Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

    Здравейте,
    купих въпросния телефон на старо. За първи път се сблъсквам с Андроид и Шаоми. В телефона има някакъв профил на Шаоми (MI) . Не мога да изляза от него. Продавача, не знае паролата , защото профила е на човека , от когото той, е купил апарата.
    Дайте идеи , как мога да изляза от въпросния профил, че в момента , в който пусна интернет и се появяват снимки и телефонни номера.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

    Пробвайте с възстановяване на фабричните настройки.
    Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
    Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

    Коментар


    • #3
      От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

      Само това НЕ. Това https://c.mi.com/thread-929614-1-0.html е начинът.

      Коментар


      • #4
        От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

        Ще пробвам да пиша на подръжката .
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

          Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
          Пробвайте с възстановяване на фабричните настройки.
          Не можеш да го направиш , без паролата от MI профила.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

            Друг път да не допускаш такива грешки.

            Списъкът от читави Андроид телефони за хора на които не им се задълбава в темата се намира тук:
            https://download.lineageos.org/

            Коментар


            • #7
              От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

              MI акаунт се бори трудно, но не невъзможно.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #8
                От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                Със кой фирмуеър е? Във настройки и после във менюто за телефона.

                Над90% е възможно да ти върже през преинсталиране на муито. Лесно е.

                Коментар


                • #9
                  От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  MI акаунт се бори трудно, но не невъзможно.
                  Много полезен съвет ! Какво ще пиеш

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Друг път да не допускаш такива грешки.

                  Списъкът от читави Андроид телефони за хора на които не им се задълбава в темата се намира тук:
                  https://download.lineageos.org/
                  По-принцип се старая да си опростя живота , не знаех , че и за покупка на телефон трябва да инвестирам, десетки часове за четене ...

                  Апропро , точно този телефон го има в списъка ... почвам да чета неща , които изобщо не искам да знам

                  ПоспеПис: почнах да чета и още в началото ми потрябва профила в MI ... няма да стане така явно

                  Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                  Със кой фирмуеър е? Във настройки и после във менюто за телефона.

                  Над90% е възможно да ти върже през преинсталиране на муито. Лесно е.

                  MIUI - 7.3.10.0.0
                  Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 22-05-19, 06:50.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                    Имам над десет телефона,включително и 3s със счупен дисплей.От две години миуи направиха нещо подобно на Епъл.

                    Трябва да помисля малко.Аз мисля че при нова инсталация,може и да стане,но със сигурност няма да може да ползваш пълноценно телефона.Всъщност силата на ксиоми е в ми услугите и клоуда.Това е един много добър апарат , всъщност ксиоми нямат лоши или издънки.

                    Мисля че може да стане със преинсталация на версията,тоест ако апарата е с миуи 9 да сложиш миуи 10. Със преинсталиране на същата версия,няма да стане,но пак казвам че телефона няма да е пълноценен.Ми профила на стария юзер винаги ще знае че това е неговия апарат или апарати.Докъто не го извади от профила.Пробвай да си направиш твой профил и добави твоя профил като втори.

                    Обаче ако ти е първи телефон от марката,няма да се справиш сам.

                    Виж дали бутлоадара е отключен,и виж с коя версия на миуи е телефона.



                    В момента на стабилния ром актуалната версия е 10.2 снощи дойде.

                    Важно е и дали си със стабилния ром или на разработчиците,на разработчиците ъпдейтите идват всеки петък.

                    Тези три неща са най важните за по нататъшните стъпки.Ако има нещо пиши на миуи.обикновенно отговарят от седмица до 14 дни,но отговарят.
                    Последно редактирано от Roninn; 22-05-19, 07:12.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Имам над десет телефона,включително и 3s със счупен дисплей.От две години миуи направиха нещо подобно на Епъл.

                      Трябва да помисля малко.Аз мисля че при нова инсталация,може и да стане,но със сигурност няма да може да ползваш пълноценно телефона.Всъщност силата на ксиоми е в ми услугите и клоуда.Това е един много добър апарат , всъщност ксиоми нямат лоши или издънки.

                      Мисля че може да стане със преинсталация на версията,тоест ако апарата е с миуи 9 да сложиш миуи 10. Със преинсталиране на същата версия,няма да стане.

                      Обаче ако ти е първи телефон от марката,няма да се справиш сам.

                      Виж дали бутлоадара е отключен,и виж с коя версия на миуи е телефона.


                      Вече писах за веирсията на MIUI - 7.10.0.0
                      Това бутлоудър , какво е и как да го проверя ..... няма ли някой който да прави тези неща срещу заплащане ?
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #12
                        От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                        Има бг форум на ксиоми.Там има доста светнати
                        За бутлоудъра имаше няколко начина ,пиши в Гугъл и ще видиш.Имай предвид че китайците правят доста ментета на тези телефони,провери го дали е оригинален
                        Външно не можеш да го различиш,само системата на ксиоми
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Има бг форум на ксиоми.Там има доста светнати
                          За бутлоудъра имаше няколко начина ,пиши в Гугъл и ще видиш.Имай предвид че китайците правят доста ментета на тези телефони,провери го дали е оригинален
                          Външно не можеш да го различиш,само системата на ксиоми
                          Проверих , по сериен номер и ми каза ,че телефона ми не е за световния пазар , следващия път да си купя такъв, но модела и обема на паметта отговарят.
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #14
                            От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Много полезен съвет ! Какво ще пиеш

                            Исках да кажа че наистина е много трудно, особено за някой от моделите където дори да бъде махнат за момента след връзването на телефона в интернет чрез WI FI или сим картата акаунта се връща веднага. С reset или update не се маха. Трябва специфично оборудване за това. Това е тест поинт който се ползва.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mi3s-edl-mode-solution-by-technocaretricks.png
Прегледи:1
Размер:225.2 КБ
ID:5814385

                            И още нещо, препоръчвам да не се вдига версията с по нова за сега докато не бъде решен проблема!
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Телефон Xiaomi Redmi 3s , на старо - помощ

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Исках да кажа че наистина е много трудно, особено за някой от моделите където дори да бъде махнат за момента след връзването на телефона в интернет чрез WI FI или сим картата акаунта се връща веднага. С reset или update не се маха. Трябва специфично оборудване за това. Това е тест поинт който се ползва.[ATTACH=CONFIG]988862[/ATTACH]

                              И още нещо, препоръчвам да не се вдига версията с по нова за сега докато не бъде решен проблема!
                              Да това го видях един руснак да го прави, но предпочитам да изчакам супорта какво ще каже. Чевръст съм в ръцете и това с отварянето на телефона ми е последна опция. Отделно , смъкването на каквото и да било от руски сайтове си ми е притеснително.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X