Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

    Тези дни инсталирах на компютъра си програмата Steganos Online Shield VPN,
    която успях да я открия на промоция по време на празниците, като я свалих на компютъра
    и смартфона си !
    За свързването и към компютъра ми използувах следната инструкция:

    https://www.pcworld.com/article/2105...n-windows.html

    Но въпреки всичко не успях да направя връзката . . .къде съм сгрешил:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Свързване на VPN мрежа с компютър.jpg
Прегледи:1
Размер:340.4 КБ
ID:6153900

  • #2
    От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

    Ако имаш рутер, в него трябва да е разрешена връзката с VPN.

    Коментар


    • #3
      От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

      За изходящ впн нищо не трябва да е разрешено.
      Това видео показва как да настроиш стандартен вграден впн клиент на Уиндоус.
      Това което си закупил не знам каква услуга е (не съм запознат) но трябва да имаш:
      Ip адреса към който трябва да се свържете
      Типа на впн (pptp, ipsec, l2tp)
      Сертификат ако е нужен (предполагам, че може би е вграден в този клиент който ползвате )
      Дали има юзер и парола и т.н
      По скоро потърсете някое ръководството точно за този софтуер който сте закупили.

      Коментар


      • #4
        От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

        четене му е майката

        инсталира се https://www.steganos.com/de/download/sos

        от страницата - https://www.steganos.com/en/mystegan...d-vpn-download

        Коментар


        • #5
          От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

          Благодаря ви за съдействието на всички до този момент !
          Не бих искал да ви безпокоя, защото и на мен ми е известно че без съдействието на разработчиците от
          фирмата, няма да мога да си направя регистрацията както на компютъра . . .така и на телефона !
          Имам създаден акаунт във "Steganos Online Shield VPN" като посредством него успях да активирам
          приложението ми на телефона !
          И там както в компютъра, не мога да свържа андроида с инсталираната от мен в него VPN мрежа !
          Програмата ми е My Steganos Online Shield 2.0.4 със следния HELP CENTER:

          https://steganos.zendesk.com/hc/en-u...ine-Shield-VPN

          В интерес на истината им изпратих писмо с което ги помолих да ми дадат нужните координати за регистрация,
          но все още нямам никакви известия !

          Коментар


          • #6
            От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

            Благодаря ви за съдействието на всички до този момент !

            Не бих искал да ви безпокоя, защото и на мен ми е известно че без съдействието на разработчиците от

            фирмата, няма да мога да си направя регистрацията както на компютъра . . .така и на телефона !

            Имам създаден акаунт във "Steganos Online Shield VPN", като посредством него успях да активирах приложението

            ми на телефона си !

            И там както в компютъра, не мога да свържа андроида с инсталираната в него VPN мрежа !

            Програмата ми е My Steganos Online Shield 2.0.4 със следния HELP CENTER:

            https://steganos.zendesk.com/hc/en-u...ine-Shield-VPN

            В интерес на истината им изпратих писмо с което ги помолих да ми дадат нужните координати за регистрация,

            но все още нямам никакви известия !

            Коментар


            • #7
              От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

              Вече толкова години от както ползувам този форум, все още не мога да разбера на каква система работи той . . .въобще !?
              Още снощи изпратих отговор на господина с прозвището "hgeorgiev", но никъде не го виждам да е публикуван !
              Този господин до този момент ми даде единствен:
              кратък, сбит и смислен отговор на поставения от мен въпрос.
              Смятам че СЪЩИЯ е интересен и актуален на в този момент,
              /макар за много хора/ прозвището VPN NETWORK да звучи твърде . . .странно и непознато !
              За съжаление това е третия поред форум в който съм го поставил за разрешение след KALDATA, DATA BG & SOFTVISIA,
              но никъде не получих нужното компетентно решение. Прегледах също и някои чуждестранни форуми и единствените
              по-сносни насоки и решения които видях бяха само във видеоуроци . . . и то публикувани на китайски език !?
              Не съм пропуснал и възможността да пиша до техн.отдел на фирмата , макар че от там все още не са ми изпратили, нито:
              1./ IP adrress
              2./ нито типа на VPN мрежата / от дискусиите до момента преобладава мнението че е OpenVPN/
              3./ за сертификат въобще нищо не се споменава до този момент
              Потребителско име и парола имам, защото без тях не бих могъл да активирам приложението в телефона си !
              За да получа някакво решение по въпроса /ако е възможно/ давам линк към Help Center, който се активира с бутон
              от интерфейса на програмата:
              https://steganos.zendesk.com/hc/en-u...ine-Shield-VPN

              Коментар


              • #8
                От: Свързване на новоинсталирана VPN мрежа в компютър с Windows 10

                За изходящ впн нищо не трябва да е разрешено.
                Това видео показва как да настроиш стандартен вграден впн клиент на Уиндоус.
                Това което си закупил не знам каква услуга е (не съм запознат) но трябва да имаш:
                Ip адреса към който трябва да се свържете
                Типа на впн (pptp, ipsec, l2tp)
                Сертификат ако е нужен (предполагам, че може би е вграден в този клиент който ползвате )
                Дали има юзер и парола и т.н
                По скоро потърсете някое ръководството точно за този софтуер който сте закупили.

                Вече толкова години от както ползувам този форум, все още не мога да разбера на каква система работи той . . .въобще !?
                Още снощи изпратих отговор до Вас "hgeorgiev", но никъде не го виждам да е публикуван !
                Днес направих нова публикация и я вкарах в раздела <БЪРЗ ОТГОВОР> но тя отново се загуби и на нейно място
                излезе предупреждение че тя ще бъде публикувана след като я прегледа . . .модератор !?
                Аз в този форум съм от няколко години и нямам наложени никакви наказания, защо съм подлаган на
                подобна ГЬОБЕЛСОВА ЦЕНЗУРА не ми е ястно ?
                Вие до този момент ми дадохте единствен:
                кратък, сбит и смислен отговор на поставения от мен въпрос !
                Смятам че СЪЩИЯ е интересен и актуален в този момент,
                /макар за много хора/ прозвището VPN NETWORK да звучи твърде . . .странно и непознато !
                За съжаление това е третия поред форум в който съм го поставил за разрешение след KALDATA, DATA BG & SOFTVISIA,
                но никъде не получих нужното компетентно решение. Прегледах също и някои чуждестранни форуми и единствените
                по-сносни насоки и решения които видях бяха само във видеоуроци . . . и то публикувани на китайски език !?
                Не съм пропуснал и възможността да пиша до техн.отдел на фирмата , макар че от там все още не са ми изпратили, нито:
                1./ IP adrress
                2./ нито типа на VPN мрежата / от дискусиите до момента преобладава мнението че е OpenVPN/
                3./ за сертификат въобще нищо не се споменава до този момент
                Потребителско име и парола имам, защото без тях не бих могъл да активирам приложението в телефона си !
                За да получа някакво решение по въпроса /ако е възможно/ давам линк към Help Center, който се активира с бутон
                от интерфейса на програмата:
                https://steganos.zendesk.com/hc/en-u...ine-Shield-VPN

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X