Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

    Здравейте,
    На скоро си купих Дискавъри и под седалката има едно устройство, приличащо на комуникационно. Обозначението върху кутията е
    Motorola; type: SUF 2320A-3.
    За сега не успявам да намеря в интернет някаква инаформация за това нещо. Някой има ли представа?
    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

  • #2
    До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

    Би трябвало да е основното тяло на GSM телефон но да ти липсва слушалката.
    виж дали има някъде вход за сим-карта
    най-добре го снимай и ще го разгадаем
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • #3
      До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

      Car Phone - Roadstar 101... процесор Motorola, суфикс 2320А-3...

      Коментар


      • #4
        До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
        Car Phone - Roadstar 101... процесор Motorola, суфикс 2320А-3...
        С каква мрежа би трябвало да работи? GSM? Или някаква аналогова?
        Аз открих, че освен черна кутия под седалката, има и дупка за слушалка. Предполагам, обаче, че за да работи ще трябва да се регистрира при някой мобилен оператор. Слот за SIM карта не намерих.
        Скоро ще пусна и снимки.
        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #5
          До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

          Никога не съм работил с такова чудо... ако спомените са ми верни - аналогова мрежа, от тези които са за луксозните лимузини... само където не виждам вече, кой ги доставя (мрежите имам предвид). На времето цените на тези телефони бяха убиствени, а и абонамента за подобни мрежи също... това е ако не съм объркал телефона де... Във всеки случай самия апарат е доста рядко явление - аз до сега на живо не съм виждал!

          Коментар


          • #6
            До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

            във всички случаи ще ти е напълно безполезен...
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • #7
              До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

              ммм даааа... Това, изглежда, ще бъде поредното нещо, което ще демонтирам от автомобила. Вече махнах помпещите се амортисьори и част от пневматичните спирачки за ремарке.
              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

              Коментар


              • #8
                До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

                Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                ммм даааа... Това, изглежда, ще бъде поредното нещо, което ще демонтирам от автомобила. Вече махнах помпещите се амортисьори и част от пневматичните спирачки за ремарке.
                Не бързай да я навираш в кофата! Това си е скъпа електроника, и е правено с мисъл да работи поне колкото и автомобила - по-добре разпитай за спецификации, а и за обратни съвместимости с днешните "мобилни" оператори. Ако дадеш повече информация, може и да видим за какво точно става въпрос!

                Коментар


                • #9
                  До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

                  Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                  Не бързай да я навираш в кофата! Това си е скъпа електроника, и е правено с мисъл да работи поне колкото и автомобила - по-добре разпитай за спецификации, а и за обратни съвместимости с днешните "мобилни" оператори. Ако дадеш повече информация, може и да видим за какво точно става въпрос!
                  Подкрепям. Понякога такива находки се оказват доста ценни.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

                    Е, аз не съм се засилил да изхвърлям. За сега смятам да демонтирам и да снимам. Евентуално може да има някой скрит надпис, който да ме насочи за какво всъщност става въпрос.
                    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Motorola SUF 2320A-3 - какво е това?

                      Всички по-големи фирми имат специални инструменти за хората от поддръжката... Ако ще демонтираш нещо, внимателно огледай как е закрепено! Специалистите от Compaq, IBM, HP, Sony и Dell много рядко използват отверка или гаечен ключ за да демонтират нещо. В тези компании има отделни отдели (тавталогия, но няма как - смисъла го изисква), които се занимават само с това да измислят как по по-практичен начин да се направи така шасито, че да може да се демонтира само от специалисти. Преди време демонтирах подобен телефон и един пич, работил в чужбина ми събра очите с това как свали платките и шасито с голи ръце, след като си бях изтърсил търсенето за инструмент подходящ за целта!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X