Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно хелп за избор GSM с GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно хелп за избор GSM с GPS

    Имам едно бонусче от Вивател. Нямам врем да чета по форума какво пише за телефон с GPS. Моля дайте съвет за такъв телефон. За предпочитане е около 500 лв. Казаха ми Нокиа 6120 - имала Симбиан и можело да се инсталира софтуер и да се позлват карти. Де да беше компютър щях да се оправя ама то телефон и непознати за мен води.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    До: Спешно хелп за избор GSM с GPS

    Вземай си го задължително с Уиндолс операционна система. Имал съм и на двете системи. Симбиана е доста по стабилен, но Уиндолса има значително по големи възможности. Само че незнам за тия пари дали ще се намери нещо. Тия неща са в по горен ценови сегмент. А и още нещо. Вградения GPS няма нищо общо с отделния такъв. Скоро с Djordjo правихме тестове на покети. Един с вграден на HTC, един с Холукс и един с Гармин. Не сме довършили тестовете. Само ще кажа че този с вградения искаше чуствително повече време за намиране на сателитите и локация и виждаше доста поо малко сателити. Та защо не си вземеш покет с Уиндолс и после за стотина лева един приемник

    Коментар


    • #3
      До: Спешно хелп за избор GSM с GPS

      Дават ни от Вивател бонус на фирмата и срещу еди ква си сума да ни дадат телефончета. Избрахме един хубав телефон за тъщата (шефката) и хартисаха едни 500 лв мога да си доплатя - въпроса е че нямам идея какво. хрумна ми набързо а до 16:00 трябва да заявим моделите.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #4
        До: Спешно хелп за избор GSM с GPS

        Дай сайт да видя какво имат. 14.00 часа е!

        Коментар


        • #5
          До: Спешно хелп за избор GSM с GPS

          ето това е списъка, от който да си избирам. Аз досега телефона съм го ползвал само по предназначение и тук таме камера. Затова нямам никаква представа за GPS

          Проблема е решен. Модераторите нека да изчистят темата. Спрях се на Garmin Nuvi 250W. Като за първи стъпки ще ми стигне май.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от musovir; 17-01-08, 14:12.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #6
            До: Спешно хелп за избор GSM с GPS

            От този списък най-евтиното, което си струва за навигация е HTC P3300 959,99 . Доста над бюджета...
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X