Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заслужава ли си ремонта ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Тъй като темата е изчерпана си позволявам малко спам. С списъка от пост #14 има неща, които са доста притеснителни, особено:

    9. Да ядеш чипс в държава, където няма достатъчно картофи.

    Коментар


    • #17
      От: Заслужава ли си ремонта ?

      Ако се абстрахираме от "конкретиките", дали малките(дребни) неща могат да доставят радост на дребните душевно хора.......................

      Коментар


      • #18
        От: Заслужава ли си ремонта ?

        Малките неща радват живота
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Заслужава ли си ремонта ?

          Виждам че късно се включвам, но щом си го прежалил ако работи добре според мен си заслужава да се вложат едни 40лв и да си имаш резервен тел. За качеството съм съгласен, че има разлика. Ето най лесния вариант за ремонт на стойност около 40лв. Прехвърляш платки, батерия , говорител микрофон и си готов. Само дисплей с тъч е на цена около 30-35лв но не си заслужава играта да го разлепяш от рамката.

          Коментар


          • #20
            От: Заслужава ли си ремонта ?

            Е нема що ебати радоста е да се изпързаляш и да паднеш Освен ако не гледаш през джама как шефа ти се попилява на леда
            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не, че нещо, но аз съжалявам такива хора за които купуването на "ново мобилно устройство" е върха на удоволствието от живота.Объркана ценностна система.


            Разбира се-като се счупи някоя вещ която ни трябва или просто я искаме-трябва да се купи нова.
            Ама чак да влиза в топ 33 от насладите от живота...
            Кольо голямата дъщеря е пети клас и вече почват да си мерят телефоните и всичко останало Моя е от тия дето ги раздават без пари при сключване на договор а нов е 10 лева нищо че е някаква Нокия . Редовно пада в стружките и борьола и нищо му няма .
            Последно редактирано от sek.1; 03-05-19, 06:07.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Заслужава ли си ремонта ?

              Аз пък съм с Айфон,струваше колко половината ми кола.

              А сега де,дали съм гьзар а
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Заслужава ли си ремонта ?

                Ланеца колко ти е голям...

                В отговор на Кольо
                От както има умни телефони компа хваща пайжини.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • #23
                  От: Заслужава ли си ремонта ?

                  Те Нокия вече са чисти китайци. Той вероятно затова е безгрешен.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Заслужава ли си ремонта ?

                    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                    Ланеца колко ти е голям...

                    Нямам ланец ма па часовника ми е на дясната ръка,с отворен прозорец карам и ще се пребия,да се чудя кое да виси,телефона ли,часовника ли,баси газарията,имам телефон 2019 година,а колата на четвърт век.

                    Тоя номер с тия екрани и батерии и тук го имаше,става ако ти е за продажба и струва някакви пари самото нещо,ако е от 10 лева или там колкото е.........фризби от евтините
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Заслужава ли си ремонта ?

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Нямам ланец ма па часовника ми е на дясната ръка,с отворен прозорец карам и ще се пребия,да се чудя кое да виси,телефона ли,часовника ли,баси газарията,имам телефон 2019 година,а колата на четвърт век.

                      Тоя номер с тия екрани и батерии и тук го имаше,става ако ти е за продажба и струва някакви пари самото нещо,ако е от 10 лева или там колкото е.........фризби от евтините
                      Адаш, аз съм наобратно - кола 2015 и Нокиа от 2008 . Като я вържа с колата и блокира, чак батерията трябва да и вадя.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #26
                        От: Заслужава ли си ремонта ?

                        А касетки търся,за касетофона,децата са в тъча,Тати какво е това,ужас ти казвам
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Заслужава ли си ремонта ?

                          Да ти пратя малко, имам
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #28
                            От: Заслужава ли си ремонта ?

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            В отговор на Кольо
                            От както има умни телефони компа хваща пайжини.
                            Аз пък си имам и умен телефон(много по-умен е от мен, ама то почти всичко е по-умно от мен), но си ползвам почти само компютъра за ровичкане из нета.
                            Не мога да разбера как може на човек да му е удобно на екранче колкото кутия цигари, а да не иска да ползва голеееемия екран.
                            Все едно да се свиваш във смарт а не да се шириш в S klasse.

                            Та при мен, ако не се налага да ровя нещо докато съм навън, и нямам достъп до нормалн компютър-телефона, а не компютъра ще хване паЯжини.

                            Ама аз съм дърт, та не ме брой за меродавен. Света е на младите, а те си искат тутурутките.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Заслужава ли си ремонта ?

                              И аз като Кольо, при все, че ми се налага да ровя из телефона доста често.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Заслужава ли си ремонта ?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аз пък си имам и умен телефон(много по-умен е от мен, ама то почти всичко е по-умно от мен), но си ползвам почти само компютъра за ровичкане из нета.
                                Не мога да разбера как може на човек да му е удобно на екранче колкото кутия цигари, а да не иска да ползва голеееемия екран.
                                Все едно да се свиваш във смарт а не да се шириш в S klasse.

                                Та при мен, ако не се налага да ровя нещо докато съм навън, и нямам достъп до нормалн компютър-телефона, а не компютъра ще хване паЯжини.

                                Ама аз съм дърт, та не ме брой за меродавен. Света е на младите, а те си искат тутурутките.
                                Това последното е оправдание .И аз несъм от младите .
                                Компютъра ми е в джоба и винаги с мен.От това по голямо предимство поне аз невиждам за сега.
                                Преди няколко месеца си купих един дебел и тежък китаец с 13000 милиамперчас батерия и си свиркам по една седмица без нужда от контакт.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X