Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся букса от стар телефон Сименс.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся букса от стар телефон Сименс.

    Не знам на кои модели освен МЕ 45 е същата. Малко по-голяма е от сегашните. Все едно нова или от счупен телефон. Трябва да направя преходник.
    В пишман сервизите гледат тъпо, някви били официални, те гледат освен тъпо и алчно. 25 лева. Сигурно цял телефон струва по-малко ...

  • #2
    До: Търся букса от стар телефон Сименс.

    Същата е на всички телефони 25, 35 и 45, също и на по-старите.

    Каква ти трябва? За ток или за данни?

    А, грешка, на тебе ти трябва от самия телефон. Що не се обади преди месец?

    Коментар


    • #3
      До: Търся букса от стар телефон Сименс.

      май имам. ще потърся.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • #4
        До: Търся букса от стар телефон Сименс.

        цък. имам ц60 ако върши работа. трябва да имам и един м35, ама май е в Търново. ако не е спешно докато се върнеш от Ладога сигурно ще го изровя.
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • #5
          До: Търся букса от стар телефон Сименс.

          За нея и ми трябва.
          Намерих някаква.

          Коментар


          • #6
            До: Търся букса от стар телефон Сименс.

            Здравей Стефане,
            Не чета от къде си и не съм ползвал възножностите за лични съобщения във форума, та затова пиша тука. Бях фен на МЕ 45 и имам няколко. С удоволствие ще ти пратя, ако ти върши работа, някои от тях са прани и в автоматична пералня, иначе биха си работили. Трябва да имам и зарядни.
            Ако не ти се пиши... 0889001901, личен номер е и не го нося постоянно.
            Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

            Коментар


            • #7
              До: Търся букса от стар телефон Сименс.

              Отрязах я. Сега ще правя преходника.
              Ако имаш зарядно за кола ще е хубаво.
              От София съм.

              Коментар


              • #8
                До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                Аз имам зарядно за кола. Искаш ли?

                Коментар


                • #9
                  До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                  Търсейки зарядното намерих в къщи data кабел към PC на RS22, ще се върна и до гаража.
                  Щом си от София няма проблем, някой от шофйорите ни ще вземе каквото ти върши работа и ще си направите среща в района на летището може и утре около 14 h или централна гара 13 h. Само трябва да се свържите с него по мобилните.
                  Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                    намерих и зарядното...0889001901
                    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                      Ех((( Никъде не смея да ходя, защото имам два дни да си оправя кръста. Иначе - пълна катастрофа((( Днеска едвам се довлякох до къщи.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                        Стефане, аз живея и работя в Дружба - до летището е. Ако има нещо което да взема от хора, които евентуално можем да направим връзка около летището - ще оправим работата.
                        Пък аз после ще ти го донеса. Знам че си около СГС. Виждал съм Багирата там.

                        0886 60 80 18 - Аз
                        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                          Уф. Да са живи и здрави старите неща.
                          Благодаря ви момчета! Дет викат руснаците - кат има сила - акъл не трябва. А кат няма сила - остава само да се свърши работата) Което и беше направено. Не можеш да идеш на летището - бръкни тогава в шкафчето и използвай захранванията на мобифона)
                          То, главния зор беше да се пусне ток на жипиеса. Пусна се, потече и дойде. Сега може да показва и щепсел освен батерия. Умна машина.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                            ME45 е телефонът, който най-дълго издържа при мен Страхотен ТЕЛЕФОН.
                            "Монтиран" в презерватив обича да се вози на джет
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся букса от стар телефон Сименс.

                              Не му знам предисторията, братята да кажат. После е ял ритници, беше в Ирак, останалото са някви дреболии. Ще видим ще преживее ли Ладогата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X