Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заслужава ли си ремонта ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Айпад Про,1200 долара ма си вземи и зарядно за 75,че оригиналното не може да му смогне........ше ги и тия презервативи
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Заслужава ли си ремонта ?

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Един приятел продаваше за 30лв. понадран работещ, ама го спазарих за мен за джипа. Ще го питам дали му се намира още някой.
      Точно такова ми трябва. Не ми пука, че бил надран, или, че бил лилав. Питай да видим какво има.

      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      Жената се сдоби с Prestigio grace 3157 4G3 и седи в кутията нов, без да се ползава. Ако мислите ,че ще ВИ върши работа, може да се чуем.
      Благодаря Ви, ако не намеря нещо евтино ще се свържа с Вас, па може и да има сделка.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Заслужава ли си ремонта ?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Я някой да предложи някакъв евтин таблет.
        Взех един земеделски ГПС който работи с андроид устройство, само за проба го взех, и успях да натисна таблета, та екрана вече не става.

        То ГПС-а ще го купя, то вече е ясно, ама за да го ползвам си трябва таблет. Може и с умнофон, но поради малкия екран не е удобен за работа, та затова търся таблет.

        Нога да се разровя из продавалници и подобни, но ако някой от тук има за продаване-да направя услуга.
        Имам един Acer 7 инча май беше. Като нов е, щото съм го ползвал 1-2 месеца. Подарък плюс Еконта, но мога да ти го пратя след 8-ми Юни, щото тогава ще съм в България. Иначе от тук пощенските изяждат "далаверата" ... Пиши на ЛС ако те интересува.
        Последно редактирано от kuzdov; 11-05-19, 06:28.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #49
          От: Заслужава ли си ремонта ?

          Ей, голяма работа е тоя форум.

          Благодаря Куздов, имаш лично.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Заслужава ли си ремонта ?

            Форума нещо се бъгна при мен, та не можах да ти отговоря на ЛС, затова пиша тука. Ще го взема с мен и ще ти звънна за адрес. Взел съм го чисто нов от магазина, но не ми трябва и само стои в чекмеджето. Ползвай го и дано ти върши добра работа, не е лоша машинка ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #51
              От: Заслужава ли си ремонта ?

              Виж там измисли някаква цена. Не искам съвсем подаръци.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: Заслужава ли си ремонта ?

                Ми така ще е,като не ме послуша мене
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Заслужава ли си ремонта ?

                  Други лилави , надрани табли в това виртуално постранство , че ази на дърти години скоро деца чак сега правих и не стига , че чупят ами се карат та ми лекуват нервите.
                  Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Заслужава ли си ремонта ?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Ми така ще е,като не ме послуша мене
                    За 1200 долара, и още малко ще си купя съвсем истинска земеделска навигация.
                    А таблет като таблет не мисля да ползвам в този живот. То умнофона ми идва повече, камо ли да си сложа керемида в джоба
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Заслужава ли си ремонта ?

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      За 1200 долара, и още малко ще си купя съвсем истинска земеделска навигация.
                      То за толкова пари още едно ЮМЗ ще купиш
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #56
                        От: Заслужава ли си ремонта ?

                        Това ЮМЗ дето го имам ми стига за няколко живота.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Заслужава ли си ремонта ?

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Точно такова ми трябва. Не ми пука, че бил надран, или, че бил лилав. Питай да видим какво има.


                          Благодаря Ви, ако не намеря нещо евтино ще се свържа с Вас, па може и да има сделка.
                          Питах. В момента няма нищо за подобно за продаване. Като излезе ще се обади.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Заслужава ли си ремонта ?

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            То за толкова пари още едно ЮМЗ ще купиш
                            Да ама не се събира в раницата

                            Коле ако не ти представлява трудност плясни една снимка на ЮМЗ с навигация да се порадвам,пусто че моите всичките работят и ги ползвам иначе да съм ги пуснал да прът на нивата,не да ми се препичат на слънце само,някаква работа да свършат и те
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #59
                              От: Заслужава ли си ремонта ?

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Виж там измисли някаква цена. Не искам съвсем подаръци.
                              Абе някой ден ако се видим ще почерпиш една малка двойна .... Аз съм се заринал с такива джунджурии, дето не ги ползвам, а ми жал да ги хвърля. Имам 3 лаптопа от които ползвам само един и 3 навигации Томтом, от които ползвам основно една, щото е камионаджийска за работата ми. По-добре тая джаджа да иде при някой и да живее, колкото там изкара, отколкото да умре в чекмеджето от неползване.
                              Последно редактирано от kuzdov; 12-05-19, 04:52.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #60
                                От: Заслужава ли си ремонта ?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                                Коле ако не ти представлява трудност плясни една снимка на ЮМЗ с навигация да се порадвам
                                Еее, навигацията не е на ЮМЗто, а на по-новия трактор. То не, че и на ЮМЗто няма да се сложи, какво му има? Стойка за таблета на стъклото, и някакво захранване за зарядното. То храни таблета и модула който е за връзка през блутут на антената и таблета. Антената е с магнит и се залепя някъде отвън.

                                Системата може да се сложи на всяко МПС, даже и на триколката на хер Бенц.

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Абе някой ден ако се видим ще почерпиш една малка двойна ...
                                Е, това е лесно изпълнимо.
                                Като наближи да си идваш-свиркай, ако съм свободен мога да дойда да си взема лично подаръчето, и да почерпя една двойна малка. Няколко пъти. С няколко мезета, от вълчите.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X