Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калъф за телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Калъф за телефон

    Здравейте, гледам в нета снимки на кеисове за телефони, алуминиеви от две-три части който се събирарат и телефона е защитен между тях, има ли ги в БГ и ако може линк?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Калъф за телефон

    Нещо такова
    Прикачени файлове
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #3
      От: Калъф за телефон

      Има,купих за Хуаей хонор 8 от 3 части около 20 леФа,ама го махна ,че уай фая почти изчезна.Явно алуминия пречи доволно.Не препоръчвам.

      Коментар


      • #4
        От: Калъф за телефон

        Първоначално публикуван от Tanatos123 Преглед на мнение
        Има,купих за Хуаей хонор 8 от 3 части около 20 леФа,ама го махна ,че уай фая почти изчезна.Явно алуминия пречи доволно.Не препоръчвам.

        подкрепям казаното , но аз продължавам да ползвам алуминиев панел . Просто малко се нарушава силата на wifi обхвата

        Коментар


        • #5
          От: Калъф за телефон

          Ви-фи не ползвам, карам на мобилни данни от оператора, може ли линкче?
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #6
            От: Калъф за телефон

            https://www.olx.bg/ad/ogledalen-aluminiev-bamper-keys-kalaf-za-huawei-honor-8-8-lite-ID6LFJD.html

            Това за моя калъф,пиши модела на твоя и ще излезе .

            Коментар


            • #7
              От: Калъф за телефон

              Аз пък не обичам да претрупвам телефоня с разни калъфи , протектори и т.н.

              И въпреки , че го ползвам активно всеки ден ( работя в машиностроителен цех ) и не го пазя , вече три години нищо му няма .
              А и вече по-остаря та мисля да го сменям.
              Та мисълта ми беше , че няма да караме с някакъв телефон 10-15 години и да го предпазвам с кейсове.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                От: Калъф за телефон

                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                Нещо такова
                Имам точно същия, за Хуавей Р9 -гумена вложка и два метални панела на сандвич (отгоре и отдолу). Марката е Love Mei - китайска. Не съм забелязал да губи Ви-Фи, но с него телефона става доста голЕм туч. Ама ДОСТА ГОЛЕМ. Ако го искаш - твой е, пък ще черпиш една бира някой път.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #9
                  От: Калъф за телефон

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Имам точно същия, за Хуавей Р9 -гумена вложка и два метални панела на сандвич (отгоре и отдолу). Марката е Love Mei - китайска. Не съм забелязал да губи Ви-Фи, но с него телефона става доста голЕм туч. Ама ДОСТА ГОЛЕМ. Ако го искаш - твой е, пък ще черпиш една бира някой път.
                  На мен ми трябва за шиоми А1.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X