат. Дизайнерите особено много им куцат
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Z1 е Телефона, казвам го от собствен опит. Преди него имах Z, но този е доста по-добър! За другите не мога да се изкажа, но жената има SIII и е Много, Много по-зле (макар да не е зле ако ме разбирате).
      Успех

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Откакто излезна Note III няма какво повече да се иска от един смартфон...
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
          Откакто излезна Note III няма какво повече да се иска от един смартфон...
          Има, има - Водоустоичивост!!!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
            Има, има - Водоустоичивост!!!
            Интересно, моя и дъжд го е валял няколко пъти ама сигурно неправилно, щото още нищо му няма. Колкото и да е водоустойчив няма да се наема да го тествам, тъй че тая "екстра" поне за мен...
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Охоо, само да го взема и веднага съм го вшопил в аквариума Май се навих за сонито. То най ми допада. Иначе, не ми трябва за нещо кой знае какво - да си слушам музика, да си гледам клипчета, да си се ровя из нета и такива нещица.
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                Интересно, моя и дъжд го е валял няколко пъти ама сигурно неправилно, щото още нищо му няма. Колкото и да е водоустойчив няма да се наема да го тествам, тъй че тая "екстра" поне за мен...

                За всеки влак си има пътници
                Аз карам много колело (почти всеки ден) - целият съм вир-вода пот, на телефона нищо му няма , после влизам във ваната с телефона и докато се кисна броузвам мрежата, играя игрички, а ако някой звънне и по телефона си говоря
                За филмчетата на басейна няма да разказвам, но поне знам как плува дъщеря ми
                Та така, просто екстра, но за мен - Важна екстра и както няма да си взема не водоустоичив часовника, така и телефон няма да си взема (освен ако не ме грабне нещо мноооооого интерсно )

                А най-хубавото е, че Z1 хем е водоустоичив, хем е топ модел с Всички екстри, че отгоре на всичко и Много добре изглеждащ...

                Но пак казвам, никого не убеждавам, просто споделям Собственото си мнение!

                П.С.
                Макр и да са водоустоичиви, чел съм из мрежата за повредени поради не добре затворени капаци телефони, та Внимавайте със скъпите си играчки, аз за сега имам Късмет
                Последно редактирано от alex_markov; 30-10-13, 07:53.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Понеже се заговорихте за Z-ката, ето ме през нейния обектив на предната камера под вода, само да добиете представа за качеството. Ако някой има интерес, мога да кача клипове под вода как се чува и като качество как е. Само не я използвайте като GoPro, че не е чак толкова екстремна

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0397.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5531581

                  Разглеждах и Ноут 3. Очаквах да е нещо мега добро, но смешния заден капак, който предполагам ще се цапа много и нещастния софтуер, който Самсунг отново са буквално казано "събрали", просто ме отказаха. С4 Актив вече е друга бира. Там нещо са влезли в пътя, и от към изработка.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                    Чисто технически незнам как е това Сони. Който и да попитам, всеки хвали каквото има и всеки различно казва.
                    Чисто технически са си много добре - някъде бях слагал снимки на отворени сонита и самсунг, чисто хардуерно сонито ми харесва повече като изработика, всички телефони си имат недостатъци, както и плюсове, нормално е всеки да хвали каквото има - избирал го е много

                    Да бе Преславе, излиза и нексус 5 и за съжаление пак е LG.

                    Водоустойчивост е супер екстра - винаги ми е липсвала, не знам как, но винаги се случва да си изпускам телефон във вода Последния път се хлъзнах на един корен по време на риболов и се изметках, както Заро ми обясняваше в най-дълбокия вир в реката - добре, че елечето ми е инпрегнирано та спаси положението
                    Последно редактирано от Daniel; 30-10-13, 09:34.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Дани и на мен не ми хареса, че е LG. Като характеристики обаче изглежда привлекателно, пък и нов на цена от 490лв. си е убийствен.
                      Ще чакаме да го видим на живо, че нищо не се знае.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                        Дани и на мен не ми хареса, че е LG. Като характеристики обаче изглежда привлекателно, пък и нов на цена от 490лв. си е убийствен.
                        Ще чакаме да го видим на живо, че нищо не се знае.
                        Може би говориш за цена от 490 евро, защото аз под 409 паунда не го намирам на първо четене. Поздрави.
                        [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от kokolighta Преглед на мнение
                          Може би говориш за цена от 490 евро, защото аз под 409 паунда не го намирам на първо четене. Поздрави.
                          http://www.google.com/nexus/5/
                          Скролни надолу. 349 долара ги смятай както искаш, от вчера е в продажба, не знам къде го намираш.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Намирам го на свободния пазар. И в Англия и в Германия под 500 евро не можеш да го намериш. То и Iphone 5 е 300 долара ама с 2 годишен договор към оператор в US. Поздрави.
                            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Колеги, имате ли идея как да се закупя Nexus 5?

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                                Колеги, имате ли идея как да се закупя Nexus 5?

                                Ако се повтори ситуациата с предишният ЛГ Нексус - 4 то до 6-7 месеца Няма да имаш шанс да го купиш! Дано да са се подобрили нещата, ама не ми се вярва

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X