Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заслужава ли си ремонта ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kuzdov
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Я някой да предложи някакъв евтин таблет.
    Взех един земеделски ГПС който работи с андроид устройство, само за проба го взех, и успях да натисна таблета, та екрана вече не става.

    То ГПС-а ще го купя, то вече е ясно, ама за да го ползвам си трябва таблет. Може и с умнофон, но поради малкия екран не е удобен за работа, та затова търся таблет.

    Нога да се разровя из продавалници и подобни, но ако някой от тук има за продаване-да направя услуга.
    Имам един Acer 7 инча май беше. Като нов е, щото съм го ползвал 1-2 месеца. Подарък плюс Еконта, но мога да ти го пратя след 8-ми Юни, щото тогава ще съм в България. Иначе от тук пощенските изяждат "далаверата" ... Пиши на ЛС ако те интересува.
    Последно редактирано от kuzdov; 11-05-19, 06:28.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    Един приятел продаваше за 30лв. понадран работещ, ама го спазарих за мен за джипа. Ще го питам дали му се намира още някой.
    Точно такова ми трябва. Не ми пука, че бил надран, или, че бил лилав. Питай да видим какво има.

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    Жената се сдоби с Prestigio grace 3157 4G3 и седи в кутията нов, без да се ползава. Ако мислите ,че ще ВИ върши работа, може да се чуем.
    Благодаря Ви, ако не намеря нещо евтино ще се свържа с Вас, па може и да има сделка.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Айпад Про,1200 долара ма си вземи и зарядно за 75,че оригиналното не може да му смогне........ше ги и тия презервативи

    Остави коментар:


  • petkov_bb
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Я някой да предложи някакъв евтин таблет.
    Жената се сдоби с Prestigio grace 3157 4G3 и седи в кутията нов, без да се ползава. Ако мислите ,че ще ВИ върши работа, може да се чуем.

    Остави коментар:


  • Иван Жоров
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Я някой да предложи някакъв евтин таблет.
    Взех един земеделски ГПС който работи с андроид устройство, само за проба го взех, и успях да натисна таблета, та екрана вече не става.

    То ГПС-а ще го купя, то вече е ясно, ама за да го ползвам си трябва таблет. Може и с умнофон, но поради малкия екран не е удобен за работа, та затова търся таблет.

    Нога да се разровя из продавалници и подобни, но ако някой от тук има за продаване-да направя услуга.
    Един приятел продаваше за 30лв. понадран работещ, ама го спазарих за мен за джипа. Ще го питам дали му се намира още някой.

    Остави коментар:


  • smng0303
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    "Таблет Huawei MediaPad T2, 7", Quad Core 1.5 GHz, 1GB RAM, 8GB, 4G, Silver"

    Това взех на онзи горе, парите бяха 189. Работи прилично, но се ползва за игрички!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Я някой да предложи някакъв евтин таблет.
    Взех един земеделски ГПС който работи с андроид устройство, само за проба го взех, и успях да натисна таблета, та екрана вече не става.

    То ГПС-а ще го купя, то вече е ясно, ама за да го ползвам си трябва таблет. Може и с умнофон, но поради малкия екран не е удобен за работа, та затова търся таблет.

    Нога да се разровя из продавалници и подобни, но ако някой от тук има за продаване-да направя услуга.

    Остави коментар:


  • smng0303
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    ...дълговечност. За последните 5-6г. у дома се строшиха 3 мазни тел. и 2 таблета. Сега малкия е с Нокиа 3310, веднъж го забрави в парка, някой се обади и ни го върна!

    Не си заслужава ремонта!

    Остави коментар:


  • petkov_bb
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
    От 2004-а съм с Нокиа 7250И
    Не усещате ли "проблема"...... за това Нокия вече тръгва в нова посока- под Китайски контрол..............

    Остави коментар:


  • smng0303
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    От 2004-а съм с Нокиа 7250И

    Остави коментар:


  • petkov_bb
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Ха, къде ще пратя щерката лятос, да си заработи билета за Холандия!
    Телефонът е вещ, която колкото по- малко те занимава със себе си- толкоз по- добре, НО

    Тук влизаме в едни възпитателно-, ограничително-, философско-, семантични дискусии ............В реда на мисли на Бензинбоса, компютърът на дъщерята е по- скъп от колата на жената, ама тва са едни съвсем трети работи.
    Те и телефоните на синовете са по скъпи от колата която карам,НО са си взели "хляба" и решават какво да купуват. От мен зависеше, когато бяха на "гърба ми" и тогава само необходимото без скъпи изгъзици..........
    А китайците вървят здраво напред с "играчките"
    https://www.youtube.com/watch?v=A_22LuWwk4I
    Последно редактирано от petkov_bb; 03-05-19, 19:31.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Занимавам се с графичен и уеб дизайн - с телефона не става, дагоеба.
    Ха, къде ще пратя щерката лятос, да си заработи билета за Холандия! Зер, при мен, освен да брои копчета и фирмени марки, друго за нея нямам.
    Телефонът е вещ, която колкото по- малко те занимава със себе си- толкоз по- добре, НО
    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    ...
    Кольо голямата дъщеря е пети клас и вече почват да си мерят телефоните и всичко останало ...
    ...
    Тук влизаме в едни възпитателно-, ограничително-, философско-, семантични дискусии от рода "А, защо Петя има само двойки, постоянно е без домашно, госпожата постоянно ѝ прави забележки, а телефонът ѝ е с интернет, пък моя е тухла"? и ред подобни. В реда на мисли на Бензинбоса, компютърът на дъщерята е по- скъп от колата на жената, ама тва са едни съвсем трети работи.

    Остави коментар:


  • Даниел Чобанов
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    Гледам ,че светът се "ошашка" и скоро с телефона ще помагаме за стартирането на двигателя в колата. Французите винаги са в крак с "модата",но да видим какъв ще е отговора от Изтокl!!!
    https://hicomm.bg/produktovi-novini/...-mwc-2019.html
    Ааа не тоя е някъв скъп бутик

    Аз си купих този
    https://youtu.be/2_w2X61xGzE
    В алито е 250 доларес и смея да твърдя че е много добра играчка

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Дефинирай работа?
    Сигурно за завиване на гайки не става
    Занимавам се с графичен и уеб дизайн - с телефона не става, дагоеба.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: Заслужава ли си ремонта ?

    Спреш ли ми телефона и фалирам ако не умра преди това.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X