Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде бе никой ли не разбира от PDA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хайде бе никой ли не разбира от PDA

    Вече писах в друга тема ама да попитам пак, каква може да е причината една и съща карта в един телефон да работи в покета да не работи. Взимам друга карта слагам я в покета и си работи. Възможно ли е картата ми да не е в ред нещо (много е стара).

  • #2
    До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

    Ами аз от скоро имам такова чудо и там стават невероятни неща. Пробвай да направиш един хард ресет и виж дали ще тръгне, ако и тогава не тръгва е възможно да ти е от самата карта.

    Коментар


    • #3
      До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

      http://forum.pocketbulgaria.com/viewforum.php?f=26

      Коментар


      • #4
        До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

        доколкото разбирам става въпрос за СИМ карта;
        имаше една или две смени на стандарта от времето на Цитрон досега - та 99% причината е, че картата е стара ревизия и не може да работи в нов апарат;
        Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

        Коментар


        • #5
          До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

          И аз имах същия проблем с Qtec 9600. Смениха ми картата и всичко си дойде на място. Мисля че и при теб ще е това.

          Коментар


          • #6
            До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

            Здравейте.

            Ако става дума за SIM карта, е вероятно картата ти да е стара. Зависи от телефона. има няколко вида карти. Както каза колегата по горе. Едните са 5V другите са 3.3V. Някой от новите телефони не поддържат вече стария формат карти.

            Ако говориш за SD (MicroSD) някой от компаниите произвеждат и интегрират в телефоните си SD карти но едно перо по малко.

            Примерно, в телефон нокия 6230 има SD карта която се чете от четец и друго устройство, но в телефона влиза само този модел карта. Купуваш си една от магазина и тя не става. Едно перо по малко и по тънка от от обикновенната карта (звучи фенско нали?)
            LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
            LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
            [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: Хайде бе никой ли не разбира от PDA

              Благодаря Ви много утре ще ида до М-тел да видя дали ще ми сменят картата.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X