Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

    От март ползвам Експерия З - и бих го сменил само за Хонами (неговият наследник ). Водоустоичивостта е Незаменима за мен, а и като телефон е Страхотен, вечрвайте ми пробвал съм Много телефони

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Здравейте колеги!След вярна 4 годишна служба-направо си е дълголетник,моят HTC Touch HD сдаде багажа след леко,но фатално изтърване.Падна си на копчето за пускане и от тогава е жив зян!Просто го усещам как замалява с всеки изминал ден.Започнах да се оглеждам за нов телефон,и понеже загубата на телефон за 1200 лв е доста болезнена,реших да си потърся някаква по читава реплика,която за работи и с 2 сим карти- писна да мъкна по 2 телефона.Намерих една реплика на Samsung Galaxy S4,ААА+1-каквото и да значи това,произведен в Дубай,с операционна система Android 4.2, а не с Java.Та мисълта ми някой ползвал ли е такова животно и дали е доволен от качеството.Иначе наистина е почти неразличим от оригинала...
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Вместо тия реплики, дето живота е им е застрашително кратък, по-добре си купи истински Самсунг Дуос, от тези с двете карти. Гаранция ще си имаш, всичко като хората. Това мое мнение.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • Re: Какъв телефон (смартфон).

          Колега, не се хващай за репликите, по добре разгледай нещо поне което има марка, например престигио или нещо подобно. Както е написал Преслав не е ясно колко време ще работи и при никакъв супорт от производителя направо са си пари на вятъра.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Кажи някакъв ориентировъчен бюджет и ще се намери нещо читаво - китайски телефон (реплика) преди без това да си проучил точно как седят нещата не взимай.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Още един глас за "Престижио". Имам преки впечатления от марката (телефон и таблет) - най-доброто ниско бюджетно решение на пазара към момента.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Още един глас за "Престижио". Имам преки впечатления от марката (телефон и таблет) - най-доброто ниско бюджетно решение на пазара към момента.
                За горе долу същите пари ще се вземе далеч по съвременен телефон/таблет от китай естествено със свойте недостатъци (сервиз , бавна доставка етц.).
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • Re: Какъв телефон (смартфон).

                  (сервиз , бавна доставка етц.)
                  Да си призная мен точно това ме притеснява най-много. Ако нещо му стане или не работи (фабричен дефект например) решението е направо в кофата. Колко да е по съвременен - дори като процесор и като софтуер да е по нов - при един калпаво написан ром, ще се наложи да го зарежда по 2 пъти на ден. И понеже Самсунг и Сони се дънят яко със софтуера какво остава за китайците - разликата е че големите си го оправят във времето а китайските реплики не.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    За горе долу същите пари ще се вземе далеч по съвременен телефон/таблет от китай естествено със свойте недостатъци (сервиз , бавна доставка етц.).
                    Нямам преки впечатления от марковите китайци, но чета хубави неща за тях и то от хора, които би трябвало да ги плюят (специалисти), ако не са ОК така, че сигурно си прав... Това - за "по-съвременен", не можах да го схвана от първия път!?! Би ли се уточнил, моля..?!!

                    П.П. То е вярно, че телефона отдавна се превърна в моден аксесоар и има някаква логика в определения, като "по-съвременен", но аз все още свързвам електронните устройства преди всичко с думички като "нужда" и "тип потребление" и изхождам в избора си преди всичко от тях! В тая връзка - една от най-глупавите покупки в живота ми е тази - на Samsung Galaxy SIII!!! Кел файда от наточен хардуер, като софтуера е куц и няма кой да му ползва капацитета! За мен Андроида си е дърво от всякъде и най-точното определение за което се сещам, по негов адрес е "миш-маш"!!! Рестартирането на телефона ми се превърна във втора природа, а толкова често се налага да "почиствам" ръчно, че взе да ми се отразява и на половия живот (не остава време за него)....
                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-08-13, 08:00.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      ................................................................................ Колеги,става дума за ето това!За съжаление разглеждането може да стане само пред куриера на Еконт. Момчето ми каза че гаранцията се поема от тях,каквото и да значи това....
                      Последно редактирано от Peppy; 19-08-13, 07:52. Причина: външен линк.
                      TLC 120 Prado
                      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Да де, ама външните линкове особено към търговски сайтове са забранени.
                        Добавете снимките и описанието, иначе няма как.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          Оф само като чета описанието и никога няма да го взема. Внимавай много, такива обяви от някой продава нещо си не бих ги гледал, ако искаш китаец си го поръчай от китай. Прилича да е андроид ама не е ясно, прилича на чиста гугъл версия и най вероятно е това (на дали са писали нещо) просто са я компилирали с драйверите - което не е никакъв минус. Не е ясно колко е вътрешната памет - това което е написал като данни не е ясно дали е вярно.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Извинявам се за линка!Снимки няма да слагам,защото са АБСОЛЮТНО същите като на оригиналния.Разликата е само в надписа galaxy s4 отзад-липсва!Иначе абсолютно всичко е 1:1.Ето и описанието:
                            Нов супер модерен Samsung Galaxy S 4 реплика с 2 сим карти и последна версия Android 4.2ААА+ клас made in Dubai реплика Samsung Galaxy S Series!1:1 телефон,софтуер и материал! ГАРАНЦИЯ 12 МЕСЕЦА !БГ МЕНЮ,WIFI,КРИСТАЛЕН КАПАЦИТИВЕН ДИСПЛЕЙ,МУЛТИТЪЧ.GOOGLE PLAY(МАРКЕТ),2 СИМ КАРТИ

                            Иберете най-новият модел април 2013 година на Samsung Galaxy s4,който пристига при вас с кожен калъф и протектор за защита на екрана.Самсунг Галакси Ес 4 реплика с 5 инча капацитивен,мултиточков сензорен екран на ниска цена.Този телефон е супер интелигентен и параметрите му не се различават от оригинала!С мощният му процесор 1,5 гигахерца (ДВУЯДРЕН SPREAD 6920 DUAL Samsung chip)вие ще се наслаждавате на един супер-бърз смартфон.Телефонът разполага с последно поколение Android 4.2 операционна система,с която ще може да теглите хиляди безплатни игри,програми и приложения от Google Play и ще се наслаждавате на приятната бързина на 3d игрите.
                            ГАРАНЦИЯ 12 МЕСЕЦА ! Рам паметта на Galaxy s4 е:Ram Памет : 512 МБ GDDR 3 /никога не е имало по-бърз смартфон./Камерата на смартфона е с удивителните реални 6 мегапиксела и предна с 2.5 мегапиксела.Samsung GALAXY S 4 Replica ! БГ МЕНЮ!!! ЛОГО - LOGO - LOGO SAMSUNGНай-мощният супер порцесор - 1,5GHZ две ядра - АРМ CORTEX A7 !Ram Памет : 512 МБ GDDR 3 ВЪТРЕШНА ПАМЕТ : GB (С възможност за 64GB MS CARD - карта памет !Най-новият и бърз Андроид 4.2

                            Работи с всички оператори в България и чужбина - отключен към всички.WiFi вградена система - най-мощна!
                            В комплкета:Галакси Ес 4,Оригинална кутия,Слушалки,Хендсфри,Зарядно,USB Data cabel за пренос на данни и мобилно зареждане,Зарядно устройство за ел.мрежата,2 батерии /едната подарък/,Зарядно за автомобил /подарък/,Калъф /подарък/,Протектор /подарък/,Ваучер на стойност 20 лева за отстъпка в 10 онлайн магазина!,12 месечна сервизна гаранция,Българско меню /подарък/,Андроид софтуер, с който може да теглите и платените приложения от Google Play / подарък/,Коректно и точно обслужване!РЕАЛНА ГАРАНЦИЯ !!!
                            ВНИМАНИЕ!!! МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ТОВА,ЧЕ НЯКОИ ПРОДАВАЧИ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ В ПРОДАВЛАНИК МАНИПУЛИРАТ В ОПИСАНИЕТО НА ПРОДУКТИТЕ СИ!!! ПИШЕ СЕ,ЧЕ ОПЕРАЦИОННАТА СИСТЕМА Е „АНДРОИД”,КОЕТО Е ПЪЛНА ЛЪЖА!!!ТЕЛЕФОНИТЕ СА С ОБИКНОВЕНА JAVA,С КОЯТО НЕ МОГАТ ДА СЕ ИНСТАЛИРАТ НИКАКВИ ПРИЛОЖЕНИЯ ПОД ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА АНДРОИД!!!КАТО: SKYPE,FACEBOOK,VIBER И Т.Н.

                            Самсунг Галакси ЕС 4 е с оригинална операционна система Андроид!В комплекта получавате сертификат за ORIGINAL ANDROID OS.
                            TLC 120 Prado
                            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Да,ама нямам време да го чакам.А и то пък от там съвсем не е гаранция!Понеже ходя итам понякога,съм виждал техника за 2000 $ в коша за боклук 1 ден след закупуването и...!Аз се въздържах тогава!За щастие:-)
                              Другия вариант ми беше ZTE Grand X Pro от мобилния оператор,но за да стане добра цената искат 2 години договор,а то договора с тях е като сватба с македонка-взимане има,разделяне няма....
                              TLC 120 Prado
                              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                телефон,софтуер и материал
                                От снимката се вижда, че софтуера не е реплика, защото лънчера е стоковия андроидски.
                                По описанието си личи, че човека е технически неграмотен и най-веротно не знае какво продава.

                                ВЪТРЕШНА ПАМЕТ : GB
                                Ако това празно място е 1 или 2гб, като извадиме мястото заето от операционната система, ще ти остане 512МБ или около 1 -1,5 ГБ свободни - ако е второто добре но ако е първото е супер недостатъчно.

                                п.с. Телефона може да не е лош, но описанието му е отвратително и не е ясно дали е вярно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X