Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oткючване на Samsung S7 Edge SM-G935A

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Oткючване на Samsung S7 Edge SM-G935A

    Купих си един телефон от щатите,Samsung S7 Edge SM-G935A обаче е направен да работи само с карти на AT&T въпросът ми е дали може да се направи да работи с всички карти..
    И дали някой може да го направи, и евентуално каква цена ще струва..
    ROM-ът му е SM-G935A
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Oткючване на Samsung S7 Edge SM-G935A

    Защо не провериш кога е купен от At&t. В случай, че договора, с който е купен, е изтекъл, ще ти го отключат безплатно към всички оператори. Два такива телефона вече съм ползвал, отключването не изисква носене в техен офис и става в рамките на 24 часа ако не ме лъже паметта

    http://www.imei.info/

    ето ти и един линк за проверка кога е купен, дали е в гаранция и т.н.... но за самото отключване ще трябва да се свържеш директно с оператора. Мисля, че всичко ставаше онлайн през сайта им
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #3
      От: Oткючване на Samsung S7 Edge SM-G935A

      Проблема е че, най близкият техен офис е зад океана
      Мъчиха се през сайта, спира до средата проблем с конекцията казва, 50 долара струва "услугата" да ти го откючат..

      Единственото спасение е на локално ниво, бай руснак да изкара крактнат ROM и да се налива в телефона..

      Въпросът е кой може да го направи, защото всички се праскат на големи специалисти, като ги поразпиташ, ние сменяме само екрани и панели и слагаме кейсчета..
      Ако знаете някой специалист който се занимава с телефони и разбира, дайте координати НА Л.С. за да не звучи като реклама...
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #4
        От: Oткючване на Samsung S7 Edge SM-G935A

        Може да стане, на лични.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X